Urodzinowa promocja – tani VPN i Smart DNS!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Urodziny HideIPVPN – tani VPN i Smart DNS

Urodzinowa promocja VPN i Smart DNS

To wręcz niewiarygodne jak szybko płynie czas. Jak dziś pamiętamy dzień gdy pojawił się pomysł – stwórzmy najlepszy VPN. Uczciwy, prosty, szybki i przyjazny dla użytkowników. A dziś… właśnie mija 6 lat istnienia HideIPVPN! A urodziny to świetny pretekst do promocji – dziś oferujemy Wam tani VPN i Smart DNS… tylko jeszcze tańszy!

Świętuj urodziny z nami! – teraz tani VPN i Smart DNS

Dziś celebrujemy szóste urodziny HideIPVPN! Tak, my tez nie możemy w to uwierzyć ale jesteśmy razem już 6 lat! Tyle pomysłów, tyle zmian i dzięki Wam olbrzymi sukces! Dziękujemy. Nie byłoby nas bez Was. Zaczynaliśmy skromnie. Dziś oferujemy Wam super szybkie serwery VPN (do 1 Gbps na użytkownika), 26 unikalnych adresów IP z krajów, które są Wam naprawdę potrzebne. Świetne darmowe aplikacje dla Windows i OSX dzięki którym korzystanie z VPN i Smart DNS jest prostsze niż kiedykolwiek. Ukrywamy Wasze IP, szyfrujemy Wasze dane na kilka sposobów, odblokowujemy Netflixa w Waszych telewizorach i na konsolach. W końcu uruchomiliśmy obok taniego VPN nową, niezależną usługę – Smart DNS. A dziś nasz tani VPN i Smart DNS staje się jeszcze tańszy!

Tani VPN i Smart DNS na urodziny – super promocja!

VPN Smart DNS

Jak zawsze, nasza promocja jest jasna, prosta i czytelna. Bez gwiazdek, małej czcionki i ukrytych regulaminów. Po prostu, na co dzień oferujemy Wam świetny VPN i Smart DNS a teraz, z okazji urodzin tani VPN i Smart DNS.

Promocja trwa od dziś 16.09 do 20.09. Do wyboru macie następujące upusty (upusty dotyczą oczywiście zarówno pakietów VPN z wliczonym w cenę Smart DNS jak i samej usługi Smart DNS!):

 • pakiet na 1 miesiąc – 90% taniej!
 • pakiet na 3 miesiące – 70% taniej!
 • pakiet na cały rok – 50% taniej!

Ni mniej, ni więcej – naprawdę tani VPN i Smart DNS. Policzcie, pomyślcie posprawdzajcie opinie o nas i dokonajcie wyboru. Pamiętajcie, promocja kończy się w niedzielę 20.09!

AKTUALIZACJA: tani VPN Smart DNS – promocja przedłużona!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z uwagi na popularność obecnej promocji i by wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom zdecydowaliśmy się przedłużyć urodzinową promocję na tani VPN Smart DNS o kolejne 3 dni!

O autorze

Dodaj komentarz

Poprzedni post :

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more