Internetowa kablówka za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Tak, tak. Jeszcze kilka lat temu gdy za granice wywożono dekodery Cyfra Plus i telewizji N pomysł, że wygodnie będzie można mic Polska TV za granica wydawał się prawie jak science fiction. Dziś jednak Internetowa kablówka za granicą to realna opcja.

Zanim zaczniesz oglądać…

Obie usługi VOD/TV są przeznaczone na rynek Polski. W związku z tym by oglądać Polską, internetową kablówkę za granica w UK, USA, Niemczech, itd. potrzebujecie polskiego adresu IP. Najłatwiej ukryć zagraniczny adres IP korzystając z technologii VPN (ma ona zresztą sporo innych plusów!).  Tak się składa, ze HideIPVPN oferuje w ramach usługi VPN dostęp do dwóch szybkich serwerów VPN w Polsce. Tak wiec kwestia ukrycia i zmiany adresu IP na Polski przestała być problematyczna.

Internetowa kablówka za granicą, czyli…

Spieszymy z wyjaśnieniem. Obie opcje o których za chwilę wspomnimy są Wam bowiem raczej znane, ale być może nigdy nie rozważaliście ich w tym kontekście.

Pierwsza opcja to internetowa telewizja Videostar. O samej usłudze pisaliśmy już kilkakrotnie. Wspominamy o niej bo może być ciekawym uzupełnieniem naszego docelowego pomysłu, czyli…

Internetowa kablówka za granica dzięki ipla.pl

Dlaczego wspominamy o ipli? Bowiem sami jesteśmy zaskoczeni, jak bardzo rozrósł się ten serwis. Jeszcze do niedawna kojarzylibyśmy do głównie z platformą VOD TV Polsat, na której można obejrzeć ponownie cześć propozycji tego kanału. ipla jednak bardzo się zmieniła. Aktualnie można spokojnie powiedzieć, ze wyrosła na lidera usług VOD i TV w Polskim Internecie.

Co dziś oferuje Ipla?

Internetowa kablówka za granicą.

70 kanałów TV na żywo. Możliwość oglądania tych kanałów na praktycznie dowolnym urządzeniu, ciekawe pakiety tematyczne a do tego wszystkie brak umowy lojalnościowej. Co więcej, jeśli mieszkacie w wynajętym mieszkaniu czy pokoju często może to spory kłopot związany z koniecznością montażu anteny satelitarnej do obioru sygnału TV. W przypadku ipli ten problem odpada no i jak wspomnieliśmy… nie ma umowy. Czy zatem jest sens nadal rozważać wywóz zestawu dekodera TV z Polski?

A jeśli jeszcze do pomysłu nie jesteście przekonani… cóż szkodzi spróbować?

Nasze usługi VPN i Smart DNS możecie bez żadnych zobowiązań testować za darmo. A gdy już będą aktywne zobaczcie, jak sprawdzają się ipla, videostar i inne usługi VOD z Polski przez VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more