Jak oglądać mecz Polska Rumunia za granicą?

mecz Polska - Rumunia za granicąO poprzednich meczach reprezentacji już było, podobnie jak i o tym jak oglądać Polską TV za granicą? Nie wszyscy jednak poprzednie wpisy czytali, nie wszyscy korzystają z Google więc czas na odświeżenie tematu. Jak oglądać mecz Polska Rumunia za granicą? 

Potrzebujesz Polski adres IP by oglądać mecz Polska Rumunia za granicą.

Najpierw trochę techniki. Jeśli mieszkacie za granicą łącząc się z internetem otrzymujecie adres IP kraju w którym mieszkacie. Każdy kraj korzysta z przyznanej puli adresów IP i jest podstawowa (i prosta) metoda identyfikacji kraju z którego łączy się Internauta. Popularne usługi sprawdzające adresy IP łatwo sprawdzą – jaki macie adres, z jakiego kraju się łączycie, często też określą region, przeglądarkę i system operacyjny. Chcecie sprawdzić sami? Proszę bardzo – sprawdź swoje IP.

Wszystkie legalne i bezpieczne strony VOD i TV z uwagi na prawa do transmisji materiałów na dane terytorium mają w związku z tym ograniczenia regionalne. Wiecie o tym na pewno bo gdy chcecie włączyć materiał na ipla czy TVN powita Was obecnie taki komunikat…

mecz Polska Rumunia za granicą

Zatem by oglądać Polskie serwisy VOD i TV powinniście się łączyć z internetem z Polski albo…

Włącz Polski VPN – oglądaj Polską TV za granicą przez Internet!

Dokładnie tak jak w nagłówku. Wystarczy skorzystać z naszej oferty i wykupić odpowiedni pakiet z Polskim VPN. Potem konfigurujecie urządzenie na którym chcecie oglądać mecz (telewizję) – tu macie dwie opcje. Konfiguracja ręczna połączeń VPN lub instalacja naszej darmowej aplikacji (dostępna dla Windows, MacOS, Androida i iOS). Wpisujecie login, hasło i już.

Wasze prawdziwe IP zostaje ukryte i zastąpione adresem IP serwera VPN z którym jesteście połączeni. Od tego momentu to serwer VPN udaje w sieci Was. Dodatkowo szyfrując wszystkie Wasze dane. Łącząc się z serwerem VPN w Polsce będziecie mieć Polski adres IP. Odpowiednio łącząc się z serwerem VPN w USA będziecie mieć adres IP z USA.

Jeśli Wasze urządzenie nie wspiera VPN (nie da się skonfigurować połączenia – np. w konsoli czy TV) możecie też spróbować przyglądnąć się rozwiązaniu Smart DNS (jest w cenie pakietów VPN). Skoro macie już Polski adres IP – czas sprawdzić gdzie oglądać.

Gdzie oglądać mecz Polska Rumunia za granicą?

Do wyboru macie kilka stron. Serwis VOD TVP,  serwis Ipla wraz z pakietami Sport lub stronę videostar.pl nadającą (legalnie!!! stąd konieczność Polskiego IP) polskie program TV na żywo online.

Sugerujemy przed meczem sprawdzić wszystkie serwisy by wybrać ten, który będzie Wam najbardziej odpowiadać.

Podobnie jak i nasz VPN, który możecie włączyć i testować (wraz ze Smart DNS) całkowicie za darmo i bez zobowiązań. W razie pytań, piszcie w komentarzach.

TESTUJ VPN ZA DARMO