VPN i SmartDNS – promocja na Walentynki!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło, powrócić do Was z nowym wpisem i to od razu promocyjnym! „Święto Walentynkowe” przez wszystkich jest odbierane w różny sposób – jedni Walentynki kochają, inni pukają się w czoło. My cieszymy się z Walentynek, jako okazji do obniżenia cen naszych pakietów VPN i Smart DNS by jeszcze więcej osób mogło zobaczyć – co to jest ten VPN?

Romantyczna komedia czy kino akcji? – oba z HideIPVPN!

Nie ważne czy w Walentynki macie ochotę na wspomniana komedie o miłości, czy też wręcz przeciwnie, coś z Brucem Willisem by pozbyć się tych wszystkich różowych myśli i smaków nasz Smart DNS jest tym czego Wam potrzeba. Netflix, Crackle, HBO Go, Hulu – wszystkie te serwisy w USA, w UK a także w Polsce możecie odblokować w bajecznie prosty sposób.

Ale czym byłby Walentynki bez odrobiny tajemniczości? Jak bowiem można zostać „secret Valentine” online nie korzystając z prostej usługi VPN? W kolejnych wpisach przybliżmy Wam zmiany, które nastąpiły w naszej usłudze w ostatnim czasie – zmiana cen pakietów, nowa strona HideIPVPN.com – czyli usługi „Matki”. Na obecną chwilę, zanim przejdziemy do szczegółów obecnej promocji wiedzcie, że VPN to gorący temat ostatnich miesięcy. Z pozostałych postów na naszym blogu dowiecie się praktycznie wszelkich szczegółów ale najważniejsze to to, że dzięki szyfrowanemu połączeniu z jednym z naszych serwerów VPN możecie nie tylko w szybki (i wyjątkowo prosty sposób) zmienić swoją lokalizację w sieci (np. z Polski przenieść się w kilka sekund do USA), czyli zmienić adres IP ale jednocześnie ukryć swój faktyczny adres IP przez który jesteście w sieci lokalizowani i identyfikowani. Nikt, włączając w to Waszego dostawcę internetowego nie tylko nie będziecie wiedzieć jakie strony odwiedzacie, ale także jakie informacje wysyłacie (komu) i odbieracie (co nie oznacza, że działalność kryminalna jest dozwolona czy pozostanie bez echa!!!).

Czas na szczegóły Walentynkowej  promocji VPN i SmartDNS!

Wszystkie nasze pakiety dostępne są z następującymi upustami:

 • 1 miesiąc – 50% + „Walentynkowe 14%”
 • 3 miesiące – 10% + „Walentynkowe 14%”
 • 12 miesięcy – 20% + „Walentynkowe 14%”

Czyli w przypadku zakupu VPN lub Smart DNS na miesiąc dostaniecie aż 64% upustu!!!

Promocja trwa od dziś, tj. 10.02.15 do 15.02.15

Wszystkie pakiety VPN oferowane przez HideIPVPN zawierają w cenie podobny funkcjonalnie pakiet SmartDNS.

Jak skorzystać z promocyjnej oferty?

Wystarczy wybrać i kliknąć VPN lub SmartDNS a potem interesującą nas długość pakietu. Żadnych kodów, dowodów, kurierów. Płacisz i używasz.

UWAGA! – już w krótce kolejne wiadomości dotyczące dostępu do Polskich serwisów VOD z za granicy! A póki co… „Szczęśliwych Walentynek!”

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more