Darmowy adres IP z USA i UK przez VPN – darmowe konta VPN w prezencie na Świeta

Jak na pewno wiecie HideIP VPN już rozpoczął Świąteczne Promocje. Aktualnie, aż do końca grudnia możecie wykupić miesięczny pakiet naszych usług o 55% taniej niż normalnie. To świetna okazja by spróbować i zobaczyć jak to naprawdę działa. Ale to nie koniec atrakcji!!! Darmowe konta znów będą dostępne dla wszystkich (mających szczęście) chętnych.Długo wyczekiwane darmowe konta VPN od najlepszego 😉 dostawcy znów wracają! Już od 18.12 aż do 25.12 („Boxing Day”) będziemy „wydawać” 25 darmowych kont US/UK VPN dziennie. To w sumie 175 darmowych kont od Nas dla Was!

Darmowe konta, przyznawane są bezterminowo i nie posiadają prawie żadnych ograniczeń w stosunku do identycznych kont Premium.

Co możecie robić mając darmowe konto US/UK VPN:

  • połączenie za pomocą protokołu PPTP (OpenVPN jest dostępny w opcji Premium)
  • dostęp do jednego serwera w USA i jednego serwera w UK (nie zezwalamy na tych serwerach na używanie programów do wymiany plików p2p i torrent)
  • w pełni szyfrowany i kompresowany ruch pomiędzy Waszym komputerem a serwerem dostępowym VPN (w tym: IRC, FTP, DNS, VOIP).
  • obejście wszelkich ograniczeń dostępu do sieci, które byc może stosuje Wasz ISP (szczególnie dotyczy krajów objętych cenzura internetu)
  • ukrycie Waszych wszelkich ruchów w sieci przed aplikacjami filtrującymi, takimi jak Barracuda i Websense (jeśli Twój pracodawca ogranicza Ci dostęp do sieci to nasza propozycja jest stworzona dla Ciebie 🙂
  • dostęp do serwisów video jak HULU czy BBC iPlayer

UWAGA!!! Konta będą się pojawiać na naszej stronie począwszy od 18.12 o różnych porach. Codziennie dostępnych będzie 25 kont. Aby zarejestrować swoje darmowe konto (rejestracja odbywa się na zasadzie kto „kto pierwszy ten lepszy”) należy wejść na naszą główną stronę,  -> kliknąć zakładkę „Free Accounts”  -> oraz Sign UP na dole strony – jeśli na kolejnej stronie wyświetlą się dostępne darmowe konta należy sie jak najszybciej zarejestrować. Jeśli ich nie będzie – sprawdźcie za chwilę (konta będziemy rozdawać o różnych porach) lub spróbujcie kolejnego dnia. Powodzenia.

Jeśli komuś z Was uda się takie konto otrzymać będziemy wdzięczni za informację i podzielenie sie wrażeniami tutaj: Pierwsze Konta VPN rozdane.

Aby wejść na naszą główną stronę możesz też kliknąć banner poniżej.