Formuła 1 2015 – promocja VPN i SmartDNS – „400%”!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak co roku o tej porze najwyższy już czas na ogłoszenie naszej promocji dotyczącej nowego sezonu Formuły 1. Mamy nadzieję, że i w tym roku wspólnie z HideIPVPN będziecie oglądać zmagania swoich ulubionych zespołów i zawodników na torach całego świata.

Zanim napiszemy co i gdzie będziecie mogli oglądać należy chyba zacząć od tych „400%”.

VPN i Smart DNS taniej z F1!

Najlepsze naszym zdaniem transmisje GP F1 w TV są dostępne w UK. Największe grona ekspertów, byłych kierowców, ich komentarze sprawiają, że relacja z zawodów nabiera zupełnie innego wymiaru niż to co możemy oglądać od kilku lat w rodzimej stacji. Aby uzyskać z terytorium Polski (lub dowolnego innego miejsca na świecie) dostęp do tych transmisji przez Internet trzeba  spełnić tylko jeden warunek. Mieć brytyjski adres IP. Ukrycie polskiego IP czy tez zamiana IP jest bardzo prosta do zrobienia. Co więcej pokażemy Wam, ze dzięki HideIPVPN i ten warunek da się obejść.

Aby zmienić i ukryć adres IP wystarczy połączyć się z serwerem VPN. Usługi VPN oferowane przez HideIPVPN są obecnie najpopularniejsze w Polsce. Wystarczy, ze użyjecie Google by zobaczyć jak pozytywnie wypowiadają się na nasz temat użytkownicy. Jednak nie każde urządzenie, na którym chcielibyśmy oglądać telewizję z UK wspiera protokoły VPN. Co wtedy?

Macie druga możliwość – SmartDN. Smart DNS to połączenie specjalnego serwera DNS oraz szybkich serwerów proxy, które pośrednicza w wymianie części ruchu. Technologia ta działa z praktycznie każdym urządzeniem i do tego w wyjątkowo prosty sposób (więcej o Smart DNS w innych postach na blogu).

Obecnie z okazji nowego sezonu oferujemy Wam nasze pakiety VPN i Smart DNS (tylko rozliczane w cyklu miesięcznym) z upustem 50%!

Jako że sezon F1 trwa 8 miesięcy taki upust będzie uwzględniony na Waszych 8 rachunkach (oczywiście nasza oferta = brak umowy i zobowiązań!). A zatem 8 * 50% daje „magiczne 400%”. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam ten drobny żart

Kiedy i gdzie oglądamy F1?

Formuła 1 kalendarz

 #DATAWYŚCIGGODZINA (czas PL)
1Marzec 15Australian Grand Prix6:00 AM
2Marzec 29Malaysia Grand Prix9:00 AM (BBC)
3Kwiecień 12Chinese Grand Prix8:00 AM
4Kwiecień 19Bahrain Grand Prix5:00 PM (BBC)
5Maj 10Spanish Grand Prix2:00 PM
6Maj 24Monaco Grand Prix2:00 PM
7Czerwiec 7Canadian Grand Prix8:00 PM (BBC)
8Czerwiec 21Austrian Grand Prix2:00 PM
9Lipiec 5British Grand Prix2:00 PM (BBC)
10Lipiec 19German Grand Prix2:00 PM
11Lipiec 26Hungarian Grand Prix2:00 PM (BBC)
12Sierpień 23Belgian Grand Prix2:00 PM (BBC)
13Wrzesień 6Italian Grand Prix2:00 PM
14Wrzesień 20Singapore Grand Prix2:00 PM
15Wrzesień 27Japanese Grand Prix7:00 AM (BBC)
16Październik 11Russian Grand Prix1:00 PM (BBC)
17Październik 25United States Grand Prix8:00 PM
18Listopad 1Mexican Grand Prix8:00 PM
19Listopad 15Brazilian Grand Prix5:00 PM (BBC)
20Listopad 29Abu Dhabi Grand Prix2:00 PM (BBC)

A teraz gdzie te wyścigi możemy Z HideIPVPN oglądać?

Podobnie jak w zeszłym roku, wszystkie (o ile macie znajomych w UK z abonamentem SKY) będziecie mogli strumieniować na żywo po przez platformę SKY GO. Dodatkowo, 10 wyścigów oznaczonych powyżej dopiskiem BBC, będzie na żywo pokazanych przez publiczną TV w wielkiej Brytanii. Oznacza to, że wyścigi transmitowane przez BBC będziecie mogli zobaczyć na stronach BBC, za pośrednictwem serwisu tvcatchup.com oraz ich konkurencji, platformy i tvplayer.com.

Wszystkie ww. działają zarówno z serwerami VPN w UK jak i naszym Smart DNS.

Czas na najważniejsze pytanie – kto zostanie Mistrzem Świata F1 w 2015 roku? Macie jakieś typy?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more