Saturday Night Live Showmax Polska

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Być może są w śród Was fani komedii, stand-up’u i lub tacy którzy są z nami na tyle długo, by nie tylko kojarzyć markę Saturday Night Live – czyli SNL. Swego czasu i my pisaliśmy o oryginalnym Saturday Night Live. Wygląda na to, iż Showmax uznał, że jest to format i marka które warto przenieść do Polski. Innymi słowy czkamy na Saturday Night Live Showmax Polska. 

Saturday Night Live – o co tu chodzi?

Saturday Night Live to najdłużej na świecie program satyryczny. W zasadzie trudno go jednoznacznie sklasyfikować. Jest nadawany „na żywo”, w każdą sobotę ze studia NBC w Nowym Yorku. I tak od 43 sezonów!!!! SNL, to i standup, late night show, i kabaret ze skeczami, brak tematów tabu – w polityce, seksie, ludziach. To poarodie zachowań, filmów, ludzi, postaw, sytuacji a o tego często absolutny surrealizm pomysłów i sytuacji.

Przez 43 sezony przez obsadę SNL przewinęły się największe gwiazdy amerykańskiej komedii. Często, swoja ścieżkę do wielkiej kariery zaczynały własnie w SNL Jeśli myślicie, że zmyślamy sprawdzicie sam kto był w obsadzie Saturday Night Live.

Oryginalne SNL możecie obecnie oglądać na HULU Plus, poza aktualnymi odcinkami jest także spory wybór archiwalnych sezonów show – tu sprawdzisz jak oglądać Hulu Plus w Polsce.

Odcinki obecnego sezonu możecie całkowicie za darmo oglądać na platformie Yahoo View. Yahoo View współpracuje z Hulu i na bieżąco pokazuje za darmo sporą ilości programów i seriali dostępnych w Hulu – tu sprawdzisz jak oglądać Yahoo View w Polsce.

Zanim przejdziemy dalej, kilka naszych ulubionych fragmentów z różnych odcinków – wybaczcie i bawcie się dobrze:

Kolejna stała część SNL to „gospodarz” czyli Gwiazda. Prze lata w SNL przewinęli się znani aktorzy, piosenkarze, Panie i Panowie. Często gwiazdy, które w SNL zaczynały.

Saturday Night Live Showmax Polska – czy sprostają legendzie?

Z jednej strony bardzo się cieszymy, że format SNL zostanie przybliżony Polskiemu widzowi. W końcu wszyscy wiemy jak oglądać Showmax Polska za granicą. Z drugiej jednak jesteśmy pełni obaw. Kto będzie odpowiadać z treści? Kto będzie pisać skecze? Jaka będzie obsada? Czy nasze gwiazdy będą mieć do siebie tyle dystansu by śmiać się razem z SNL, często z siebie?

Wszystko okaże się w grudniu, gdy Saturday Night Live Showmax Polska faktycznie zadebiutuje.

Jeśli w między czasie chcecie włączyć VPN USA i zmienić Wasz adres IP na amerykański – zapraszamy. Możecie też po prostu przetestować całą nasza ofertę.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more