House of Cards sezon 4 oglądaj w Netflix

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Przypuszczamy, ze ten temat zainteresuje wielu z Was, którzy już dziś oglądają Netflix w Polsce. Wiemy kiedy House of Cards sezon 4 pojawi się w Netflixie. Tym z Was, których temat Netflix w Polsce dopiero zainteresował powiemy co zrobić by cieszyć się tą usługa już dziś.

Odblokuj Netflix w Polsce – warto

Choć zasięg Netflixa na świecie ciągle się powiększa to Polska nadal nie dostąpiła zaszczytu bycia jednym z krajów gdzie usługa ta działa oficjalnie. Od lat jednak Netflix prowadzi dość miękką politykę względem użytkowników z regionów poza działaniem usługi i praktycznie nikomu nie robi problemów w wykupieniu usługi. Przynajmniej tka długo jak wszelkie pozory są zachowane. Tyczy się to nie tylko użytkowników z Polski. Podobna politykę (z dość mocno restrykcyjnej wcześniej) stosuje też Hulu. Stąd także Hulu Plus w Polsce można oglądać bez żadnego kłopotu.

Zmień adres IP komputera przez VPN by oglądać House of Cards sezon 4

Pierwszą opcja by odblokować Netflix i np. oglądać House of Cards sezon 4 jest VPN. Poprzez wirtualny, szyfrowany tunel Wasz komputer połączy się z serwerem VPN w innym kraju. W momencie nawiązania połączenia Wasz prawdziwy adres IP zostaje ukryty a Wy korzystacie z Internetu z nowym, wirtualnym adresem IP. VPN to najłatwiejsza opcja zmiany IP komputera. Po zmianie IP, wszystkie strony i serwisy rozpoznają Was jakbyście byli w kraju, w którym znajduje się serwer VPN. Poza opcją odblokowania dowolnej usługi przez zmianę IP zyskujecie też poprawione bezpieczeństwo, anonimowość i prywatność w sieci. Na naszym blogu znajdziecie więcej informacji na ten temat. .

Odblokuj Netflix ze Smart DNS

Niestety nie wszystkie urządzenia wspierają VPN. Jeśli chcecie oglądać House of Cards sezon 4 na swoim TV np. przez konsolę – Xbox One proponujemy rozwiązanie zwane Smart DNS. Jest to połączenie specjalnego serwera DNS oraz serwerów proxy w różnych krajach, do których przekierowana zostaje część Waszego ruchu sieciowego. W ten sposób, bez zmieniania adresu IP można odblokować usługi VOD w różnych krajach.

Oglądaj House of Cards sezon 4 na Netflix

House of Cards powstał pierwotnie  w Wielkiej Brytanii i składał się z jednego sezonu o czterech odcinkach. Amerykańskie podejście do tematu znacie. House of Cards ma już trzy sezony. Po zakończeniu ostatniego wszyscy zostaliśmy ze spora ilością pytań bez odpowiedzi. Najważniejszym z nich było czy House of Cards sezon 4 w ogóle powstanie. Dziś już wiemy. Na pewno TAK! Co więcej, wiemy kiedy będziemy mogli go oglądać!

House of Cards sezon 4 dołączy do katalogu Netflix w marcu 2016! Jeśli chcecie go oglądać to wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty VPN lub Smart DNS i założycie konto w usłudze Netflix. Potem zostanie +/- 3 miesiące czekania. W tym czasie na pewno znajdziecie pełno innych filmów i seriali do oglądania.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more