Free VPN & Smart DNS – rozdajemy!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nowy miesiąc rozpoczęty czas więc najwyższy na rozdanie kolejnych darmowych kont. Od dziś oferujemy Wam możliwość wylosowania jednego z 10 pakietów Free VPN & Smart DNS! Jeśli zatem szukacie darmowego VPN’a – trafiliście idealnie!

Free VPN & Smart DNS – co dokładnie losujemy?

Tak jak pisaliśmy wyżej biorąc udział w naszym konkursie/loterii macie szansę na wylosowanie jednego z 10 kont free VPN & Smart DNS oferowanych przez HideIPVPN.com. Na co dzień, jeśli chcecie skorzystać naszych darmowych kont, są oferowane one osobno. VPN (do testów) na 24h i Smart DNS (do testów) na 7 dni. Tym razem łączymy wszystko w całość i oferujemy Wam nasz najlepszy VPN przez miesiąc za darmo. Oczywiście bez żadnych dalszych zobowiązań. Konto to normalnie kosztuje $9.99/miesięcznie.

Free VPN & Smart DNS – więcej szczegółów

Tak jak wspomnieliśmy, oferowane konto jest częścią naszej usługi Premium. W związku z tym otrzymacie dostęp do wszystkiego co najlepsze w ofercie HideIPVPN. Pakiet z darmowym VPN zawiera:

 • dostęp do 29 serwerów VPN z przepustowością do 1 Gbps na użytkownika
 • możliwość wyboru z pośród 29 różnych adresów IP z 7 krajów czyli: USA, UK, Niemcy, Holandia, Francja, Kanada i Polska
 • wybór dowolnego protokołu VPN – Open VPN, PPTP, L2TP or SoftEther VPN
 • dostęp do serwerów proxy
 • możliwość anonimowego korzystania z Internetu, w tym także sieci torrent i P2P
 • możliwość odblokowania stron i usług objętych blokadami geograficznymi

Obie usługi są bardzo proste w użyciu i konfiguracji. Możecie skorzystać z naszych instrukcji „krok po kroku” lub skorzystać z darmowych aplikacji dla Windows, Mac OS X, Androida i iOS.

Rejestracji, by wygrać Free VPN & Smart DNS trzeba dokonać w dniach 10 – 17 marzec

By wziąć udział w losowaniu jednego z 10 darmowych kont wystarczy polubić obrazek poniżej. Wyniki ogłosimy najprawdopodobniej już 18-go marca.

In order to be a part of free VPN & Smart DNS draw all you need to do is „LIKE” this image.More details on our blog:…

Posted by HideIpVPN on Wednesday, 9 March 2016

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i dobrej zabawy! A jeśli się nie uda…

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more