Co daje VPN w 5 punktach.

co daje VPNDo napisania tego krótkiego postu skłoniły nas inne znalezione na podobny temat wpisy. Być może dzięki temu co przeczytacie łatwiej Wam będzie w pełni wykorzystać posiadany pakiet VPN lub podjąć decyzję o wykupieniu i aktywacji takiej usługi. A zatem… co daje VPN w 5 punktach.

Co daje VPN – punkt 1

Prywatność, bezpieczeństwo, anonimowość. Aktywny i wykorzystywany na co dzień pakiet VPN to ochrona Waszych danych i Waszej prywatności. Dzięki korzystaniu z VPN sprawicie, że Wasz dostawca internetowy (ISP) nie będzie wstanie sprawdzić jakie strony i usługi odwiedzacie. Stosowanie szyfrowanego połączenia VPN to także dodatkowe zabezpieczanie sieci Wi-Fi i danych przesyłanych poprzez nią. Ma to znaczenie gdy korzystacie z publicznych sieci (niebezpieczne sieci Wi-Fi) ale pomaga tez w przypadku gdyby ktoś Waszą sieć chciał skanować (skanowanie sieci Wi-Fi) .

Co daje VPN – punkt 2

VPN, dzięki temu, że umożliwia ukrycie i zmianę adresu IP a przez to (pośrednio) zmianę lokalizacji użytkownika Internetu pozwala na ominiecie cenzury. Dotyczy to zarówno cenzury samego Internetu (blokady geograficzne) jak i w wielu przypadkach realnej cenzury politycznej. Mamy tu na myśli np. możliwość dostępu do sieci społecznych (w części krajów niemożliwy) czy do nienależnych źródeł informacji.

Co daje VPN – punkt 3

W wielu przypadkach połącznie VPN (po przez zmianę adresu IP i lokalizacji) pozwala też zaoszczędzić pieniądze. Zdarza się bowiem dość często, że sklepy internetowe czy usługi działające w sieci podają inne ceny dla użytkowników z różnych krajów. W zależności od tego co i gdzie kupujecie warto czasem sprawdzić czy przypadkiem łącząc się pod innym adresem I nie otrzymacie lepszej ceny towaru.

Co daje VPN – punkt 4

VPN to pełne szyfrowanie Waszego ruchu Internetowego. Wspominaliśmy już o tym przy okazji punktu nr. 1 To ważne, bowiem poprzez hackowanie i dostęp do naszych danych możemy stracić o wiele więcej niż tylko treść wiadomości e-mail.

Co daje VPN – punkt 5

Wreszcie, oferowany przez nas VPN może być używany jednocześnie na trzech różnych urządzeniach (pod warunkiem łączenia z 3 różnymi serwerami VPN). Innymi słowy nie jako od razu kupujecie pakiet rodzinny. czy też jak w przypadku usług typu Netflix czy Spotify możecie wykupić VPN wspólnie ze znajomym czy kolegą.

Przypominamy też, że nadal trwa nasza Olimpijska Promocja na pakiety VPN i Smart DNS!

KUP VPN TANIEJ

2 thoughts on “Co daje VPN w 5 punktach.

  1. czy to znaczy, ze jak mam np 2 smartphony w sieci i korzsytam z VPN to nie będę mógł sprawdzić historii wysyłaia żądań?

Comments are closed.