Promocja VPN na Dzień Niepodległości!

Promocja VPNWiększość czytelników naszego bloga wie, że promocja VPN gości u nas dość często – szczególnie w przypadku cyklicznych okazji. Stało się to już pewnego rodzaju tradycją, że w promocji oferujemy Wam pakiety VPN i Smart DNS w mocno obniżonych cenach. Amerykański Dzień Niepodległości to jedna z takich dorocznych okazji.  

Promocja VPN dla tych co pierwszy raz…

Jeśli odwiedzasz nasz blog i stronę po raz pierwszy pozwól, że przedstawimy Ci kilka podstawowych informacji o naszych usługach VPN i Smart DNS.

Nasze usługi VPN są dla tych z Was, którzy chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci i swoją anonimowość. Dla tych z Was, którzy chcą odblokować zagraniczne serwisy VOD czy dostęp do Polskiej TV online za granicą. Wreszcie dzięki VPN możecie bezpiecznie ściągać z torrentów i wymieniać się plikami. W całkowicie anonimowy sposób. W tym celu proponujemy Wam skorzystanie z następujących pakietów:

  • Ninja Power VPN – nasz najlepszy i najpełniejszy plan VPN. Ten pakiet gwarantuje dostep do 100% naszych usług, w tym: 27 serwerów VPN w 8 krajach. W nim zawarte są wszystkie pakiety poniżej i nie tylko!
  • US VPN / UK VPN / Polska VPN -te trzy pakiety , jak sugerują ich nazwy pozwalają na dostęp do serwerów VPN zlokalizowanych w jednym z wymienionych krajów.
  • BitTorretn VPN – pakiet dla miłośników torrentów. Włącz VPN, wysyłaj i odbieraj dowolne ilości plików. Pod zmienionym IP w pełnej anonimowości. To bezpieczny torrent!

Użytkownicy mogą także skorzystać z pakietów Smart DNS warto jednak pamiętać, że Smart DNS jest obecny – jako darmowy dodatek – w naszych pakietach VPN.

Nie będziecie mieć problemu z konfiguracja i używaniem naszej sieci VPN. Oferujemy Wam możliwość skorzystania z bardzo prostych i przyjaznych użytkownikowi aplikacji VPN dla Windows, MacOS, iOS i Androida. Podajecie login, hasło i już – wystarczy wybrać kraj i serwer.

Oczywiście konfiguracja ręczna wszystkich połączeń także jest możliwa.

Nasze usługi są znane z jakości, szybkości a nasze podejście do klienta nie ma sobie równych! Nie wierzycie? Wypróbuj nasz VPN za darmo!

Promocja VPN – szczegóŁy!

W tym roku, promocja VPN na Dzień Niepodległości trwa od 29.06 do 07.07. W zależności od tego na jaki okres ważności pakietu się zdecydujecie możecie liczyć na upust do 60% w stosunku do normalnej ceny.

Jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, jeśli macie pytania, nie jesteście czegoś pewni prosimy o kontakt. Komentarze poniżej są do Waszej dyspozycji (tu pomagamy po Polsku, choć tylko do pewnego poziomu 😉 ). Zapraszamy Was tez na nasze konta  Facebook lub Twitter – tu jednak obowiązuje angielski.

No i nie spóźnijcie się subskrypcją konta!

KUP VPN