Formuła 1 2015 – promocja VPN i SmartDNS – „400%”!

F12015 VPN Smart DNS UKiJak co roku o tej porze najwyższy już czas na ogłoszenie naszej promocji dotyczącej nowego sezonu Formuły 1. Mamy nadzieję, że i w tym roku wspólnie z HideIPVPN będziecie oglądać zmagania swoich ulubionych zespołów i zawodników na torach całego świata.

Zanim napiszemy co i gdzie będziecie mogli oglądać należy chyba zacząć od tych „400%”.

VPN i Smart DNS taniej z F1!

Najlepsze naszym zdaniem transmisje GP F1 w TV są dostępne w UK. Największe grona ekspertów, byłych kierowców, ich komentarze sprawiają, że relacja z zawodów nabiera zupełnie innego wymiaru niż to co możemy oglądać od kilku lat w rodzimej stacji. Aby uzyskać z terytorium Polski (lub dowolnego innego miejsca na świecie) dostęp do tych transmisji przez Internet trzeba  spełnić tylko jeden warunek. Mieć brytyjski adres IP. Ukrycie polskiego IP czy tez zamiana IP jest bardzo prosta do zrobienia. Co więcej pokażemy Wam, ze dzięki HideIPVPN i ten warunek da się obejść.

Aby zmienić i ukryć adres IP wystarczy połączyć się z serwerem VPN. Usługi VPN oferowane przez HideIPVPN są obecnie najpopularniejsze w Polsce. Wystarczy, ze użyjecie Google by zobaczyć jak pozytywnie wypowiadają się na nasz temat użytkownicy. Jednak nie każde urządzenie, na którym chcielibyśmy oglądać telewizję z UK wspiera protokoły VPN. Co wtedy?

Macie druga możliwość – SmartDN. Smart DNS to połączenie specjalnego serwera DNS oraz szybkich serwerów proxy, które pośrednicza w wymianie części ruchu. Technologia ta działa z praktycznie każdym urządzeniem i do tego w wyjątkowo prosty sposób (więcej o Smart DNS w innych postach na blogu).

Obecnie z okazji nowego sezonu oferujemy Wam nasze pakiety VPN i Smart DNS (tylko rozliczane w cyklu miesięcznym) z upustem 50%!

Jako że sezon F1 trwa 8 miesięcy taki upust będzie uwzględniony na Waszych 8 rachunkach (oczywiście nasza oferta = brak umowy i zobowiązań!). A zatem 8 * 50% daje „magiczne 400%”. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam ten drobny żart 😉

Kiedy i gdzie oglądamy F1?

Formuła 1 kalendarz

 # DATA WYŚCIG GODZINA (czas PL)
1
Marzec 15
Australian Grand Prix
6:00 AM
2
Marzec 29
Malaysia Grand Prix
9:00 AM (BBC)
3
Kwiecień 12
Chinese Grand Prix
8:00 AM
4
Kwiecień 19
Bahrain Grand Prix
5:00 PM (BBC)
5
Maj 10
Spanish Grand Prix
2:00 PM

A teraz gdzie te wyścigi możemy Z HideIPVPN oglądać?

Podobnie jak w zeszłym roku, wszystkie (o ile macie znajomych w UK z abonamentem SKY) będziecie mogli strumieniować na żywo po przez platformę SKY GO. Dodatkowo, 10 wyścigów oznaczonych powyżej dopiskiem BBC, będzie na żywo pokazanych przez publiczną TV w wielkiej Brytanii. Oznacza to, że wyścigi transmitowane przez BBC będziecie mogli zobaczyć na stronach BBC, za pośrednictwem serwisu tvcatchup.com oraz ich konkurencji, platformy i tvplayer.com.

Wszystkie ww. działają zarówno z serwerami VPN w UK jak i naszym Smart DNS.

Czas na najważniejsze pytanie – kto zostanie Mistrzem Świata F1 w 2015 roku? Macie jakieś typy?