Francuski adres IP – Francuskie VOD i TV w Polsce

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zapewne pamiętacie, że przed kilkoma dniami dodaliśmy do naszego najlepszego pakietu VPN nowy, Francuski serwer VPN. Zatem łączcie się, ukrywajcie swój adres IP korzystajcie z Internetu mając Francuski adres IP.

Korzyści korzystania z VPN (wliczając w to Francuski adres IP)

O tym, że warto korzystać z VPN i dlaczego pisaliśmy wielokrotnie. Wydaje nam się jednak, że temat jest na tyle istotny, iż warto przypominać o tym przy każdej sposobności. Internet staje się z jednej strony coraz mocniej kontrolowany a z drugiej coraz bardziej (wbrew pozorom) niebezpieczny.

Praktycznie wszystkie nasze urządzenia są dziś podłączone do Internetu, często non stop. Liczba danych, także wrażliwych, które trzymamy w urządzeniach i w chmurze także rośnie każdego dnia. Nasze urządzenia, często w prawie automatyczny sposób przełączają się miedzy sieciami. Dokumenty, hasła, numery kont bankowych, loginy, maile, zdjęcia czasem przyrastają w postępie (prawie) geometrycznym. Jakikolwiek wyciek tych danych czy tez dostęp do nich osób nieupoważnionych może się zakończyć bardzo poważnymi problemami. Dlatego też każda dodatkowa ochrona z której możecie skorzystać powinna (jak antywirus) działać non stop.

VPN jest właśnie takim dodatkiem poprawiającym bezpieczeństwo Wasze i Waszych danych. VPN chroni Wasz adres IP ukrywając go przed światem. To sprawie, że zbieranie informacji na Wasz temat staje się o wiele trudniejsze niż w przypadku gdy z VPN nie korzystacie. Ponieważ ruch wewnątrz tunelu VPN jest zabezpieczony i szyfrowany po przez protokoły VPN sprawdzenie tego co wysyłacie czy obieracie jak i samo włamanie się do urządzenia staje się bardzo utrudnione. Ma to szczególne znaczenie w przypadku niezabezpieczonych sieci publicznych a nawet w przypadku sieci domowej, do której tez można się włamać. Innymi słowy, lepiej ukryć adres IP, lepiej korzystać z VPN niż być jak w powiedzeniu… „mądrym po szkodzie”.

Francuski adres IP – dodatkowe korzyści

kolejna świetną sprawą dotyczącą VPN są dodatkowe korzyści, które wynikają z faktu używania tej technologii. VPN pozwala przełamać sztuczne bariery w Internecie i utrudnić jego kontrole tym, którzy chcą ja nałożyć.  VPN pozwala nie przejmować się blokadami regionalnymi. Francuski adres IP pomoże Wam (niezależnie od tego gdzie jesteście) korzystać z Internetu tak, jakbyście byli we Francji. Francuski adres IP pozwoli Wam na dostęp do wszystkich Francuskich serwisów VOD i TV.

Aby mieć pewność, że wszystko działa jak należy przetestowaliśmy znane nam francuskie usługi VOD i TV. Oto, co po przez Francuski VPN i mając Francuski adres IP możecie oglądać.

Nie zapominajcie! Kupując dowolny pakiet VPN teraz możecie wziąć udział w losowaniu darmowego routera DD-WRT i/lub darmowego VPN i Smart DNS na cały rok!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more