Top Gear sezon 20 w BBC 2

Top Gear S20 Smart DNS UK VPN

Zaczęło się lato, więc na pewno część z Was czeka na najnowszą odsłonę magazynu Top Gear. Trójka naszych ulubionych prowadzących powraca w niezmienionym składzie – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May znów będą nas bawić i pokazywać nam ciekawostki ze świata motoryzacji. Zanim jednak napiszemy kiedy, pozwólcie, że tym z Was którzy odwiedzają nas pierwszy raz, powiem jak oglądać. HideIPVPN oferuje dwie technologi, dzięki którym możecie uzyskać dostęp do wielu stron objętych geoblokadą. Pierwsza z nich to VPN. O VPN pisaliśmy na naszym blogu niejednokrotnie i jeśli chcecie dowiedzieć się ciut więcej wystarczy przeglądnąć wcześniejsze posty, takie jak ten – Czy warto surfować z prawdziwym IP? W skrócie, technologia tuneli (sieci) prywatnych sprawia, że serwer VPN staje się pośrednikiem pomiędzy Wami a internetem. Wszystkie strony, serwisy i usługi internetowe jednak zamiast Was (Waszego IP) widzą serwer VPN. Stąd jeśli połączycie się z serwerem VPN w UK strony BBC (oraz ITV, 4oD, iPlayer) będą „myślały”, że jesteście w w Wielkiej Brytanii i pozwolą Wam bez kłopotu odtworzyć wszelkie materiały.

Druga możliwość, to promowana obecnie przez nas technologia SmartDNS. Oferta i pakiet Smart DNS  ta jest skierowana do wszystkich tych z Was, którym mniej zależy na anonimowości w internecie a bardziej na swobodnym dostępie do stron takich jak Netflix, Hulu, Pandora, BBC, NBC i wielu, wielu innych na większej (niż VPN) liczbie urządzeń. Jeśli chcecie dokładniej poznać różnice między VPN i SmartDNS wystarczy przeczytać artykuł. Aby zachęcić Was do skorzystania i wypróbowania nowe oferty mamy jeszcze jedną propozycję – 7 dni SmartDNS za darmo!

Zarówno w przypadku darmowego testu SmartDNS jak i w przypadku rejestracji konta Premium SmartDNS lub Premium VPN nie wiążecie się z nami żadną długoterminową umową. Bo podobnie jak kartofla, długoterminowe umowy nie interesują nas ;-). Gwarantujemy, że oferta darmowych 7 dni SmartDNS nie jest związana z żadnymi ukrytymi punktami regulaminu i nie zobowiązuje do zakupu. Podajcie tylko swoje imię, nazwisko i e-mail. Liczymy na to, że te 7 dni przekonają Was, że warto wykupić cały pakiet. Jeśli nie… trudno.

A teraz najważniejsze. Top Gear seria 20, powraca do BBC Two w dniu 30.06 (30 czerwca) o godzinie 20:00 (czas UK). Sezon będzie składać się z 6 jednogodzinnych odcinków. W pierwszym odcinku Richard Hammond będzie próbować wybrac najlepsze małe GTI a Jeremy i James zaproszą Was do Nowej Zelandii. OJ! Będzie się działo :-). Kliknij w banner by wypróbować!

HideIPVPN SmartDNS