Promocja Smart DNS i VPN na „Zajączka” i Wielkanoc

promocja smart dnsWesołych Świąt i wszystkiego dobrego! Już nie mogliśmy doczekać się Świąt. Promocja Smart DNS i VPN wymaga w końcu jakiegoś pretekstu! A skoro już okazja nadeszła to nie zwlekajmy i tnijmy ceny!

„Zajączkowa” promocja Smart DNS i VPN

Zatem zaczynamy. Wszystkie nasze ceny zostały ścięte bez litości. Mamy nadzieje, że dzięki temu więcej osób będzie mogło pozwolić sobie na nasza usługę i zadbać o własne bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. W końcu jeśli korzystać to tylko z najlepszego VPN’a!

Wszystkie nasze standardowe ceny, także te z upustem za długość pakietu, zostały obcięte o dodatkowe 30%! Oznacza to, że obecnie możecie zakupić VPN i Smart DNS z upustem do 51%!!! To się nazywa promocja Smart DNS :-)!

Promocja trwa od 24 – 31 marca. Nie potrzeba żadnych kodów. Wystarczy wybrać pakiet i kliknąć KUP.

promocja smart dns

Pakiet VPN i Smart DNS to może być ciekawy prezent od „Zajączka”!

„Zajączkowa” promocja Smart DNS i VPN – przetestuj przed zakupem!

Jeśli nie jesteście pewni czy i jak działa VPN i Smart DNS, czy poradzicie sobie z konfiguracją zapraszamy do darmowego testu naszych usług. Darmowy VPN możecie testować przez 24h, darmowy Smart DNS przez 7 dni. W obu wypadkach nie potrzeba karty płatniczej czy rezygnacji z usług. Test nie wiąże się z żadnym dalszym zobowiązaniem!

Jeszcze raz w imieniu całego zespołu HideIPVPN życzymy Wam wszystkiego dobrego. Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Wiele radości i miłości. No i oczywiście bardzo, bardzo, bardzo mokrego Lanego Poniedziałku!!! Tylko przypadkiem nie polejcie swoich elektronicznych gadżetów!!!

KUP Smart DNS i VPN