Formuła 1 znów w Europie!!!

formula1Formuła 1 wraca w ten weekend do Europy, co oznacza, że wraca także do BBC. Naszym dotychczasowym klientom (i fanom F1) nie trzeba tłumaczyć co to oznacza. Dzięki technologi VPN i naszym serwerom VPN w UK możecie oglądać Grand Prix Hiszpanii na żywo nie w Polsacie (buuuuu!!!) ale w BBC (HURAAA!).  Zanim przejdziemy do szczegółów, kilka słów wyjaśnienia dla tych z Was, którzy są tu po raz pierwszy. Wykupując jeden z naszych pakietów VPN (tu znajdziesz ofertę Premium VPN) otrzymujesz całkowicie nie limitowany dostęp do naszych serwerów VPN w USA, UK, NL i DE. Dostępność adresów IP z poszczególnych krajów jak i ilość serwerów zależą od wybranego pakietu. Nie musisz się zna mi wiązać długotrwałą umową. Tak jak NjuMobile PL nie lubimy limitów. Więc umowa jest na 30 dni (sama się przedłuża chyba, że zrezygnujesz – ale zawsze możesz wrócić), nie ma żadnych limitów jeśli chodzi o prędkość i ilość przesłanych danych (przetestuj serwery w pakiecie aby znaleźć optymalny dla siebie. Dodatkowo specjalny informacja, wszystkie nasze Pakiety Premium VPN jeszcze w maju, będą wzbogacone o unikalną usługę SmartDNS.

Smart DNS pozwoli Wam na korzystanie z Netflix’a czy BBC iPlayera na telewizorach (Smart TV) czy odtwarzaczach sieciowych, na wszystkich tych urządzeniach które nie wspierają protokołów VPN ale pozwalają na oglądanie multimediów i instalację zewnętrznych aplikacji . Masz konsolę XBox czy PS3? Dzięki usłudze VPN + SmartDNS przestaniesz wiedzieć co oznacza – „Usługa niedostępna na terenie Twojego kraju” i wszelkie tym podobne.

Ale wracając do meritum, czyli Grand Prix Hiszpanii. Jeśli jeszcze nie masz, wykup pakiet UK VPN lub US/UK VPN jeśli zależy Ci też na dostępie do Netflix’a, Hulu, Pandory, itp. – i połącz się z dowolnym serwerem VPN w UK…

W sobotę, 11.05.2013 o 12:10 (czas UK) – F1 2013, The Spanish Grand Prix – kwalifikacje

W niedzielę, 12.05.2013 o 12:10 (czas UK) – F1 2013, The Spanish Grand Prix – wyścig

Aby oglądać wejdź na bbc.co.uk i już!  To jak obstawiacie? Kto wygra w Katalonii w tym roku???