Zimowa oferta na VPN – skorzystaj z upustu!

ZIMOWA OFERTAŚwięta i Nowy Rok za nami a także świąteczna promocja na pakiety VPN i Smart DNS. Zrobiło się zimno, śnieżno i przynajmniej w Polsce mało kto ma ochotę na wyjście z domu. Także z powodu smogu. W związku z tym, że spędzacie więcej czasu w Internecie, postanowiliśmy przygotować dla Was ciekawą propozycję. Tak też powstała zimowa oferta na VPN i Smart DNS!

Zimowa oferta – zapłać 50 % mniej!

By uprzyjemnić Wam pierwszy okres z HideIPVPN postanowiliśmy, że pierwszy okres bilingowy w każdym pakiecie VPN i Smart DNS zacznie się od upustu w wysokości 50%! Im na dłuższy okres rozliczeniowy wybierzecie, tym większa oszczędność. Pamiętajcie też, że upust ten jest jednorazowy i się nie odnawia.

Do czego przyda się VPN w Polsce?

O tym czym jest VPN i Smart DNS pisaliśmy wielokrotnie, więc nie będziemy się powtarzać. Jeśli nie jesteście do końca pewni, informacje znajdziecie tu: Co to jest VPN? i Co to jest Smart DNS? Skoro to już za nami, to zastanówmy się do czego VPN i Smart DNS przydadzą się w Polsce.

Dzięki VPN i opcji ukrycia swojego IP czy zmiany adresu IP możecie odblokować serwisy TV, VOD i muzyczne – i oczywiście wszystkie inne usługi online – nie działające w Polsce. Przykładowo, opłacacie Netflix. Wystarczy włączyć VPN i już macie dostęp do 100 razy większej bazy tytułu, korzystając z dostępu do Netflix USA. W ten sam sposób możecie korzystać z HULU, HBO Now, BBC iplayer czy dowolnej innej usługi.

zimowa oferta VPN

Dodatkowo korzystając z VPN zapewniacie sobie poprawiona anonimowość w sieci, zabezpieczacie przesyłane dane przed hakerami, ukrywacie prawdziwą lokalizację. Korzystanie z sieci torrent przez VPN jest także znacznie bezpieczniejsze!

Do czego przyda się VPN za granicą?

Oczywiście wszystko to, co przeczytaliście wyżej ma także zastosowanie za granicą. Szczególnie korzystanie z torrentów, które na zachodzie bywa ścigane i karane może być znacznie bezpieczniejsze przez VPN.

Oczywiście w taki sam sposób jak opisaliśmy powyżej dostęp do Netflix USA w Polsce, Ci z Was, którzy mieszkają za granicą mogę oglądać Polska TV. Wystarczy zmienić adres IP na Polski by zadziałały Wam wszystkie Polskie serwisy VOD – w tym HBO Go czy NC+ Go.

Sprawdźcie sami!

KUP VPN TERAZ