Serial BODO za granicą – jak oglądać TVP?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W TVP pojawił się nowy serial – BODO. Dziś zatem przybliżymy Wam (a części z Was przypomnimy) jak oglądać serial BODO za granicą? A zatem jak odblokować TVP za granicą?

TVP za granicą tylko z Polskim adresem IP

Vod.tvp.pl a także inne Polskie serwisy VOD do działania wymagają Polskiego adresu IP. Adres taki mają oczywiście wszyscy internauci korzystający z Internetu w Polsce. Ale co jeśli mieszkacie za granicą?

Jak uzyskać Polski adres IP w UK? Jak zmienić Niemiecki adres IP na Polski? Jak w USA mieć Polskie IP? – nic prostszego korzystamy z technologii VPN.

Ukrywamy adres IP i oglądamy serial BODO za granicą!

Serwer VPN stanie się Waszym pośrednikiem w połączeniu z Internetem. Od jakiegoś czasu, HideIPVPN ma w ofercie Polski serwer VPN. Łącząc się z tym serwerem od razu otrzymacie Polski adres IP za granicą a Wasze prawdziwe IP zostanie ukryte. Ale korzystanie z VPN – bardzo proste dzięki dedykowanym aplikacjom dla Windows, OS X, Androida i iOS – to nie tylko odblokowywanie VOD i TV.

VPN – oglądamy serial BODO za granicą i dbamy o swoje bezpieczeństwo!

Technologia VPN działa w następujący sposób. Pomiędzy Waszym urządzeniem, komputerem a serwerem VPN tworzy się zaszyfrowane połączenie. Oznacza to, że nikt nie jest wstanie sprawdzić (np. Wasz dostawca Internetu) co wysyłacie czy obieracie. A także komu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku korzystania z Internetu w publicznych sieciach Wi-Fi. W takich warunkach łatwo o utratę danych z urządzenia – a zdarza się to np. na wakacjach gdy chcemy zaoszczędzić na opłatach roamingowych i łączymy się z dostępnymi sieciami Wi-Fi.

Ale VPN przyda się także w domu.

VPN – ukryj swój adres IP

VPN to nie tylko zabezpieczenie danych przed podglądaniem. To także ukrycie prawdziwego adresu IP przed wszelkimi wścibskimi. Jeśli zdarza Wam się korzystac z sieci P2P i torrent warto robić to bezpiecznie. Jesli tam gdzie mieszkacie wymiana plików przez P2P czy ściąganie danych z torrent jest nie mile widziane, robiąc to przez VPN, z ukrytym adres IP zabezpieczacie sie przed otrzymywaniem listów z ostżerzeniami. O tym jak ściągć z torrentów przez VPN przeczytacie w naszym starszym wpisie.

Jak sami widzicie VPN ma bardzo wiele plusów. A wymienilismy tylko częśc z nich. Zatem jesli chcecie oglądać serial BODO za granicą zarejestrucie się w naszej usłudze, aktywjcie połączenie VPN i oglądajcie materiały na wszystkich Polskich serwisach VOD!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more