Halloween super promocja VPN i Smart DNS

super promocja VPNPromocja już zakończona – zapraszamy na kolejną wkrótce!

Każdego roku cała ekipa HideIPVPN bierze udział w zabawie z okazji Halloween. W tym roku chcemy być pewni, że wiecie czego się bać a czego nie. Serdecznie zapraszamy Was do sprawdzenia naszej oferty – rusza właśnie super promocja VPN i Smart DNS.

Super promocja VPN i Smart DNS – duchy, wampiry i hakerzy…

Wierzymy, że część z Was planuje na tegoroczny Halloween porządną zabawę. Czujcie się zatem ostrzeżeni – choć chcielibyśmy chronić Was przed wszelkimi niebezpieczeństwami – nie damy rady. Oznacza to, że z duchami, demonami, wampirami, trollami, czarownicami, zombie, goblinami i złymi czarnoksiężnikami będziecie musieli rozprawić się osobiście. W pewnych przypadkach przyda się pistolet (celujcie w głowę),  osikowy kołek (celujcie w serce) czy święcona woda – ale cokolwiek by to nie było używajcie z rozwagą. Naszym zdaniem najlepsze do obrony są cukierki i czekoladki. Choć nie jest to powszechna wiedza to (wbrew pozorom) działają na wszystkie wymienione (i nie) postacie. Do tego są dużo bezpieczniejsze do użycia w sytuacjach kryzysowych!

Warto jednak pamiętać, że z pewnymi typami złych kreatur możemy pomóc naprawdę. Hakerzy, złodzieje danych (i pieniędzy z kont) i wszelkie inne kreatury, które można spotkać online (i to nie tylko w Halloween) mogą zostać odpędzone przez dobry VPN.

Dlatego polecamy byście (po rozważeniu za i przeciw) zapewnili sobie dostęp do naszej szybkiej i bezpiecznej sieci serwerów VPN. Aktywujcie połączenie i używajcie go jak tarczy w internecie.

Super promocja VPN

super promocja VPN

Zasady naszej Halloweenowej super promocji VPN są proste jak drut. Nie potrzebujecie żadnych kodów a jedyne co musicie zrobić to podjąć decyzję…, że czas już chronić swój adres IP i prywatność online.

Promocja trwa od 26.10 – 02.11. Obejmuje wszystkie pakiety VPN i oczywiście Smart DNS (tu dowiesz się co to jest Smart DNS?). Im więcej miesiecy w wybranym pakiecie tym wyższa oszczędność. W sumie możecie uzyskać upust aż 60%!!!

Wszystko co musicie zrobić to wybrać pakiet i stać się (jak niektóre stwory) niewidzialni online.

Super Promocja VPN – sprawdź ofertę