Francuski adres IP – Francuskie VOD i TV w Polsce

french tvZapewne pamiętacie, że przed kilkoma dniami dodaliśmy do naszego najlepszego pakietu VPN nowy, Francuski serwer VPN. Zatem łączcie się, ukrywajcie swój adres IP korzystajcie z Internetu mając Francuski adres IP.

Korzyści korzystania z VPN (wliczając w to Francuski adres IP)

O tym, że warto korzystać z VPN i dlaczego pisaliśmy wielokrotnie. Wydaje nam się jednak, że temat jest na tyle istotny, iż warto przypominać o tym przy każdej sposobności. Internet staje się z jednej strony coraz mocniej kontrolowany a z drugiej coraz bardziej (wbrew pozorom) niebezpieczny.

Praktycznie wszystkie nasze urządzenia są dziś podłączone do Internetu, często non stop. Liczba danych, także wrażliwych, które trzymamy w urządzeniach i w chmurze także rośnie każdego dnia. Nasze urządzenia, często w prawie automatyczny sposób przełączają się miedzy sieciami. Dokumenty, hasła, numery kont bankowych, loginy, maile, zdjęcia czasem przyrastają w postępie (prawie) geometrycznym. Jakikolwiek wyciek tych danych czy tez dostęp do nich osób nieupoważnionych może się zakończyć bardzo poważnymi problemami. Dlatego też każda dodatkowa ochrona z której możecie skorzystać powinna (jak antywirus) działać non stop.

VPN jest właśnie takim dodatkiem poprawiającym bezpieczeństwo Wasze i Waszych danych. VPN chroni Wasz adres IP ukrywając go przed światem. To sprawie, że zbieranie informacji na Wasz temat staje się o wiele trudniejsze niż w przypadku gdy z VPN nie korzystacie. Ponieważ ruch wewnątrz tunelu VPN jest zabezpieczony i szyfrowany po przez protokoły VPN sprawdzenie tego co wysyłacie czy obieracie jak i samo włamanie się do urządzenia staje się bardzo utrudnione. Ma to szczególne znaczenie w przypadku niezabezpieczonych sieci publicznych a nawet w przypadku sieci domowej, do której tez można się włamać. Innymi słowy, lepiej ukryć adres IP, lepiej korzystać z VPN niż być jak w powiedzeniu… „mądrym po szkodzie”.

Francuski adres IP – dodatkowe korzyści

kolejna świetną sprawą dotyczącą VPN są dodatkowe korzyści, które wynikają z faktu używania tej technologii. VPN pozwala przełamać sztuczne bariery w Internecie i utrudnić jego kontrole tym, którzy chcą ja nałożyć.  VPN pozwala nie przejmować się blokadami regionalnymi. Francuski adres IP pomoże Wam (niezależnie od tego gdzie jesteście) korzystać z Internetu tak, jakbyście byli we Francji. Francuski adres IP pozwoli Wam na dostęp do wszystkich Francuskich serwisów VOD i TV.

Aby mieć pewność, że wszystko działa jak należy przetestowaliśmy znane nam francuskie usługi VOD i TV. Oto, co po przez Francuski VPN i mając Francuski adres IP możecie oglądać.

Nie zapominajcie! Kupując dowolny pakiet VPN teraz możecie wziąć udział w losowaniu darmowego routera DD-WRT i/lub darmowego VPN i Smart DNS na cały rok!

KUP VPN TERAZ