Jak oglądać Amazon Prime Instant Video? (2)

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W pierwszej części postu o Amazon Prime Instant Video, napisaliśmy jak odblokować działanie usługi i dostęp do treści przez VPN lub Smart DNS. Dziś czas na polecenie Wam kilku ciekawych tytułów.

Odblokuj Amazon Prime Instant Video w UK i oglądaj…

Skoro już wiecie jak można odblokować Amazon Prime Instant Video, czas na polecenie kilku tytułów.

The Man in the High Castle” – serial oparty jest na powieście Philipa K. Dicka a jednym z producentów jest sam Ridley Scott. The Man in High Castle (Człowiek z Wysokiego Zamku) to opowieść o tym, jak wyglądałyby USA gdyby aliancie przegrali II Wojnę Światową. W serialu to Japonia i Niemcy dzielą między siebie terytorium USA, a co z tego wynika i jak wygląda życie w takim świecie możecie zobaczyć w kolejnych odcinkach. Serial został przedłużony na kolejny sezon.

Mr. Robot” –  „Pan Robot” to historia specjalisty od bezpieczeństwa sieciowego (w dzień) i hakera (w nocy), który zostaje wynajęty przez tajemnicza podziemna organizację by zniszczyć firmę (Evil Corp), w której pracuje i którą ochrania. „Nasza demokracja została zhakowana” – takim sloganem reklamuje się serial.

I serial, który spodobał nam się najbardziej….

Mad Dogs” – serial opowiada o grupie 40 latków, kolegów, którzy odwiedzają wspólnego przyjaciela na Belize. Przyjaciel jest tym któremu się udało, dom, pieniądze, wczesna emerytura. Niestety na miejscu okazuje się, ze nie wszystko jest takie jakie miało być. Kilkudniowy weekend staje się serią śmiesznych i dramatycznych wydarzeń otoczonych siecią kłamstw, niebezpieczeństw i śmierci. Troche taki „Weekend u Berniego” tylko bardziej wyrazisty.

Przy okazji warto wiedzieć, że „Mad Dogs” podobnie jak „House of Cards” Netflixa to także remake brytyjskiego serialu (akcja dzieje się na Majorce) z 2011 roku.

A już we wrześniu – „Top Gear” (nie wiemy jaką nazwę będzie mieć produkcja) od Amazonu. Czyli trio – Clarkson, Hammond i May znów na naszych ekranach!

Amazon Prime Instant Video vs Netlix

Amazon Prime Instant to trochę inna usługa niż wspominane wyżej. Opłacając abonament (wspomniany w pierwszej części artykułu) otrzymujecie dostęp do sporej bazy materiałów video (filmy i seriale). Warto mieć na uwadze, że jest to tylko część pozycji dostępnych w katalogu Amazona. Usługa ta to niejako połączenie iTunes i Netflix. Tytuły, które nie są dostępne w ramach abonamentu można osobno wypożyczyć lub kupić

Warto też wiedzieć, że kupujecie nie tylko „abonament na filmy”.

Amazon Prime to nie tylko Video…

Jeśli kupujecie produkty za pośrednictwem Amazona, to w ramach abonamentu Prime macie też możliwość otrzymania darmowej dostawy na ich spora ilość. Warto sprawdzić, czy np. koszty dostawy w ciągu roku nie pokryją nam dostępu do treści video (przy okazji…).

I jeszcze jedno. Już na jesieni Ci z nas, którzy opłacają abonament będą mogli oglądać najnowszy moto show z udziałem starej ekipy TOP GEAR czyli Panów Clarksona, Maya i Hammonda. My już nie możemy się doczekać (nowego Top Gear też jesteśmy ciekawi – w BBC na wiosnę!).

Decydując się na usługę Amazon Prime, dostaniecie dostęp do Amazon Prime Instant Video przez pierwszy miesiąc za darmo – jeśli się Wam nie spodoba możecie zrezygnować bez żadnych kosztów.

Podobnie nasz VPN i Smart DNS może być testowany całkowicie za darmo i bez zobowiązań!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more