Polecamy: The Royal Variety Performance 2010 (HD)

Jeśli jesteś Brytyjczykiem (lub znasz Wielką Brytanię) nie musimy Ci wyjaśniać czy jest „The Royal Variety Show” ale jeśli Twoje dotychczasowe kontakty ze Zjednoczonym Królestwem były niewielkie, wyjaśniamy za Wikipedia: Gala „Royal Variety” odbywa się w Wielkiej Brytanii co roku. Na widowni zawszę są obecni „seniorzy” rodziny królewskiej, najczęściej jest to sam Monarcha. W ostatnich latach, na przedstawienie chodzili na zmianę Królowa Elżbieta II i Książę Walii. Na całe przedstawienia składa się zbiór różnych występów (na najwyższym poziomie) zaliczanych do tzw. rozrywki rodzinnej. Śpiewanie (gwiazdy światowej muzyki pop), komedia (stand up – popularny w UK i USA), taniec, „sztuki magiczne” i inne podobne. Przedstawienie to połączenie koncertu, teatru, cyrku, opery i rewii.W tym roku, dzięki naszym ośmiu serwerom VPN zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii oraz rewelacyjnej (darmowej!) usłudze VOD stacji BBC, czyli iPlayer’owi możecie oglądać tegoroczną galę w dowolnym miejscu i na ekranie wielu urządzeń – w tym PC/MAC, iPhone i iPad. Dla chętnych (i mających odpowiedni sprzęt) jest jeszcze jedna atrakcja. Cały stream jest dostępny (poza standardową rozdzielczościa) także w jakości HD (minimalna rozdzielczość uznawana przez BBC za HD to 1280×720, kodowanie H.264 i bitrate 3.2Mbps). Dzięki wyjątkowo szybkim serwerom HideIP VPN nie będziecie mieć żadnego problemu aby „cieszyć oczy” wysoką jakością obrazu (zalecamy aby oglądać na łączy o przepustowości min. 8Mbps).

Tegoroczna gala odbywa się po raz 82! Prowadzącym w tym roku jest rewelacyjny komik brytyjski Michael McIntyre, który prowadzi całe przedstawienie w bardzo sympatyczni jak zwykle zabawny sposób. Na scenie zobaczycie wiele sław zarówno z Wielkiej Brytanii jak i międzynarodowego formatu. W tym roku w Londyńskim Palladium zobaczycie między innymi: Take That (w pełnym składzie), Kylie Minogue, Cheryl Cole, N-Dubz, Russell Watson, The Chelsea Pensioners, The Wizard Of Oz, Les Miserables, Jamie Cullum oraz komików John Bishop, Sarah Millican, Jack Whitehall i Micky Flanagan.

Aby oglądać:

Połącz się z jednym z naszych 8 serwerów w Wielkiej Brytanii (serwery uk1-8.hideipvpn.com – zgdonie z dostepnością w Twoim pakiecie) i kliknij link: The Royal Variety Performance 2010

Jeśli Twój obecny pakiet nie zawiera serwerów zlokalizowanych w UK możesz dokonać „upgrade’u” w zakładce Client Area na dole strony. Dla wszystkich, który dotychczas nie próbowali jeszcze korzystać z naszych usług mamy nastepującą informację:

W tej chwili macie możliwość skorzystania z naszych pakietów Premium w obniżonej cenie (dotyczy tylko nowych aktywacji na 1 miesiąc) – w tym wpisie poznacie wszystkie szczegóły. Poza promocją nasze pakiety są dostępne dla Wszystkich już od $5.99/miesięcznie.

Pamiętajcie, HideIP VPN to najszybsze serwery i najwyższa jakości obsługi klienta. To Wasze dodatkowe bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci oraz możliwość dostępu do zablokowanych stron i usług. Co najważniejsze, oferujemy Wam pełną dowolność w zakresie płatności i korzystanie z naszych usług nie wiąże się z żadną umową długoterminową. Możecie płacić co miesiąc, zawiesza usługę i płatności lub opłacać dłuższe okresy czasu – wszystko zależy od Was. Na tych stronach możecie zobaczyć co myślą o nas inni: http://www.start-vpn.com/vpn-providers/hideipvpn/hideipvpn/http://myvpnreviews.com/hideipvpn/http://hide-ip-tools.com/hideipvpn/