P2P BitTorrent VPN jeszcze atrakcyjniejszy!

p2p bittorrent vpnP2P BitTorrent VPN to jeden z naszych bardziej popularnych pakietów. W związku z tym coraz większa liczba klientów decyduje się na  jego wybór lub jednego z pakietów, który zapewnia dostęp do tych samych serwerów (podobnie jak do Smart DNS). W związku ze wzrostem jego popularności zdecydowaliśmy się na nieoczekiwany krok!

P2P BitTorrent VPN – przydatny pakiet?

Krótka odpowiedź brzmi – OCZYWIŚCIE. A dłuższa odpowiedź dla tych którzy nie są pewni czy w Polski warunkach taki pakiet VPN jest przydatny już poniżej.

Jak wiecie, VPN – czyli wirtualny tunel prywatny – to wirtualny tunel pomiędzy Wami (waszym komputerem) a serwerem VPN. Jako taki ma kilka ciekawych właściwości Po pierwsze ukrywa Wasz adres IP za adresem własnym serwera. W przypadku sieci P2P BitTorent VPN sprawia to, że ktokolwiek chciałby sprawdzić Wasz adres IP by ustalić Waszą lokalizacje i tożsamość (z powodu ściągania lub wysyłania materiałów) nie będzie mieć takiej możliwości. P2P BitTorrent VPN zapewnia pełną anonimowość i bezpieczeństwo bez żadnych ograniczeń.

Owszem, ściąganie materiałów objętych prawem autorskim jest w Polsce dozwolone, ale:

  • wysyłanie (rozpowszechnianie) już nie – a to robią w tle wszystkie programy (klienci jak uTorrent) bazujące na P2P i torrentach (Popcorn Time także)
  • druga sprawa to fakt, że choć samo w sobie jest to dozwolone to nie znaczy, ze po ustaleniu Waszego IP nie można żądać od Was wyrównania strat czy też po prostu zapłacenie za kontent w ramach pozwu cywilnego

A wystarczy ukryć swój adres IP….

Jak zatem sprawiliśmy, że nasz pakiet  P2P BitTorrent VPN jest jeszcze lepszy?

Obniżyliśmy jego cenę! Od dziś nasz P2P BitTorrent VPN zostaje wyceniony w następujący sposób:

  • 1 miesiąc – $5.99
  • 3 miesiące – $15.99 instead of $17.97
P2P BitTorrent VPN i Smart DNS - wypróbuj za darmo
CategoriesVPN