Promocja VPN Smart DNS na Walentynki

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

14 luty tuz za rogiem, więc promocja VPN Smart DNS na Walentynki byłaby jak najbardziej na miejscu. Jak wiecie HideIPVPN zawsze korzysta z wszelkich pretekstów do obniżenia ceny pakietów. W ten sposób chcemy zachęcić Was do zadbania o własne bezpieczeństwo i anonimowość online. Walentynki (jak w poprzednich latach) wydają się być doskonałą okazją do takiej promocji.

Promocja VPN Smart DNS – aż do 51% taniej!

Zasady obecnej promocji VPN i Smart DNS są bardzo proste. Przeglądnęliśmy się naszym cenom, stałym upustom i zmieniliśmy je wszystkie tak by było jeszcze taniej! Obecna promocja VPN i Smart DNS to obniżenie naszych cen o kolejne 30% .

Oznacza to całościowy upust do aż do 51% – czyli $tylko 4.89/miesięcznie na nasz najlepszy pakiet VPN! Jeśli szukaliście taniego i dobrego VPN i Smart DNS to chyba już znaleźliście?

Promocja trwa od 11.02 – 17.02. Nie potrzeba żadnych kodów – po prostu, wybierz pakiet i kup.

Może taki pakiet VPN i Smart DNS to także fajny pomysł na prezent Walentynkowy? W końcu nie ma to jak być tajemniczą Walentynką przez VPN ;-).

Promocja VPN Smart DNS – wypróbuj zanim kupisz!

Nie jesteś pewien czy nasza usługa jest OK? Czy VPN lub Smart DNS to coś z czego będziesz potrafić korzystać? Przetestuj nasze usługi korzystając z darmowego okresu próbnego – 24h dla pakietów VPN i 7 dni dla usługi Smart DNS! Jednak warto się spieszyć, promocja trwa tylko do 17.02 a potem…. znika!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more