Konkurs: 3 miesiące Premium SmartDNS za darmo

Odblokuj US UK SmartDNSDobrze wiemy jak lubicie konkursy z darmowymi kontami wiec pomyśleliśmy, że już chyba najwyższy czas na konkurs ze SmartDNS. A zatem… co, dla kogo, kiedy, jak i gdzie czyli wszystkie szczegóły dotyczące konkursu. Do tej pory w tradycji HideIpVPN jako nagroda pojawiał się Free US/UK VPN czasem Free NL VPN dla tych z Was, którzy lubią anonimowo dzielić się plikami. Smart DNS, który tak samo jak VPN odblokuję strony w USA i UK czyli Netflix’a, Hulu, BBC iPlayer i inne pojawił się w naszej ofercie dopiero miesiąc temu. Jak dotąd zbiera same pozytywne opinie. Stabilność, prędkość działania oraz fakt, że wymaga tylko jednorazowej konfiguracji a potem się o nim zapomina jest doceniany przez użytkowników. W związku z tym, że o SmartDNS pisaliśmy sporo (np. różnice między SmartDNS a VPN) a dodatkowo, każdy chętny może „na własnej skórze”, za darmo sprawdzić jak działa Smart DNS to szanse na wygranie są różne dla korzystających i tych co się wahają.

Nagroda – 3 miesiące Premium SmartDNS za darmo

Nagroda jest już znana. A co zrobić by ją wygrać. To proste :-).

Na naszym profilu na Facebooku lub Google+ należy napisać dlaczego uważacie, że SmartDNS to fajna usługa. Żby nie było zbyt prosto to:

  • tekst musi być oczywiście w języku angielskim
  • mieć min. 100 słów
  • musicie użyć następujących #tagów:  #SmartDNS; #HideIPVPN; #unlockUS; #unlockUK

Tekst musi się znaleźć bezpośrednio pod wpisem dotyczącym konkursu, z naszego angielskiego bloga. Nie ma ograniczeń w czasie trwania konkursu – jeśli czytacie to rok od publikacji nadal możecie próbować! Nie ma ograniczeń w ilości przyznanych kont – jeśli Wasz tekst się nam spodoba wygracie. Jako dodatkowy plus uznamy „Like’i” pod Waszym tekstem – zatem warto poprosić znajomych z FB/G+ o pomoc.

A teraz do dzieła – SmartDNS będzie Wasz i strony w US i UK będą odblokowane jak za pomocą magii ;-).

Kliknij by spróbować SmartDNS za darmo przez 7 dni!

HideIPVPN SmartDNS