Oglądaj Wimbledon na żywo na BBC

Wimbledon 2013 UK VPN Smart DNS

Witamy i bijemy się w piersi. Jak się okazuje nie wszyscy w HideIPVPN to fani tenisa ziemnego. Z tego też powodu fakt rozpoczęcia turnieju Wimbledon 2013 troszkę nam umknął. Ale jak się to mówi, lepiej późno niż wcale. Zatem do roboty – jeśli chcecie wiedzieć jak oglądać tegoroczny turniej na kanałach BBC (także za darmo!!!) czytajcie dalej… BBC jest jedną z fajniejszych telewizji. Sporo filmów i świetnych programów (np. Top Gear). Najważniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do rodzimej TVP, program BBC jest streamowany na żywo do sieci. Zatem każdy mieszkaniec UK ma możliwość oglądania publicznej TV przez internet. I tu się rodzi malutki problem… a co jeśli nie jesteśmy w UK?

Nie ma problemów nie do rozwiązania i w tym wypadku, HideIPVPN ma aż dwie propozycje.

Oglądaj BBC przez VPN

VPN czyli wirtualny tunel (virtual private tunnel) to technologia działająca dwojako. Łącząc się z naszym serwerem VPN ukrywacie (zmieniacie) swój adres IP na adres serwera VPN. Dzięki temu, przesyłane przez Was dane są zaszyfrowane i wasz dostawca internetu nie jest wstanie śledzić Waszych poczynań w sieci. W dobie PRISM warto też wiedzieć, że żadna ze stron nie ma także do Was bezpośredniego dostępu – widzi bowiem (jako użytkownika) nasz serwer VPN a nie Was. W ten sposób właśnie (łączące się z serwerem VPN w UK) można odblokować storny i usługi objęte blokada regionalną. W UK będą to kanały BBC, BBC iPlayer, strony ITV, 4oD i inne. W oferowanych przez nas pakietach VPN są także serwery w USA, które pozwolą na odblokowanie Netflixa, Hulu, NBC i wielu innych a także serwery w Niemczech i Holandii pozwalające na całkowicie anonimowe korzystanie z torrentów i P2P.

Oglądaj BBC przez SmartDNS

Druga opcja to odblokowanie stron przez SmartDNS. Jednorazowa konfiguracja, wygoda korzystania oraz prędkość takich połączeń to wielki plus Smart DNS. Dodatkowo, opcja ta jest dostępna dla wielu urządzeń, które nie wspierają protokołów VPN. Po skonfigurowaniu usługi DNS wystarczy wpisać adres internetowy usługi, która Was interesuje czyli Netflix, BBC, Hulu, Amazon Prime Instant… nasz serwer DNS zrobi resztę. Informacje o tym, które strony zostały odblokowane znajdziecie tutaj, w zakładce SmartDNS.

Oglądaj BBC przez SmartDNS za darmo.

Wspominaliśmy już o tym kilkakrotnie. HideIPVPN uruchomił usługę dostępu przez DNS nie dawno. Jako że jest to mniej znana opcja od VPN postanowiliśmy zaoferować Wam całkowicie darmowy!!!! test usługi SmartDNS. Kliknijcie „Try SmartDNS for free” i przez 7 dni, bez żadnych dalszych zobowiązań będziecie mieć dostęp do BBC, Hulu, Netflixa i innych. Więcej na temat darmowego SmartDNS znajdziecie tutaj. Jeśli macie pytania, zapraszamy do skorzystania z pola komentarze.

HideIPVPN SmartDNS