VPN i SmartDNS – promocja na Walentynki!

VPN i SmartDNS Walnetynki promocja

Jest nam niezmiernie miło, powrócić do Was z nowym wpisem i to od razu promocyjnym! „Święto Walentynkowe” przez wszystkich jest odbierane w różny sposób – jedni Walentynki kochają, inni pukają się w czoło. My cieszymy się z Walentynek, jako okazji do obniżenia cen naszych pakietów VPN i Smart DNS by jeszcze więcej osób mogło zobaczyć – co to jest ten VPN?

Romantyczna komedia czy kino akcji? – oba z HideIPVPN!

Nie ważne czy w Walentynki macie ochotę na wspomniana komedie o miłości, czy też wręcz przeciwnie, coś z Brucem Willisem by pozbyć się tych wszystkich różowych myśli i smaków nasz Smart DNS jest tym czego Wam potrzeba. Netflix, Crackle, HBO Go, Hulu – wszystkie te serwisy w USA, w UK a także w Polsce możecie odblokować w bajecznie prosty sposób.

Ale czym byłby Walentynki bez odrobiny tajemniczości? Jak bowiem można zostać „secret Valentine” online nie korzystając z prostej usługi VPN? W kolejnych wpisach przybliżmy Wam zmiany, które nastąpiły w naszej usłudze w ostatnim czasie – zmiana cen pakietów, nowa strona HideIPVPN.com – czyli usługi „Matki”. Na obecną chwilę, zanim przejdziemy do szczegółów obecnej promocji wiedzcie, że VPN to gorący temat ostatnich miesięcy. Z pozostałych postów na naszym blogu dowiecie się praktycznie wszelkich szczegółów ale najważniejsze to to, że dzięki szyfrowanemu połączeniu z jednym z naszych serwerów VPN możecie nie tylko w szybki (i wyjątkowo prosty sposób) zmienić swoją lokalizację w sieci (np. z Polski przenieść się w kilka sekund do USA), czyli zmienić adres IP ale jednocześnie ukryć swój faktyczny adres IP przez który jesteście w sieci lokalizowani i identyfikowani. Nikt, włączając w to Waszego dostawcę internetowego nie tylko nie będziecie wiedzieć jakie strony odwiedzacie, ale także jakie informacje wysyłacie (komu) i odbieracie (co nie oznacza, że działalność kryminalna jest dozwolona czy pozostanie bez echa!!!).

Czas na szczegóły Walentynkowej  promocji VPN i SmartDNS!

Wszystkie nasze pakiety dostępne są z następującymi upustami:

  • 1 miesiąc – 50% + „Walentynkowe 14%”
  • 3 miesiące – 10% + „Walentynkowe 14%”
  • 12 miesięcy – 20% + „Walentynkowe 14%”

Czyli w przypadku zakupu VPN lub Smart DNS na miesiąc dostaniecie aż 64% upustu!!!

Promocja trwa od dziś, tj. 10.02.15 do 15.02.15

Wszystkie pakiety VPN oferowane przez HideIPVPN zawierają w cenie podobny funkcjonalnie pakiet SmartDNS.

Jak skorzystać z promocyjnej oferty?

Wystarczy wybrać i kliknąć VPN lub SmartDNS a potem interesującą nas długość pakietu. Żadnych kodów, dowodów, kurierów. Płacisz i używasz.

UWAGA! – już w krótce kolejne wiadomości dotyczące dostępu do Polskich serwisów VOD z za granicy! A póki co… „Szczęśliwych Walentynek!”

5 thoughts on “VPN i SmartDNS – promocja na Walentynki!

    1. U nas dziala. IP na pewno zaktualizowane?
      Jesli bedziesz miec nadal klopoty napisz prosze bezposrednio do naszego wsparcie technicznego – albo support[at]hideipvpn.com lub złóż zgłoszenie przez stronę (Client Area), panel zarzadzania kontem.

    1. Wsparcie techniczne dostępne jest jedynie po angielsku. Zaloguj się na swoje konto (Client Area) i wybierz zakładkę „Support Tickets”, opisz problem i wyślij.

Comments are closed.