Spokojnych, wesołych Świąt!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Kochani! Korzystając z okazji, cały zespół HideIPVPN.com chciałby życzyć Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiejnocy. Spędźcie je radośnie, w gronie kochających osób i koniecznie nie zapomnijcie o lanym poniedziałku. A by radość była ciut większa my ruszamy ze świąteczną promocja naszych pakietów VPN i SmartDNS. 

SmartDNS czy VPN – a może oba?

Zanim przejdziemy do informacji na temat promocji oraz tego jak z jednego miesiąca z upustem zrobić trzy, kilka podstawowych informacji. Mamy nadzieję, że będą pomocne tym z Was, którzy nie do końca wiedzą czym SmartDNS rożni się od VPN.

Serwer VPN to jakby lustro weneckie pomiędzy Wami a reszta internetu. Innymi słowy Wy możecie widzieć przez nie wszystko i macie nieskrępowany dostęp do zasobów sieci. Jednak od drugiej strony wszystkie strony www, serwery z którymi się łączycie widzą tylko lustro (serwer VPN) a nie Was, wasz komputer czy docelowo adres IP z którego się łączycie. Dodatkowo cały ruch pomiędzy Wam a serwerem VPN jest szyfrowany, zatem nikt nie jest wstanie sprawdzić co i gdzie wysyłacie czy obieracie… a poza lustrem (serwerem) choć informacje są już nie szyfrowane – nie wiadomo do kogo należą. To właśnie dzięki takiemu działaniu poprzez VPN można łatwo zmienić adres IP, innymi słowy ukryć adres IP za serwerem VPN. W ten sposób można sobie łatwo zapewnić anonimowość w sieci, na stronach internetowych, może się uchronić przed podglądaniem tego co w internecie robimy przez naszego dostawcę internetowego (także w pracy – jeśli np. admin monitoruje sieć firmową!). A zmieniając Polskie IP and adres z USA czy UK możemy dodatkowo uzyskać dostęp do serwisów video i muzycznych nie dostępnych oficjalnie w Polsce.

Technologia SmartDNS czyli DNS + proxy to troszkę inny rodzaj usługi. Nie zmienia IP, nie ukrywa Waszego adres IP, nie zwiększa bezpieczeństwa przesyłanych danych. Została stworzona w ściśle jednym celu prostym i łatwym odblokowaniu serwisów wideo (VOD) w różnych częściach siata objętych geo-blokadą. SmartDNS to inteligentne kierowanie ruchem sieciowym , tak by pakiety np. z Polskich stron docierały do Was tak jak obecnie , bez żadnych opóźnień, jeśli zaś zechcecie wejść na stronę (czy uruchomicie aplikację – na dowolnym urządzeniu) usługa, dzięki Smart DNS po prostu sama się uruchomi. Więcej informacji na temat czym jest i jak działa SmartDNS znajdziecie na naszym blogu – oczywiście i na Facebooku i na Google Plus jesteśmy do Waszej dyspozycji – jeśli macie inne pytania!

Czy musicie wybrać jedno lub drugie? NIE! Wszystkie nasze pakiety VPN dodają za darmo także usługę SmartDNS proxy. Decydując się na pakiet Smart DNS – kupujesz SmartDNS. Kupujac VPN – dostajesz VPN, SmartDNS i proxy!

Idą święta – będzie czas na Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ITV, Crackle i inne niedostępne u nas serwisy!

VPN i DNS – taniej przez miesiąc… lub trzy miesiące!

A teraz co do samej promocji. Oferujemy Wam możliwość aktywacji wszystkich naszych pakietów VPN oraz SmartDNS rozliczanych w cyklu (tylko!!!) miesięcznym o 25% taniej! Wystarczy kliknąć na jeden z linków w tym poście (lub banner poniżej) i w trakcie rejestracji podać kod „VPN25EGG” – Wasz pierwszy miesiąc usługi będzie tańszy o 25%.

A co trzeba zrobić by tańsze były pierwsze 3 miesiące? To doprawdy banalne :-). Zróbcie zdjęcie swoich świątecznych dekoracji (pisanek, zajączków, itd…) i po rejestracji tego pierwszego, promocyjnego miesiąca wrzucicie je na nasz „Fejsbukowy” profil pod wpisem o promocji. Każdy z Was, który zdecyduje się z nami podzielić jajeczkiem” otrzyma od nas kolejne dwa miesiące działania usługi z ceną niższą o 25%!

Wesołych Świąt!!!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more