Jak oglądać mecz Polska-Dania online?

mecz Polska-Dania onlineJuż jutro na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska reprezentacja rozegra kolejny mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Jeśli chcesz wiedzieć jak oglądać mecz Polska-Dania online za granicą, zapraszamy. 

Oglądamy mecz Polska-Dania online za granicą!

Co prawda wczoraj przypominaliśmy kwestie związane z oglądaniem Polsat Sport jednak w związku z tym, że wielu z Was będzie szukać po prostu transmisji online, króciutkie przypomnienie.

Mecz możecie na żywo oglądać na kanale Polsat Sport. Kanał ten jest transmitowany w sieci za pomocą platformy Ipla. By uzyskać dostęp należy wykupić pakiet Ipla Sport za 19,90 zł/miesięcznie.

Dodatkowo (serwis jest ograniczony regionalnie) musicie skorzystać z oferty VPN lub Smart DNS. Celem jest uzyskanie polskiego adresu IP lub dostępu do serwerów proxy w Polsce.

W obu wypadkach serwis Ipla uzna, że z usługą łączycie się z terytorium Polski i bez żadnych problemów pozwoli Wam oglądać mecz Polska-Dania online.

Nie tylko piłka…

Mając dostęp do VPN i Smart DNS  możecie więcej! Warto wiedzieć, że Smart DNS dostępny jako osobna usługa jest także wliczony w cenę każdego pakietu VPN. Możecie zatem wykupić sam Smart DNS lub VPN + Smart DNS. A dlaczego więcej?

Mając VPN ukrywacie swoje prawdziwe IP, dbacie o swoje bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Dodatkowo korzystając z różnych serwerów VPN możecie uzyskać dostęp nie tylko do Polskich platform TV i VOD ale także do Hulu, Amazona (US i UK), BBC iPlayer, Crackle i wielu, wielu innych. I to z dowolnego miejsca na świecie…

Konfiguracja obu usług jest bardzo prosta. Wystarczy ściągnąć naszą darmową aplikację VPN/Smart DNS (dostępna dla Windows, MacOS, iOS i Androida) – ona zrobi za Was resztę. Wpisujecie (po rejestracji) swój login, hasło i wybieracie opcję – Smart DNS czy VPN. A jeśli VPN to jaki kraj i serwer. Klikacie połącz – i już, działa!

Nie chcemy oferować Wam kota w worku. Serdecznie zapraszamy do całkiem darmowego (i bez żadnych zobowiązań!!!!) testu obu naszych usług. Do rejestracji konta testowego nie jest wymagana karta kredytowa!

TESTUJ VPN i Smart DNS