Co daje VPN w 5 punktach

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Do napisania tego krótkiego postu skłoniły nas inne znalezione na podobny temat wpisy. Być może dzięki temu co przeczytacie łatwiej Wam będzie w pełni wykorzystać posiadany pakiet VPN lub podjąć decyzję o wykupieniu i aktywacji takiej usługi. A zatem… co daje VPN w 5 punktach.

Co daje VPN – punkt 1

Prywatność, bezpieczeństwo, anonimowość. Aktywny i wykorzystywany na co dzień pakiet VPN to ochrona Waszych danych i Waszej prywatności. Dzięki korzystaniu z VPN sprawicie, że Wasz dostawca internetowy (ISP) nie będzie wstanie sprawdzić jakie strony i usługi odwiedzacie. Stosowanie szyfrowanego połączenia VPN to także dodatkowe zabezpieczanie sieci Wi-Fi i danych przesyłanych poprzez nią. Ma to znaczenie gdy korzystacie z publicznych sieci (niebezpieczne sieci Wi-Fi) ale pomaga tez w przypadku gdyby ktoś Waszą sieć chciał skanować (skanowanie sieci Wi-Fi) .

Co daje VPN – punkt 2

VPN, dzięki temu, że umożliwia ukrycie i zmianę adresu IP a przez to (pośrednio) zmianę lokalizacji użytkownika Internetu pozwala na ominiecie cenzury. Dotyczy to zarówno cenzury samego Internetu (blokady geograficzne) jak i w wielu przypadkach realnej cenzury politycznej. Mamy tu na myśli np. możliwość dostępu do sieci społecznych (w części krajów niemożliwy) czy do nienależnych źródeł informacji.

Co daje VPN – punkt 3

W wielu przypadkach połącznie VPN (po przez zmianę adresu IP i lokalizacji) pozwala też zaoszczędzić pieniądze. Zdarza się bowiem dość często, że sklepy internetowe czy usługi działające w sieci podają inne ceny dla użytkowników z różnych krajów. W zależności od tego co i gdzie kupujecie warto czasem sprawdzić czy przypadkiem łącząc się pod innym adresem I nie otrzymacie lepszej ceny towaru.

Co daje VPN – punkt 4

VPN to pełne szyfrowanie Waszego ruchu Internetowego. Wspominaliśmy już o tym przy okazji punktu nr. 1 To ważne, bowiem poprzez hackowanie i dostęp do naszych danych możemy stracić o wiele więcej niż tylko treść wiadomości e-mail.

Co daje VPN – punkt 5

Wreszcie, oferowany przez nas VPN może być używany jednocześnie na trzech różnych urządzeniach (pod warunkiem łączenia z 3 różnymi serwerami VPN). Innymi słowy nie jako od razu kupujecie pakiet rodzinny. czy też jak w przypadku usług typu Netflix czy Spotify możecie wykupić VPN wspólnie ze znajomym czy kolegą.

Przypominamy też, że nadal trwa nasza Olimpijska Promocja na pakiety VPN i Smart DNS!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more