Dodatkowy upust dla naszych stałych, „starych” klientów!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Kto jest najważniejszy dla HideIPVPN? Klient! Znając polski rynek i polskie realia, gwarantujemy Wam, że jesteśmy firmą inna niż jakakolwiek Polska. My naprawdę szanujemy naszych klientów i nigdy nie stosujemy sztuczek, drobnego druku czy jakichkolwiek innych chwytów „poniżej pasa”. Traktujemy Was tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani jako kliencie w przypadku innych firm i usług. Zaglądnijcie na nasz Facebookowy profil (za chwilę damy Wam do tego kolejny powód) i sami się przekonajcie. Nie usuwamy opinii niezadowolonych klientów, ich po prostu nie ma (komunikacja oczywiście w j. angielskim). Dziś damy Wam kolejny dowód na to, że jesteśmy inni niż firmy które znacie!

Dbamy o stałych klientów VPN i SmartDNS!

Jak często zdarza się Wam, że dostawać usługi z której korzystacie na co dzień daje Wam upust na kolejny okres działania usługi. Jak często firma z której usług korzystacie mówi Wam „Dziękujemy, ze z nami jesteście!”. Zapewne niezbyt często. My chcielibyśmy być inni – co nie oznacza, że całkowicie bezinteresowni. Dziś chcemy Wam zaproponować mały barter. Oczywiście wszystko z lekkim przymrużeniem oka i bez żadnego przymusu.

Jak wiecie, w przypadku firm i usług takich jak nasze, czyli VPN i Smart DNS szczególnie ważna jest przekazywana w świat opinia klientów o firmie i usłudze. To Wy polecacie Waszym znajomym telefony, systemy, oprogramowanie antywirusowe i mamy nadzieję, że z różnych powodów (ukrywanie adresu IP, odblokowywanie usług VOD, prywatność, bezpieczeństwo, itp.) będziecie mogli polecić także nas.

Z drugiej strony chcielibyśmy połączyć to także z podziękowaniem dla Was, za to że jesteście z nami przez cały ten czas. Zatem, by połączyć jedno i drugie mamy następującą propozycję.

Wy pochwalicie się nami na Waszym „Fejsbooku” a w zamian my będziemy Wam oferować 10% upustu na płatność za kolejny okres rozliczeniowy (z tej oferty możecie korzystać wielokrotnie – przed każdą kolejna płatnością ). A zatem, co i jak:

1. Na Waszą ścianę (nie naszą!!!) wklejcie następującą grafikę,

Polecam HideIPVPN.pl

wraz z następującymi #tagami: #hideipvpn; #vpn; #smartdns, #tryfree, #polecam.

Pamiętajcie by post miał status „Publiczny” bez tego nie będziemy wstanie zweryfikować czy faktycznie się pojawił.

2. Jak tylko zostanie opublikowany wyślijcie nam prywatną wiadomość (na Facebook’u, po angielsku) o tym, że post jest widoczny wraz ze swoim adresem e-mail, na który rejestrowaliście swój VPN lub SmartDNS. Jak tylko zweryfikujemy fakty przyznamy Wam 10% upustu na kolejną płatność i fakt ten potwierdzimy zwrotną wiadomością.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more