Polski VPN z Google Play – aktualizacja aplikacji

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dzień w dzień staramy się robić malutkie kroczki, które ułatwia i uprzyjemnią Wam życie z naszym VPN. Od dziś jednym z takich ułatwień będzie możliwość zapłacenia z Polski VPN z Google Play. Choc to oczywiście nie wszystko.

Nasz VPN to świetne ceny i pakiety skrojone dokładnie wg. Waszych potrzeb. Nie musicie kupić i opłacać wolnych i bezużytecznych serwerów w setkach egzotycznych miejsc. Brak logów, usługa Smart DNS wliczona w cenę pakietów i oczywiście darmowe aplikacje VPN dla Windows, OS X, iOS i Androida. Dziś przedstawiamy najnowszą aktualizację VPN dla Androida.

Meldujemy, że błędy zostały wyeliminowane!

Nie mieliście wielu powodów do narzekań na nasza aplikację. Jak widać pod naszymi wpisami na stronie oraz w kanałach społecznościowych, praktycznie nikt z Was nie miał problemu z używaniem naszego VPN dla Androida. Tym niemniej jednak, wszystkie zauważone drobne błędy zostały usunięte. Tych z Was którzy chcą dowiedzieć się nieco więcej zapraszamy do tego postu o aplikacji VPN dla Androida.

Polski VPN z Google Play – oczywiście reszta pakietów też!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wraz z najnowszą aktualizacją (wersja 1.2) możecie dokonywać bezpiecznych płatności za wybrany pakiet VPN po przez konto Google Play.

Jeśli zatem chcieliście skorzystać z Polskiego VPN i Polskiego adresu IP ale wstrzymywaliście się z powodu dostępnych systemów płatności to mamy nadzieje, że wprowadzona opcja ułatwi Wam życie.

Jak widać na grafikach poniżej cały proces jest bajecznie prosty. Wystarczy kliknąć „Order Now”. Zostaniecie poproszeniu o podanie adresu e-miał (na adres ten przyjdzie potwierdzenie aktywacji konta wraz z podstawowymi informacjami [uwaga – czasem nasze maile trafiają do folderu SPAM!]). Po podaniu adresu wystarczy kliknąć „BUY” by potwierdzić zakup.

Oczywiście jeśli macie jakiekolwiek pytania, wszystkie kanały kontaktu z nami są dla Was do dyspozycji. Pod tym postem (po Polsku) lub bezpośrednio z naszym wsparciem technicznym (support ticket, live chat, Facebook – w j. angielskim).

A jeśli jesteście tu pierwszy raz… Witamy. Zainstalujcie nasza darmową aplikację VPN dla Androida. Potem zapraszamy Was do przetestowania naszego pełnego pakietu VPN (dostęp na wszystkich urządzeniach, do wszystkich serwerów, we wszystkich krajach!) bez żadnych zobowiązań i haczyków!

Jesteśmy pewni, ze będziecie zadowoleni.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more