Zimowa oferta na VPN – skorzystaj z upustu!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Święta i Nowy Rok za nami a także świąteczna promocja na pakiety VPN i Smart DNS. Zrobiło się zimno, śnieżno i przynajmniej w Polsce mało kto ma ochotę na wyjście z domu. Także z powodu smogu. W związku z tym, że spędzacie więcej czasu w Internecie, postanowiliśmy przygotować dla Was ciekawą propozycję. Tak też powstała zimowa oferta na VPN i Smart DNS!

Zimowa oferta – zapłać 50 % mniej!

By uprzyjemnić Wam pierwszy okres z HideIPVPN postanowiliśmy, że pierwszy okres bilingowy w każdym pakiecie VPN i Smart DNS zacznie się od upustu w wysokości 50%! Im na dłuższy okres rozliczeniowy wybierzecie, tym większa oszczędność. Pamiętajcie też, że upust ten jest jednorazowy i się nie odnawia.

Do czego przyda się VPN w Polsce?

O tym czym jest VPN i Smart DNS pisaliśmy wielokrotnie, więc nie będziemy się powtarzać. Jeśli nie jesteście do końca pewni, informacje znajdziecie tu: Co to jest VPN? i Co to jest Smart DNS? Skoro to już za nami, to zastanówmy się do czego VPN i Smart DNS przydadzą się w Polsce.

Dzięki VPN i opcji ukrycia swojego IP czy zmiany adresu IP możecie odblokować serwisy TV, VOD i muzyczne – i oczywiście wszystkie inne usługi online – nie działające w Polsce. Przykładowo, opłacacie Netflix. Wystarczy włączyć VPN i już macie dostęp do 100 razy większej bazy tytułu, korzystając z dostępu do Netflix USA. W ten sam sposób możecie korzystać z HULU, HBO Now, BBC iplayer czy dowolnej innej usługi.

Dodatkowo korzystając z VPN zapewniacie sobie poprawiona anonimowość w sieci, zabezpieczacie przesyłane dane przed hakerami, ukrywacie prawdziwą lokalizację. Korzystanie z sieci torrent przez VPN jest także znacznie bezpieczniejsze!

Do czego przyda się VPN za granicą?

Oczywiście wszystko to, co przeczytaliście wyżej ma także zastosowanie za granicą. Szczególnie korzystanie z torrentów, które na zachodzie bywa ścigane i karane może być znacznie bezpieczniejsze przez VPN.

Oczywiście w taki sam sposób jak opisaliśmy powyżej dostęp do Netflix USA w Polsce, Ci z Was, którzy mieszkają za granicą mogę oglądać Polska TV. Wystarczy zmienić adres IP na Polski by zadziałały Wam wszystkie Polskie serwisy VOD – w tym HBO Go czy NC+ Go.

Sprawdźcie sami!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more