Facebook w pracy/szkole? No problem ;-)

Facebook w pracyFacebook w pracy? Jeśli macie pecha i Wasza szkoła/uniwersytet lub pracodawca zablokował Wam dostęp do Waszych ulubionych stron w internecie to mamy świetną wiadomość. Tylko „IM” się wydaje. Nie da się bowiem całkowicie odciąć użytkownika. Jeśli jednak tam gdzie korzystacie z internetu maci kłopot z dostępem do niektórych stron mamy dla Was idealne rozwiązanie – dostęp przez VPN.

Facebook w pracy – odblokuj sieci społecznościowe!

Dostęp do sieci przez VPN w pracy i szkole polecamy pod rozwagę także tym z Was , którzy cenią sobie prywatność. Także tym, którzy (teoretycznie) nie są w żadne sposób ograniczani. Wasz ISP/dostawca internetowy, którym jest wtedy szkoła czy pracodawca ma bowiem pełen, nie ograniczony dostęp do informacji jakie strony odwiedzacie, jak dużo czasu na nich spędzacie, jak duże ilości danych wysyłacie i obieracie. Wyobraźcie sobie sytuację w której Nowak w firmie A chce wejść na Facbooka ale nie może (strona w pracy nie otwiera się) oraz Kowalskiego, który mając wolne 10 min (jest dorosły) chce odwiedzić stronę dla dorosłych będąc w pracy. Czy naprawdę chcecie aby Wasz pracodawca wiedział o Was wszystko?

Jeśli nie – to rozwiązaniem idealnym jest pakiet VPN, który nie tylko zapewni Wam pełną anonimowość w pracy (w domu) też ale zabezpieczy Was także gdy korzystacie z darmowych Hotspotów oraz pozwoli uzyskać dostęp do stron normalnie w Polsce nie dostępnych – Hulu, Netflix, Amazon Prime Instant, BBC iPalyer, 4oD, ITV i wiele, wiele innych…

Facebook w pracy – i nie tylko!

Jeśli nadal nie czujecie się przekonani spróbujmy tak, usługi VPN oferowane przez HideIPVPN to:

  • możliwość darmowego (i bez zobowiązań!!!) przetestowania naszej usługi – sprawdź opinie na nasz temat w Google
  • satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy – jeśli przez 3 dni nie uda Ci się uzyskać połączenia z naszą siecią VPN (TO NIEMOŻLIWE!!!) oddamy Ci wszystko co do centa!
  • korzystanie z naszych usług nie podlega kontraktowi – możesz przestać płacić czy zmienić pakiet co miesiąc!
  • nielimitowana prędkość dostępu do serwerów
  • nielimitowana ilość wysyłanych i odbieranych danych (chcesz oglądać Netflix’a w HD – proszę bardzo!)
  • całkowicie anonimowa (i bezpieczna) wymiana plików w sieciach torrent i p2p (całkiem anonimowy upload!)
  • pakiety już od $5.99/miesięcznie za dostęp do serwerów w USA lub UK
  • brak LOGÓW!
Spróbuj, nie pożałujesz.