Jak odblokować Hulu na Windows 10

Unblock Hulu Windows 10Dziś informacja, która może zainteresować zarówno dotychczasowych użytkowników HideIPVPN jak i tych z Was, którzy na naszą stronę zawitali pierwszy raz. Pojawiła się nowa aplikacja Hulu na Windows 10 i powiemy Wam jak odblokować dostęp do Hulu w Polsce.

Odblokuj Hulu na Windows 10 – to łatwe!

Jeśli cały temat blokad regionalnych to dla Was nadal nie jasna sprawa zacznijmy od podstaw. Jak zapewne wiecie Hulu jest amerykańską usługa VoD dostępną wyłącznie dla użytkowników w USA. Póki co nie słychać o planach ekspansji Hulu na nowe rynki, tak jak miało to miejsce w przypadku Netflixa. Co więcej, warto pamiętać, ze podstawowa oferta Hulu jest dostępna bezpłatnie.

Jeśli jednak mieszkacie w Polsce, w Anglii, w Niemczech czyli poza USA usługa nie będzie dla Was dostępna. Chyba, że pozwolicie nam sobie pomóc.

Hulu na Windows 10

Hulu, podobnie jak i inne usługi ograniczone regionalnie (Crackle, BBC iPlayer, Netflix [w przypadku konkretnych bibliotek], HBO Now) wymagają by użytkownik łączył się z usługa przy użyciu adres IP z kraju, gdzie usługa jest oferowana. Skoro nie mieszkacie w USA jasnym jest, że nie „legitymujecie” się amerykańskim adresem IP. Ale bez obaw! W łatwny sposób mozemy sprawie zaradzić.

Odblokuj aplikację Hulu na Windows 10 z VPN

Zapisz się do naszej usługi VPN i po kilku kliknięciach połącz z jednym z naszych serwerów VPN w USA. Po uaktywnieniu połączenia powstanie wirtualny tunel łączący Wasze urządzenie, z serwerem VPN w USA i tenże serwer (z amerykańskim adresem IP) z usługa Hulu. W ten sposób Hulu zamiast Was zobaczy nasz serwer VPN i pozwoli na odtwarzanie dowolnego dostepnego w usłudze kontentu.

Odblokuj aplikację Hulu na Windows 10 ze Smart DNS

Druga metoda pozwalająca na uzyskanie takiego efektu, czyli działajacego Hulu poza USA to Smart DNS. Jeśli ccecie oglądac seriale i filmy na Hulu przy uzyciu urządzenia, które nie wspiera VPN (np. Xbox One) Smart DNS bedzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem (poza Hulu, po przez Smart DNS uzyskacie dostęp do ponad 150 innych usług z róznych krjaów!). Podobnie jak w przypadku VPN konfiguracja Smart DNS jest bardzo prosta. Warto też pamietac, ze Smart DNS jest dołączony za darmo do naszych pakietów VPN. Smart DNS jest oferowany także jako samodzielna usługa. Pamiętajcie jednak, ze VPN to dodatkowa ochrona Was, Wasych danych, tożsamości i prywatności – nie daj się szpiegowac online!

Hulu na Windows 10 – fajna aplikacja!

Jeśli maci, uzywacie urzadzenia z Windows 10 na pokładzie (telefon, tablet, komputer) powinniście wiedzieć, że Hulu w końcu zaktualizowało swoja aplikację pochodzacą z czasów Windows 8.x Wspominana aplikacja działała fajne pod kontrolą starszego systemu, jednak po aktualizacji do Windows 10 pojawiały sie spore problemy.

Teraz mamy nowa aplikacje Hulu. Jest to aplikacja uniwersalna,znaczy to, że te sam kod (ta sama aplikacja) będzie działac na wszystkich Waszych urządzeniach działających pod kontrolą Windows 10. Koniec z koniecznością korzystania z przegladarki by oglądać seriale i filmy na Hulu.

Nam nowa aplikacja bardzo się podoba!

Hulu na Windows 10

Unblock Hulu na Windows 10 za darmo!

Obie usługi, czyli Hulu i HideIPVPN moga być testowane całkowicie za darmo i bez dalszych zobowiązań. Jestesmy przkonani, ze w obydowu wypadkach z usług bedziecie zadowoleni. Nasz VPN (waz z dołączonym Smart DNS) może być testowany za darmo przez 24h. t DNS jako samodzielna usługa jest oferowany w wersji testowej na 7 dni.

Try VPN for FREE  Try Smart DNS for FREE