Oglądaj Vimeo on Demand z VPN

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Być może zainteresuje Was informacja o nowej usłudze VOD – Vimeo on Demand. Samo Vimeo jest na rynku już jakiś czas, ale płatna oferta filmów i seriali to nowość.  

Vimeo on Demand

Tak jak wspomnieliśmy, wielu z Was serwis Viemo jest zapewne dobrze znany. Portal zajmuje się dzieleniem materiałami video użytkowników i firm. Usługa jako pierwsza na świecie wprowadziła stream video w rozdzielczości HD. Nigdy jednak nie zdobyła takiej popularności jak YouTube. Warto jednak pamiętać, że serwis działa na trochę innych zasadach i prezentuje inny rodzaj treści video. Filmiki nie są np. napakowane reklamami z czego chętnie korzystają firmy do publikacji swoich materiałów promocyjnych, statrupy, itp.

Teraz Vimeo rusza z nowym rodzajem treści w ramach Vimeo on Demand.

Treście prezentowane w tej części serwisu są płatne. Są to głównie pełnometrażowe filmy i seriale. Oferta jest jednak znacznie uboższa od Netflixa czy innych popularnych serwisów na żądanie. Nie znaczy to jednak, że nie znajdziemy tam ciekawych treści.

Tytuły (w zależności od tego na co zdecydował się ich właściciel) możemy kupować lub wypożyczać na 48h.

Warto wspomnieć, że serwis podpisał umowę z Lionsgate dzięki czemu możemy oglądać takie seriale jak Mad Men, Orange is the New Black, Weeds, Nurse Jackie, Ascension i Manhattan. Serwis wystartował jednocześnie w 150 krajach (także w Polsce). I właśnie w tym momencie Vimeo on Dmand spotyka się z VPN.

Vimeo on Demand spotyka VPN

Oto dlaczego sądzimy, że powinniście korzystać z VPN przy okazji korzystania z Vimeo. Po pierwsze VPN to ochrona Waszej anonimowości online i prywatności. Z VPN Wasz prawdziwy adres IP zawsze pozostaje ukryty a dane, które wymieniacie z internetem zostają zaszyfrowane. Nie ważne gdzie z internetu korzystacie i jakie serwisy odwiedzacie – VPN chroni Was wszędzie.

Druga sprawa to treści. Choć baza tytułów Vimeo nie jest tak rozbudowana jak w przypadku Netflix lub podobnych usług także różni się między sobą w zależności od regionu.

Łącząc się z różnymi serwerami VPN będziecie mogli sprawdzić ofertę dla różnych krajów i być może znajdziecie coś, co Was zainteresuje.

Jeśli nie zawsze pozostaje Hulu, Crackle czy (jeśli mieszkacie za granicą) jeden z Polskich serwisów VOD i Polski VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more