Najlepszy VPN to nasz cel!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Przyjaciele, jak wiecie z naszych blogowych postów a także informacji publikowanych na Facebook HideIPVPN przeszedł ostatnio spore zmiany. Mamy nadzieje, że nasza ciężka oraca i wprowadzanie nowych pomysłów sprawi, iż HideIPVPN będzie równoznaczny z hasłem najlepszy VPN! Pozwólcie zatem na małe podsumowanie tego co ostatnio stało się w HideIPVPN.

Cel: najlepszy VPN!

Zmiany w usłudze rozpoczęliśmy od kompletnego przebudowania naszej strony internetowej – hideipvpn.com. Zmieniła się szata graficzna i całość projektu nabrała nowoczesnego wyglądu. Mamy nadzieję, że wszystkie sekcje czyli blog, client area, live chat a także informacje o pakietach VPN i SmartDNS są teraz czytelniejsze i łatwiej dostępne. Podnie jak instrukcje dotyczące konfiguracji VPN i SmartDNS na Waszych urządzeniach.

Kolejna zmiana to wprowadzenie do wszytkach serwerów nowego protokołu VPN czyli SoftEther VPN. Jak wiecie protokół ten staje się numerem jeden w świecie VPN wyprzedzając powoli dotychczasowego ulubieńca użytkowników czyli OpenVPN. Jest bardzo bezpieczny i bardzo szybki a dodatkowo multiplatformowy. Ma zatem szanse zagościć w klientach VPN wszystkich systemów operacyjnych.

Kolejną dużą zmiana była kompletna modernizacja naszej sieci serwerów VPN. Chcemy by dla każdego z Was, bez względu na to gdzie jesteście korzystanie z połączenia VPN z siecią HideIPVPN kojarzyło się tylko pozytywnie i bezproblemowo. Dlatego też dokonaliśmy poważnych zmian infrastrukturalnych. Nowe serwery, choć występują ze starymi nazwami to jednocześnie nowe adresy IP a także możliwość uzyskania przepustowości na poziomie do 1 Gbps na użytkownika.

Zmiany na plus (jak na najlepszy VPN przystało) doczekały się także nasze pakiety. Pakiet P2P/BitTorrent VPN (do używania którego serdecznie namawiamy) ma nową, jeszcze atrakcyjniejszą cenę (nie więcej niż $5.99/miesięcznie) i dostęp do 8 serwerów VPN w Holandii i Niemczech bez żadnych limitów na ilość transferowanych danych.

Dotychczasowy pakiet Premium US/UK/NL/DE uzyskał dodatkowo dostęp do serwerów VPN w Kanadzie (oczywiście bez zmiany ceny!) i dorobił się nowej, prostej nazwy – od teraz to VPN & SmartDNS.

Wspomniany SmartDNS jako samodzielna usługa jest także ciągle rozwijany i wzbogacany o nowe strony, usługi do których możecie uzyskać dzięki nim dostęp.

Mamy nadzieję, że powyższe zmiany pozwolą nam na dalszą drogę byście pozostali z nami, a także zaprosili do korzystania z naszych usług rodzinę i znajomych. Byście w komentując usługi VPN w sieci i pisząc o HideIPVPN pisali – najlepszy VPN!

Jak zawsze, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące nasz i naszej usługi – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Zespół HideIPVPN

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more