Promocja VPN na Dzień Niepodległości!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Większość czytelników naszego bloga wie, że promocja VPN gości u nas dość często – szczególnie w przypadku cyklicznych okazji. Stało się to już pewnego rodzaju tradycją, że w promocji oferujemy Wam pakiety VPN i Smart DNS w mocno obniżonych cenach. Amerykański Dzień Niepodległości to jedna z takich dorocznych okazji.  

Promocja VPN dla tych co pierwszy raz…

Jeśli odwiedzasz nasz blog i stronę po raz pierwszy pozwól, że przedstawimy Ci kilka podstawowych informacji o naszych usługach VPN i Smart DNS.

Nasze usługi VPN są dla tych z Was, którzy chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci i swoją anonimowość. Dla tych z Was, którzy chcą odblokować zagraniczne serwisy VOD czy dostęp do Polskiej TV online za granicą. Wreszcie dzięki VPN możecie bezpiecznie ściągać z torrentów i wymieniać się plikami. W całkowicie anonimowy sposób. W tym celu proponujemy Wam skorzystanie z następujących pakietów:

 • Ninja Power VPN – nasz najlepszy i najpełniejszy plan VPN. Ten pakiet gwarantuje dostep do 100% naszych usług, w tym: 27 serwerów VPN w 8 krajach. W nim zawarte są wszystkie pakiety poniżej i nie tylko!
 • US VPN / UK VPN / Polska VPN -te trzy pakiety , jak sugerują ich nazwy pozwalają na dostęp do serwerów VPN zlokalizowanych w jednym z wymienionych krajów.
 • BitTorretn VPN – pakiet dla miłośników torrentów. Włącz VPN, wysyłaj i odbieraj dowolne ilości plików. Pod zmienionym IP w pełnej anonimowości. To bezpieczny torrent!

Użytkownicy mogą także skorzystać z pakietów Smart DNS warto jednak pamiętać, że Smart DNS jest obecny – jako darmowy dodatek – w naszych pakietach VPN.

Nie będziecie mieć problemu z konfiguracja i używaniem naszej sieci VPN. Oferujemy Wam możliwość skorzystania z bardzo prostych i przyjaznych użytkownikowi aplikacji VPN dla Windows, MacOS, iOS i Androida. Podajecie login, hasło i już – wystarczy wybrać kraj i serwer.

Oczywiście konfiguracja ręczna wszystkich połączeń także jest możliwa.

Nasze usługi są znane z jakości, szybkości a nasze podejście do klienta nie ma sobie równych! Nie wierzycie? Wypróbuj nasz VPN za darmo!

Promocja VPN – szczegóŁy!

W tym roku, promocja VPN na Dzień Niepodległości trwa od 29.06 do 07.07. W zależności od tego na jaki okres ważności pakietu się zdecydujecie możecie liczyć na upust do 60% w stosunku do normalnej ceny.

Jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, jeśli macie pytania, nie jesteście czegoś pewni prosimy o kontakt. Komentarze poniżej są do Waszej dyspozycji (tu pomagamy po Polsku, choć tylko do pewnego poziomu ). Zapraszamy Was tez na nasze konta  Facebook lub Twitter – tu jednak obowiązuje angielski.

No i nie spóźnijcie się subskrypcją konta!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more