HBO Go za darmo od PayPal’a

HBO Go za darmoO tym jak oglądać HBO Go za granicą pisaliśmy już kilka razy. Dziś jednak specjalna okazja. Jeśli bowiem nie jesteście jeszcze klientami HBO Go Polska, macie szansę na nie jeden a 2 darmowe miesiące usługi! A zatem, jak oglądać HBO Go za darmo? 

HBO Go za darmo z PayPal

By skorzystać z przygotowanej przez PayPal’a promocji co oczywiste musicie posiadać konto PayPal. To dość ważną sprawą jest to, że z darmowych 2 miesięcy na dostęp do HBO Go mogą skorzytsać zarówno nowi jaki i obecni klienci PayPal.

By skorzystać z promocji na darmowe HBO Go musicie:

  • zalogować się na swoje konto PayPal (szczegóły tutaj) – jeśli nie macie konta PayPal należy je stworzyć
  • odebrać kod promocyjny HBO Go – PayPal
  • wejść na stronę HBO Go – koniecznie po przez Polski VPN (jeśli łączycie się z za granicy)
  • po rejestracji, wpisać kod ze strony PayPal

Od tego momentu możecie się cieszyć przez 2 miesiące darmowym dostępem do HBO Go. Co wazne, jeśli uznacie, że usługa Wam nie odpowiada i nie warto za nią płacić wystarczy zalogować się na swoje konto HBO i skasować subskrypcję.

Warto się pospieszyć. Sprawdziliśmy warunki promocji i znaleźliśmy następujący zapis:

„Wspomniana Oferta jest dostępna za pośrednictwem witryny hbogo.pl („Witryna”) i
aplikacji mobilnej („Aplikacja”) w maksymalnej liczbie 26 000 Ofert dla osób z Polski”

Jak więc widzicie, oferta jest ograniczona a Polski adres IP niezbędny do rejestracji.

hbo go za darmo

Na wszelki wypadek, króciutkie przypomnienie….

Jak oglądać HBO Go za granicą?

Do rejestracji konta HBO Go Polska za granica najlepiej skorzystac z oferowanego przez nas VPN. Po uzyskania połączenia VPN, serwis HBO Go zobaczy Wasz Polski adres IP (ten należący do serwera VPN) i bez problemu pozwoli na rejestrację konta.

Do uzyskania połączenia VPN (choć oczywiście możecie skonfigurować je ręcznie) najlepiej skorzystać z naszych darmowych aplikacji VPN dostępnych dla Windows, macOS, iOS i Androida

Mając już aktywne konto HBO Go macie teraz dwie opcje odblokowania usługi HBO Go za granicą. Pierwsza, to wspomniany VPN. Druga, to Smart DNS.

W pierwszym przypadku, musicie korzystać z urządzenia, które na konfigurację połączenia VPN pozwala. W TV czy konsolach do gier nie jest to możliwe. Tu lepiej sprawdzi się Smart DNS. By w pełni wykorzystać usługę Smart DNS (dostajecie ją wraz z każdym pakietem VPN) najlepiej dokonać zmiany ustawień DNS w domowym routerze. Dzieki temu, bez dodatkowych zabiegów ze Smart DNS skorzystają wszystkie Wasze domowe urządzenia.

Pamiętajcie też, że ze Smart DNS jednocześnie, z różnych serwisów może korzystać dowolna liczba urządzeń.

Jeśli macie pytania jestesmy do dyspozycji i powodzenia w rejestracji kont!

No i oczywiście, szczęśliwego Nowego Roku!

KUP VPN TERAZ