Darmowy adres IP z USA i UK przez VPN – darmowe konta VPN w prezencie na Świeta

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak na pewno wiecie HideIP VPN już rozpoczął Świąteczne Promocje. Aktualnie, aż do końca grudnia możecie wykupić miesięczny pakiet naszych usług o 55% taniej niż normalnie. To świetna okazja by spróbować i zobaczyć jak to naprawdę działa. Ale to nie koniec atrakcji!!! Darmowe konta znów będą dostępne dla wszystkich (mających szczęście) chętnych.Długo wyczekiwane darmowe konta VPN od najlepszego 😉 dostawcy znów wracają! Już od 18.12 aż do 25.12 („Boxing Day”) będziemy „wydawać” 25 darmowych kont US/UK VPN dziennie. To w sumie 175 darmowych kont od Nas dla Was!

Darmowe konta, przyznawane są bezterminowo i nie posiadają prawie żadnych ograniczeń w stosunku do identycznych kont Premium.

Co możecie robić mając darmowe konto US/UK VPN:

 • połączenie za pomocą protokołu PPTP (OpenVPN jest dostępny w opcji Premium)
 • dostęp do jednego serwera w USA i jednego serwera w UK (nie zezwalamy na tych serwerach na używanie programów do wymiany plików p2p i torrent)
 • w pełni szyfrowany i kompresowany ruch pomiędzy Waszym komputerem a serwerem dostępowym VPN (w tym: IRC, FTP, DNS, VOIP).
 • obejście wszelkich ograniczeń dostępu do sieci, które byc może stosuje Wasz ISP (szczególnie dotyczy krajów objętych cenzura internetu)
 • ukrycie Waszych wszelkich ruchów w sieci przed aplikacjami filtrującymi, takimi jak Barracuda i Websense (jeśli Twój pracodawca ogranicza Ci dostęp do sieci to nasza propozycja jest stworzona dla Ciebie 🙂
 • dostęp do serwisów video jak HULU czy BBC iPlayer

UWAGA!!! Konta będą się pojawiać na naszej stronie począwszy od 18.12 o różnych porach. Codziennie dostępnych będzie 25 kont. Aby zarejestrować swoje darmowe konto (rejestracja odbywa się na zasadzie kto „kto pierwszy ten lepszy”) należy wejść na naszą główną stronę,  -> kliknąć zakładkę „Free Accounts”  -> oraz Sign UP na dole strony – jeśli na kolejnej stronie wyświetlą się dostępne darmowe konta należy sie jak najszybciej zarejestrować. Jeśli ich nie będzie – sprawdźcie za chwilę (konta będziemy rozdawać o różnych porach) lub spróbujcie kolejnego dnia. Powodzenia.

Jeśli komuś z Was uda się takie konto otrzymać będziemy wdzięczni za informację i podzielenie sie wrażeniami tutaj: Pierwsze Konta VPN rozdane.

Aby wejść na naszą główną stronę możesz też kliknąć banner poniżej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more