Walka Saleta vs Adamek – ipla.tv w USA i Kanadzie

Saleta vs Adam na żywo onlineJak wiecie już 26 września na bokserskiej gali „Polsat Boxing Night” swoje rękawice w ringu skrzyżują Tomasz Adamek i Przemysław Saleta. Choć nie jest to walka na miarę mistrzostwa świata wagi ciężkiej to jednak są spore szanse na to, że Polscy kibice będą nią zainteresowani. Mamy nadzieje, że nasz Smart DNS (odblokowuje Polskie VOD) sprawdzi się w 100% i iPla.tv w USA także będzie dostępna!

iPla.tv w USA – z nami TAK!

Jak wiecie już od dłuższego czasu nasza usługa Smart DNS pozwala na dostęp do większości Polskich serwisów VOD z poza Polski. Biorąc pod uwagę jak wielu z nas wyjechało i mieszka za granicą wiemy, że dostęp ten cieszy się sporą popularnością. Tym bardziej, że pozwala jednocześnie na korzystanie z usługi na wielu różnych urządzeniach a także na dostęp do takich serwisów jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych. Dziś, dzięki artykułowi w serwisie Spider’s Web dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy na temat nadchodzącej walki. SW podaje bowiem (gdzie i jak galę bokserską będzie można oglądać). Naszą uwagę zwróciła dość istotna informacja:

Saleta i Adamek w Ipla.tv – nie w USA

„Wydarzenie będzie też transmitować internetowa platforma Ipla. W serwisie Ipla.tv walkę obejrzą widzowie z Polski i ze świata, z pominięciem Stanów Zjednoczonych i Kanady. Dostęp wyceniono na 40 zł. Widzowie w serwisie Ipla otrzymają unikalną możliwość oglądania widowiska z dodatkowych kamer, między którymi będzie można się w dowolnej chwili przełączać. Poza główną kamerą będą dostępne cztery dodatkowe widoki.” – źródło

Oznacza to, że widzowie z Europy (wyjątkowo) pomimo obcego adresu IP do transmisji z walki dostęp otrzymają natomiast walka nie będzie dosteona na ipla.tv w USA i Kanadzie (oficjalnie). Dzięki Smart DNS nie jest to problem. Wykupcie konto Smart DNS lub zarejestrujcie się po darmowy test i razem z nami oglądajcie ipla.tv w USA razem z walką wieczoru.

Smart DNS VPN za darmo

 ipla.tv w USA – by oglądać bez problemów

HideIPVPN chce mieć pewność, że transmisja, ipla.tv w USA,  którą będziecie oglądać przez Smart DNS będzie dostępna w najwyższej jakości i bez problemów. Dlatego już dziś polecamy i prosimy byście założyli konta testowe w naszej usłudze (Smart DNS będzie aktywny przez 7 dni) i dali nam znać czy i jak działają wszystkie materiały które chcecie oglądać na różnych urządzeniach. Jak się zapewne domyślacie nasze możliwości testowe (biorąc pod uwagę ilości urządzeń na rynku jak i serwisów i materiałów VOD na świecie nie są nieskończone). O to samo prosimy tych z Was, którzy korzystają już od jakiegoś czasu z komercyjnego pakietu Smart DNS. Tylko dzięki Waszym uwagom możemy sprawić by HideIPVPN było jeszcze lepsze!