Jak oglądać Grand Tour w Polsce – Amazon Video

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

„Some say…” te słowa były wizytówką jednego z najlepszych telewizyjnych show na świecie. Jeszcze do niedawna. Teraz czas na następcę. Wszystko co my wiemy… to jak oglądać Grand Tour w Polsce. 

Jak tu nie chcieć oglądać Grand Tour w Polsce?

Zacznijmy jednak od „smaczków”. Wg informacji podanych przez brytyjski tabloid „The Sun”, scena otwierająca program The Grand Tour kosztowała (bagatela) 3.2 miliona dolarów. Podobno jest to najdroższa scena w historii programów telewizyjnych. Zapowiada się zatem, że naprawdę jest na co czekać. Na potwierdzenie tych słów mamy „teaser” nadchodzącego show…

Już 18.11 będziemy oglądać Grand Tour w Polsce na Amazon Prime!

Temat The Grand Tour i usług Amazon Prime już gościł na naszym blogu. Jednak w związku z tym, że program niedługo (wreszcie) zadebiutuje pomyśleliśmy, że warto sprawę odświeżyć. Przy okazji postaramy się ułatwić Wam wybór rodzaju usług Amazon Prime.

Jak wynika z materiału video powyżej The Grand Tour zadebiutuje w usłudze Amazon w dniu 18.11. Kolejne odcinki nowego show będą dodawane do katalogu w każdy kolejny piątek.

By móc oglądać oglądać Grand Tour w Polsce i nie tylko – w ramach abonamentu otrzymacie bowiem dostęp do całego katalogu Prime Video oraz wszystkich autorskich produkcji Amazon – potrzebujecie konta Amazon Prime.

Amazon oferuje do wyboru 3 możliwość opłacania usługi. Są to:

 • Amazon Prime Video (dostęp wyłącznie do usługi video) w cenie £5.99/miesięcznie
 • Prime Monthly (pełen dostęp do wszystkich usług konta Prime)  w ceni£7.99/miesięcznie
 • Prime Annual (jak powyżej, jednorazowa roczna opłata) w cenie £79/rok (co daje £6.58/miesięcznie)

Tak jak napisaliśmy powyżej poza The Grand Tour będziecie mogli oglądać pozycje takie jak Mr. Robot, Transparent a także produkcje wielu innych stacji TV oraz filmy. Wybór jest naprawdę spory.

Amazon Prime to także…

Zanim zdecydujecie czy wystarczy Wam dostęp do samej usługi video, warto wiedzieć co jeszcze oferuje Amazon w ramach programu Prime…

 • nielimitowane dostawy w jeden dzień (działa to na terenie UK i jeśli macie znajomych, może warto wykupić konto wspólnie?)
 • nielimitowane i bezpieczne miejsce na zdjęcia w chmurze Amazon Photos
 • dostęp do ofert specjalnych w sklepie Amazona
 • możliwość nielimitowanego (i bez reklam) korzystania z usługi Prime Music

Pamiętajcie też, że w ramach Amazon Prime Video można tworzyć konta rodzinne, dla kilku użytkowników. Oznacza to, że z oferty Prime Video da się korzystać na więcej niż jednym urządzeniu.

Po rejestracji konta otrzymacie dostęp do usługi za darmo, przez pierwszy miesiąc. W tym czasie możecie z usługi zrezygnować w każdym momencie.

Aktywuj VPN lub Smart DNS by oglądać Grand Tour w Polsce

Po aktywacji konta Amazon Prime pozostaje jeszcze jeden szczegół. Oficjalnie usługa Prime Video nie działa w Polsce i wymaga łączenia się z serwerami Amazonu z terenu Wielkiej Brytanii. By odblokować dostęp do usługi należy skorzystać z VPN lub Smart DNS.

Połączenie UK VPN to dostęp do 8 różnych adresów IP z UK. Aktywne połączenie VPN ukrywa Wasz prawdziwy adres IP (i faktyczną lokalizację), szyfruje dane oraz poprawie anonimowość w sieci. Poza dostępem do Prime Video będziecie też mogli korzystać ze wszystkich innych serwisów VOD i TV w UK czyli BBC iPlayer, ITV, 4oD, Now TV i wielu innych. Pamiętajcie też, że pakiety VPN zawierają dostęp do usługi Smart DNS w cenie.

Sam Smart DNS jest także oferowany jako osobna, tańsza opcja. Tracicie wtedy wszystkie możliwości oferowane przez VPN ale nadal możecie oglądać i korzystać z brytyjskich serwisów VOD i TV w internecie.

To na którą opcje się zdecydować zależy od Was. By wybór ten Wam ułatwić proponujemy skorzystać z darmowego testu naszych usług.

W ramach pakietów VPN możecie uzyskać też dostęp do adresów IP z USA, Polski,Niemiec, Holandii, Francji i  Kanady.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more