Promocja VPN Smart DNS na Walentynki

promocja VPN Smart DNS14 luty tuz za rogiem, więc promocja VPN Smart DNS na Walentynki byłaby jak najbardziej na miejscu. Jak wiecie HideIPVPN zawsze korzysta z wszelkich pretekstów do obniżenia ceny pakietów. W ten sposób chcemy zachęcić Was do zadbania o własne bezpieczeństwo i anonimowość online. Walentynki (jak w poprzednich latach) wydają się być doskonałą okazją do takiej promocji.

Promocja VPN Smart DNS – aż do 51% taniej!

Zasady obecnej promocji VPN i Smart DNS są bardzo proste. Przeglądnęliśmy się naszym cenom, stałym upustom i zmieniliśmy je wszystkie tak by było jeszcze taniej! Obecna promocja VPN i Smart DNS to obniżenie naszych cen o kolejne 30% .

Oznacza to całościowy upust do aż do 51% – czyli $tylko 4.89/miesięcznie na nasz najlepszy pakiet VPN! Jeśli szukaliście taniego i dobrego VPN i Smart DNS to chyba już znaleźliście?

Promocja trwa od 11.02 – 17.02. Nie potrzeba żadnych kodów – po prostu, wybierz pakiet i kup.

promocja VPN Smart DNS

Może taki pakiet VPN i Smart DNS to także fajny pomysł na prezent Walentynkowy? W końcu nie ma to jak być tajemniczą Walentynką przez VPN ;-).

Promocja VPN Smart DNS – wypróbuj zanim kupisz!

Nie jesteś pewien czy nasza usługa jest OK? Czy VPN lub Smart DNS to coś z czego będziesz potrafić korzystać? Przetestuj nasze usługi korzystając z darmowego okresu próbnego – 24h dla pakietów VPN i 7 dni dla usługi Smart DNS! Jednak warto się spieszyć, promocja trwa tylko do 17.02 a potem…. znika!

Test VPN Smart DNS

3 thoughts on “Promocja VPN Smart DNS na Walentynki

 1. Witam. Sprawa techniczna – szlag mnie trafi z waszym klientem.
  1. Przy próbie logowania do DNS wyskakuje nieobsługiwany wyjątek w aplikacji. Indeks spoza zakresu, musi mieć wartość nieujemną i mniejszą niż rozmiar kolekcji. Kontynuuję mimo to.
  2. Nie mogę wywołać regionu USA (sprawdzam geolokację na tej stronie: http://api-global.netflix.com/apps/applefuji/config). Mało tego, gdy ustawiam GB, pokazuje CA, gdy ustawiam CA, czasem pokaże GB a czasem CA. Gdy ustawiam na US, nadal zostaje CA. Gdy wyłączam DNS, powraca do regionu PL. Właściwości karty sieciowej – automatyczny DNS. Fakt, ustawiły mi się wcześniej DNS-y na sztywno, ale numery te pousuwałem i okienka są czyste. Co jest grane? Wcześniej przed sformatowaniem dysku tego nie było, a Windows ten sam, tj. 7 32bit. Nie jestem na tyle obeznany w ustawieniach sieciowych, żeby bardziej w nich grzebać, bo nawet jeśli coś by było nie tak, to ja i tak tego nie rozpoznam.
  3. Przydałby się support tutaj po polsku, a nie tylko na stronie …com. NIe potrafię tego dokładnie opisać po angielsku (w miarę sprawnie i bez błędów językowych).
  Pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedź.

  1. Udało mi się włączyć wreszcie region US, co nie oznacza, że problem minął. Błąd przy logowaniu nadal występuje, mój numer IP nadal pojawia się dopiero po włączeniu SmartDNS i coś czuję, że przy zmianie regionów nadal będzie problem z uzyskaniem akurat tego, który został wybrany w polu „websites region”.

   1. Przykro nam z powodu problemów technicznych. Niestety nie jesteśmy wstanie pomoc, na naszych laptopach z Windows 10 nic takiego się nie dzieje. Co do rozwiązania. Bardzo prosimy o kontakt z support na .com Z powodów technicznych nie jesteśmy wstanie udzielić tu konkretnej pomocy. Team zajmujący się systemem jak i aplikacjami jest w centrali. Sugerujemy wysłać logi, zrzuty ekranu, info o konfiguracji i spróbować spokojnie opisać problem. Sporo naszych klientów nie używa ang. jako pierwszego języka wiec najwyżej koledzy będą dopytywać o szczegóły.
    Co do p. 3 – to nie zadała za Smart DNS. Ten bowiem przekierowuje jedynie w przypadku korzystania z konkretnych stron. Reszta będzie działać bez zmian. Zatem wybór regionu działa np. z Netflix em ale nie z całym internetem. Wybierając region CA mamy Netflix z Kanady ale Bbc z UK czy Hulu z USA nadal będą działać bez zmian.

Comments are closed.