Serial BODO za granicą – jak oglądać TVP?

serial BODO za granicą W TVP pojawił się nowy serial – BODO. Dziś zatem przybliżymy Wam (a części z Was przypomnimy) jak oglądać serial BODO za granicą? A zatem jak odblokować TVP za granicą?

TVP za granicą tylko z Polskim adresem IP

Vod.tvp.pl a także inne Polskie serwisy VOD do działania wymagają Polskiego adresu IP. Adres taki mają oczywiście wszyscy internauci korzystający z Internetu w Polsce. Ale co jeśli mieszkacie za granicą?

Jak uzyskać Polski adres IP w UK? Jak zmienić Niemiecki adres IP na Polski? Jak w USA mieć Polskie IP? – nic prostszego korzystamy z technologii VPN.

Ukrywamy adres IP i oglądamy serial BODO za granicą!

Serwer VPN stanie się Waszym pośrednikiem w połączeniu z Internetem. Od jakiegoś czasu, HideIPVPN ma w ofercie Polski serwer VPN. Łącząc się z tym serwerem od razu otrzymacie Polski adres IP za granicą a Wasze prawdziwe IP zostanie ukryte. Ale korzystanie z VPN – bardzo proste dzięki dedykowanym aplikacjom dla Windows, OS X, Androida i iOS – to nie tylko odblokowywanie VOD i TV.

VPN – oglądamy serial BODO za granicą i dbamy o swoje bezpieczeństwo!

Technologia VPN działa w następujący sposób. Pomiędzy Waszym urządzeniem, komputerem a serwerem VPN tworzy się zaszyfrowane połączenie. Oznacza to, że nikt nie jest wstanie sprawdzić (np. Wasz dostawca Internetu) co wysyłacie czy obieracie. A także komu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku korzystania z Internetu w publicznych sieciach Wi-Fi. W takich warunkach łatwo o utratę danych z urządzenia – a zdarza się to np. na wakacjach gdy chcemy zaoszczędzić na opłatach roamingowych i łączymy się z dostępnymi sieciami Wi-Fi.

Ale VPN przyda się także w domu.

VPN – ukryj swój adres IP

VPN to nie tylko zabezpieczenie danych przed podglądaniem. To także ukrycie prawdziwego adresu IP przed wszelkimi wścibskimi. Jeśli zdarza Wam się korzystac z sieci P2P i torrent warto robić to bezpiecznie. Jesli tam gdzie mieszkacie wymiana plików przez P2P czy ściąganie danych z torrent jest nie mile widziane, robiąc to przez VPN, z ukrytym adres IP zabezpieczacie sie przed otrzymywaniem listów z ostżerzeniami. O tym jak ściągć z torrentów przez VPN przeczytacie w naszym starszym wpisie.

Jak sami widzicie VPN ma bardzo wiele plusów. A wymienilismy tylko częśc z nich. Zatem jesli chcecie oglądać serial BODO za granicą zarejestrucie się w naszej usłudze, aktywjcie połączenie VPN i oglądajcie materiały na wszystkich Polskich serwisach VOD!

KUP VPN

8 thoughts on “Serial BODO za granicą – jak oglądać TVP?

 1. Witam. A jak sprawa ma się z amerykańskim Netflixem? Nadal nie można oglądać treści poprzez smartDNS. Jak się mają prace nad ominięciem blokady w USA (i Kanady)?Odblokowali w międzyczasie brytyjski i dobrze, ale niestety 2 seriale, które nawet nie w połowie oglądania brutalnie zostały mi „odcięte” znajdują się właśnie w amerykańskiej wersji serwisu, jeden z nich także w kanadyjskim. Do tej pory wita mnie plansza „wooops! bla, bla, bla…”. Nie będę ukrywał, że Waszą usługę wziąłem właśnie z powodu amerykańskiej wersji Netflixa. Tak więc czas leci, a tu już przeszło tydzień (5x oko) z usługi nie korzystam.

  1. Staramy się, sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze dla sporej ilości klientów (także w Polsce) Smart DNS US nadal działa.
   Poprosimy o tytuły seriali, które są tylko w USA – to pomaga sprawdzać z jakim regionem faktycznie nastąpiło polaczenie.

    1. Dzięki, przekażemy kolegom. Czasem sami mamy wątpliwości w jakim regionie Netflix jesteśmy 😉
     Póki co prosimy o cierpliwość, sporo zależy od Netflixa… to nie tylko to co sami robimy. Z tego co wiemy większość dostawców DNS/VPN ma problem.

     1. U mnie też czasem dziwnie klient działa – ustawiam USA a nadal wyświetla z Kanady (nawet przed momentem), po ponownym uruchomieniu był już US region. Mój problem z blokadą zgłosiłem oczywiście w suporcie HideIPVPN i udało im się odblokować dla mnie region GB, ale właśnie szkopuł w tym, że to co oglądałem, jest w regionie amerykańskim. No cóż, czekam nadal. Mam nadzieję, że to przejściowy problem.

     2. Wierz nam, my tez mamy taka nadzieje. Niestety nie wszystko zależy od nas. 🙁
      Sugerujemy „nękanie” kolegów z supportu. Skoro u nas Netflix US działa przez Smart DNS tzn. że da się to zrobić 😉

     3. Właśnie wysłałem im przypomnienie na ostatni „ticket”. Zobaczymy co dalej.

Comments are closed.