Mac OS X VPN & Windows VPN – nowości

Mac OSX VPN appJest nam niezmiernie miło poinformować, że od dawna zapowiadane zmiany w usłudze HideIPVPN wreszcie się pojawiają. Jak Wam wiadomo, HideIPVPN zawsze stara się aby klienci korzystający z naszych usług byli w 100% zadowoleni. Stąd duża ilość planów taryfowych, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Stąd dbałość o szybkość naszych serwerów VPN aby anonimowe surfowanie w internecie zawsze sprawiało Wam dużo radości. Dlatego też, z ogromną przyjemnością informujemy o całkowicie wypuszczeniu odświeżonej aplikacji VPN dla Windows oraz całkowicie nowym oprogramowaniu VPN dla Apple Mac OS X. Zmiany aplikacji VPN dla Windows obejmują całkowicie nowy interfejs. Wzięliśmy pod uwagę, że coraz większa liczba osób będzie korzystać z komputerów z Windows 8 i interfejsem dotykowym. Z myślą o Was, postanowiliśmy stworzyć uniwersalny interfejs programu, który będzie się obsługiwać dobrze zarówno palcami jak i myszką. Teraz wybór kraju z którego chcecie adres IP czy protokołu VPN, w którym chcecie nawiązać połączenie, jak i wreszcie serwera VPN z którym chcecie się połączyć powinien być jeszcze łatwiejszy. Oprogramowanie VPN dla Windows działa oczywiście także z wcześniejszymi wersjami systemu czyli Windows 7, Vista i XP. Program może być pobrany z naszej strony głównej – HideIPVPN.com

W drugiej kolejności, chcemy Wam powiedzieć, że identyczna aplikacja. O identycznej jak w przypadku Windows funkcjonalności jest od teraz dostępna dla komputerów firmy Apple. Jeśli macie dowolnego Maca z OSX, serdecznie zapraszamy do zainstalowania naszej aplikacji VPN. Pozwoli Wam ona na szybsze zmiany adresu IP pomiędzy krajami czy szybsze przełączanie między serwerami.

Należy też pamiętać (to szczególnie przydatne dla korzystających z sieci P2P i torrent, że obie aplikacje mają wbudowany „App Killer” czyli automatyczne wyłączanie aplikacji. Jeśli chcecie w anonimowy sposób korzystać z torrentów dzięki naszym serwerom VPN, to taka opcja jest wręcz niezbędna do posiadania. W przypadku utraty szyfrowanego połączenia z serwerem VPN, aplikacja wyłączy wskazane przez Was programy – np. uTorrent. CO więcej, jeśli połączenie zostanie automatycznie odnowione (tak, to też potrafimy) aplikacja może samodzielnie włączyć wskazany (wcześniej wyłączony) program aby kontynuować anonimowe wysyłanie czy ściąganie pliku.

Na zakończenie pozwólcie przypomnieć sobie, że już za kilka dni włączymy całkowicie nową usługę – SmartDNS. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym czym Smart DNS jest, zapraszamy na naszego bloga. W skrócie, Smart DNS pozwoli Wam na dostęp do 99% serwisów video i muzycznych w USA i UK  na praktycznie dowolnym urządzeniu (telefon, tablet, telewizor, media player). I to w zasadzie bez żadnego zaangażowania z Wasze strony. Jednokrotna zmiana adresów serwerów DNS w Waszych urządzeniach (routerze) sprawi, że po prostu będziecie korzystać z internetu jak chcecie, w momencie gdy zażądacie (np. przez przeglądarkę) otworzenia strony Netflix’a, Hulu czy BBC to serwer DNS będzie wiedział jak pokierować Waszym ruchem. Nic nie trzeba klikać, włączać, pamiętać – to HideIPVPN zadba o to, by żądana strona czy usługa działała. W naszych testach dzięki SmartDNS udało nam się bez problemu uruchomić Netflix i Hulu Plus na Nokii z Windows Phone, który jak wiadomi nie wspiera protokołów VPN.

Jeśli chcecie zarejestrować się na próbę w naszym systemie – zapraszamy do skorzystania z opcji Free VPN trial!