Wielka promocja pakietów VPN

Tylko od 30.10.2012 do 01.11.2012 macie niepowtarzalną okazję do testu i zakupu naszych pakietów VPN z tzw. Lifetime discount. Oznacza to, że tak długo jak będziecie z nami nie zapłacicie za usługę zgodnie z cennikiem a 30%, tak TRZYDZIEŚCI procent mniej, niż to wynika z cennika. A teraz czas na szczegóły…Jeśli dotąd zastanawialiście się jak znaleźć dobrą ofertę na usługę VPN to mamy dla Was świetną informację – ta oferta jest nie do przebicia. Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiacie się jak też ukryć lub zmienić swój własny adres IP. Jak sprawić by strony czy usługi takie jak Netflix, Hulu, BBC, ITV czy Pandora „myślały”, że jesteście w USA czy UK to mamy dla Was bardzo prostą metodę – tunel VPN. Dzięki usłudze oferowanej przez HideIPVPN będziecie wstanie nie tylko oglądać dowolne ilości filmów czy programów telewizyjnych z USA czy Wielkiej Brytanii (nasza usługa nie ma żadnych limitów na ilość przesyłanych danych!) ale także korzystać z internetu w sposób całkiem anonimowy, bezpieczny. Ani żadna ze stron internetowych ani nawet Wasz dostawca nie będzie wstanie sprawdzić co robicie w sieci. Jakie dane i skąd ściągacie, czy wysyłacie. Ta ostatnia cecha powinna być szczególnie przydatna dla fanów torrentów i p2p – jak wiecie co innego ściągać a co innego wysyłać. Dzięki nam także  w sieciach torrent i p2p będziecie całkiem anonimowy, nie identyfikowalni po adresie IP.

Tylko teraz, tylko dla nowych klientów oferujemy upust 30% na wszystkie nasze pakiety Premium VPN rozliczane w cyklu miesięcznym. Tak długo jak zostaniecie z nami, tak długo będziemy odliczać przyznany upust od Waszych opłat. A jak długo musicie być z nami? To zależy tylko od Was. HideIPVPN = pre paid idealny. Zero umów czasowych  Płacisz co miesiąc – korzystasz. Przestajesz płacić – przestajesz korzystać. Nie trzeba wypowiedzeń, wysyłania listów, itd. I oczywiście można do nas wrócić w każdej chwili (choć może na innych warunkach). Jeśli nie jesteście pewni czy to usługa dla Was, jak z prędkością czy stabilnością naszych serwerów VPN wykorzystajcie darmowy VPN  do testów (Free Trial VPN) – 3h, żadnych ograniczeń, pełny pakiet VPN jest do Waszej dyspozycji.

Pamiętajcie! Aby skorzystać trzeba wejść na naszą stronę główną, w ybrac interesujący Was pakiet i NIE ZAPOMNIEĆ o wpisaniu kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. Kod promocyjny, który uprawnia wszystkich nowych klientów do 30% upustu z pakietów VPN rozliczanych w cyklu miesięcznym to: HALLOWEEN2012.

Promocja pakietów kończy się w dniu 01.11.2012 – powiedzenia!