Wielkanocna promocja VPN i Smart DNS – dla każdego!!!

Wielkanoć promocja VPN Smart DNS

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy. Kochani, w imieniu całego zespołu HideIPVPN pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze i najszczersze życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt. Bez względu na Wasze wyznanie wierzymy, że każde tego typu święto, każdej religii jest okazją do tego by wyciągnąć do siebie rękę i zastanowić się co możemy zrobić by nam wszystkim żyło się spokojniej. Zatem, jeszcze raz – Wesołych Jajek i Super Mokrego Dyngusa! 😉

Świąteczny Zajączek już u nas był… i…

I jak co roku zostawiał dla naszych obecnych i przyszłych użytkowników specjalne pakiety VPN i SmartDNS, w bardzo specjalnej, świątecznej cenie! Tu należy zaznaczyć iż istniało pewne ryzyko, że zamiast Zajączka pojawi się kurczaczek (z workiem na plecach) i zamiast świątecznej promocji VPN będziemy Wam wysyłać pisanki… ale na szczęście Zajączek wiedział czego nasi użytkownicy potrzebują bardziej niż jajek!

A zatem, w ramach promocji na Wielkanoc, możecie kupić nasz dowolny pakiet VPN i Smart DNS z 30% upustem. W promocji biorą udział wszystkie pakiety VPN i SmartDNS, w dowolnym cyklu rozliczeniowym. Zatem jedynie od Was zależy, czy dostaniecie tańszy miesiąc czy też tańszy rok! By otrzymać upust nalezy uzyc kodu promocyjnego „EASTER2015„.

Promocja trwa od dziś (31.03.2015) do 15.04.2015. Ale kto lubi kupować kota w worku???

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was może całkowicie nie znać nas, naszej oferty i usługi. Jesteśmy przekonani (pracujemy na taką opinię ciężko), że w Internecie nie znajdziecie złych informacji na nasz temat (w dowolnym języku). Ale opinie w Internecie to tylko opinie… Na pewno wiele osób zadaje sobie pytania typu: „Czy VPN naprawdę ukryje mój adres IP?”, „Czy SmartDNS działa na Smart TV?”, „Czy faktycznie będę mieć adres IP z USA albo UK?”, itd…itd..

Zapraszamy Was zatem bardzo serdecznie do własnoręcznego wypróbowania naszych usług VPN i Smart DNS. Całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Jesteśmy pewni w 100%, że będziecie zadowoleni i z tym większa chęcią skorzystacie z naszej oferty!

A może zamiast 30%…2 x 30% taniej?

Ci z Was, którzy od jakiegoś czasu korzystają z naszych usług wiedzą, że HideIPVPN zawsze stara się by promocje naszego SmartDNS i VPN były ciut inne niż te wszystkie, nudne dokoła. Zatem i tym razem wprowadzamy coś „ekstra”. Jeśli zamiast 30% mniej przy pierwszej płatności, chcielibyście także otrzymać upust 30% na drugą płatność, oto co trzeba zrobić.

1. Wrzuć na swoją stronę na Facebooku obrazek poniżej (upewnij się, że post jest „Publiczny”) z następującymi tagami: #Wielkanoc; #promocja #vpn #smartdns #prywatność

VPN Smart DNS konkurs Facebook2. Wyślij nam prywatną wiadomość na „Fejsie”. Po weryfikacji czy widzimy obrazek ustawimy dodatkowy upust 30% na Waszym koncie na kolejną płatność. Brzmi OK?

Zatem jeszcze raz – Spokojnych, drowych i Wesołych Świąt i wszelkiego powodzenia od całej naszej ekipy!

A jeśli planujecie oglądać Hulu, Netflix, Crackle, BBC, ITV i wiele, wiele innych to SmartDNS i VPN są tym, czego potrzebujecie!