Wielkanocna promocja VPN i Smart DNS – dla każdego!!!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy. Kochani, w imieniu całego zespołu HideIPVPN pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze i najszczersze życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt. Bez względu na Wasze wyznanie wierzymy, że każde tego typu święto, każdej religii jest okazją do tego by wyciągnąć do siebie rękę i zastanowić się co możemy zrobić by nam wszystkim żyło się spokojniej. Zatem, jeszcze raz – Wesołych Jajek i Super Mokrego Dyngusa!

Świąteczny Zajączek już u nas był… i…

I jak co roku zostawiał dla naszych obecnych i przyszłych użytkowników specjalne pakiety VPN i SmartDNS, w bardzo specjalnej, świątecznej cenie! Tu należy zaznaczyć iż istniało pewne ryzyko, że zamiast Zajączka pojawi się kurczaczek (z workiem na plecach) i zamiast świątecznej promocji VPN będziemy Wam wysyłać pisanki… ale na szczęście Zajączek wiedział czego nasi użytkownicy potrzebują bardziej niż jajek!

A zatem, w ramach promocji na Wielkanoc, możecie kupić nasz dowolny pakiet VPN i Smart DNS z 30% upustem. W promocji biorą udział wszystkie pakiety VPN i SmartDNS, w dowolnym cyklu rozliczeniowym. Zatem jedynie od Was zależy, czy dostaniecie tańszy miesiąc czy też tańszy rok! By otrzymać upust nalezy uzyc kodu promocyjnego „EASTER2015„.

Promocja trwa od dziś (31.03.2015) do 15.04.2015. Ale kto lubi kupować kota w worku???

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was może całkowicie nie znać nas, naszej oferty i usługi. Jesteśmy przekonani (pracujemy na taką opinię ciężko), że w Internecie nie znajdziecie złych informacji na nasz temat (w dowolnym języku). Ale opinie w Internecie to tylko opinie… Na pewno wiele osób zadaje sobie pytania typu: „Czy VPN naprawdę ukryje mój adres IP?”, „Czy SmartDNS działa na Smart TV?”, „Czy faktycznie będę mieć adres IP z USA albo UK?”, itd…itd..

Zapraszamy Was zatem bardzo serdecznie do własnoręcznego wypróbowania naszych usług VPN i Smart DNS. Całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Jesteśmy pewni w 100%, że będziecie zadowoleni i z tym większa chęcią skorzystacie z naszej oferty!

A może zamiast 30%…2 x 30% taniej?

Ci z Was, którzy od jakiegoś czasu korzystają z naszych usług wiedzą, że HideIPVPN zawsze stara się by promocje naszego SmartDNS i VPN były ciut inne niż te wszystkie, nudne dokoła. Zatem i tym razem wprowadzamy coś „ekstra”. Jeśli zamiast 30% mniej przy pierwszej płatności, chcielibyście także otrzymać upust 30% na drugą płatność, oto co trzeba zrobić.

1. Wrzuć na swoją stronę na Facebooku obrazek poniżej (upewnij się, że post jest „Publiczny”) z następującymi tagami: #Wielkanoc; #promocja #vpn #smartdns #prywatność

2. Wyślij nam prywatną wiadomość na „Fejsie”. Po weryfikacji czy widzimy obrazek ustawimy dodatkowy upust 30% na Waszym koncie na kolejną płatność. Brzmi OK?

Zatem jeszcze raz – Spokojnych, drowych i Wesołych Świąt i wszelkiego powodzenia od całej naszej ekipy!

A jeśli planujecie oglądać Hulu, Netflix, Crackle, BBC, ITV i wiele, wiele innych to SmartDNS i VPN są tym, czego potrzebujecie!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more