Oglądaj F1 2014 online – promocja VPN!

F1 2014 na żywo na BBC lub SKyJuż za kilka dni, dokładnie 16.012014 w Australii, rozpoczniemy nowy sezon eliminacji Mistrzostw Świata Formuły 1. Czy znów sezon zostanie zdominowany przez Red Bull’a i Sebastiana Vettela? A może wreszcie na szczyt powróci Ferrari? Nie mielibyśmy także nic przeciwko temu by po tytuł znów sięgnęła ekipa Williamsa lub McLarena. Oczywiście idealny sezon F1 to ten, w którym występuje Robert Kubica (Robertowi oczywiście życzymy powiedzenia w cyklu WRC ale trzymamy kciuki za powrót do F1). 

F1 w Polskiej TV nie zobaczysz?

Niestety brak Roberta to nie jedyna zła wiadomość. Choć wszyscy cieszyliśmy się nadchodzącym sezonem, który na razie można opisać w trzech wszystko mówiących słowach – ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY… wszystko wskazuje na to, że Polscy fani będą mieli spore problemy z oglądaniem wyścigów na żywo. My postaramy się Wam trochę pomóc.

Jak oglądać F1 online?

My mamy dwie propozycje. Kanały BBC w internecie oraz serwis (także Brytyjski SkyGo). Oba serwisy wymagają posiadania brytyjskiego adresu IP. UK VPN, czyli IP z UK nie jest dla nas, a tym samym dla Was żadnym kłopotem. W UK dysponujemy obecnie dziewięcioma, super szybkimi serwerami VPN. Poza ukryciem Polskiego adresu IP i dostępem do brytyjskich usług TV (BBC, ITV, Netflix, 4oD, SKY, itp.) VPN zapewni Wam też całkowicie anonimowe korzystanie z internetu. W przypadku części pakietów VPN (poszerzonych o dostęp do serwerów z innych krajów) będziecie także mogli korzystać z anonimowej wymiany plików w serwisach torrentowych. Część z pakietów VPN pozwala także na korzystanie z drugiej technologii, czyli Smart DNS.

Smart DNS to druga, tańsza opcja dostępu do zablokowanych serwisów streamingowych w UK i w USA.

BBC iPlayer odblokowany
BBC iPlayer bez VPN lub SMart DNS przywita nas takim komunikatem.

Jeśli nie chcecie by ww. serwis witał Was podobny komunikatem SmartDNS czyli specjalnie przygotowane serwery proxy lub VPN będą niezbędne.

Gdzie oglądać F1 w Polsce?

Jak już pisaliśmy wcześniej możemy Wam pomóc w przypadku dwóch serwisów TV z Wielkiej Brytanii.

Pierwszy to BBC, które swoje programy BBC One i BBC Two wpuszcza na żywo do sieci. Oznacza to, że CI z Was dysponujący adresami Ip naszych serwerów DNS (i z zaktualizowanym IP w naszej bazie) lub brytyjskim VPN bez problemu będą oglądać BBC na żywo a także będą mogli jeszcze raz zobaczyć wszystkie wyścigi Grand Prix w serwisie iPlayer. Byłaby to opcja idealna gdyby nie jeden kłopot – telewizja SKY. Niestety BBC  musiało podzielić się ze SKY prawami do transmitowania F1 w UK. Jako strona, która zapłaciła mniej pokaże zatem na żywo tylko 9 wyścigów w tym sezonie.

 • 30 marzec: GP Malezji
 • 11 maj: GP Hiszpanii
 • 8 czerwiec: GP Kanady
 • 6 lipiec: GP Wielkiej Brytanii
 • 24 sierpień: GP Belgii
 • 7 wrzesień: GP Włoch
 • 5 październik: GP Japonii
 • 12 październik: GP Rosji
 • 23 listopad: GP Abu  Dhabi

Druga opcja to wykorzystanie własnych znajomych (lub znajomych znajomych) w UK i dostęp do serwisu SKY. Telewizja SKY ma cały kanał telewizyjny poświęcony F1. Kanał ten jest także na żywo stramowany do internetu. Jeśli Wasi znajomi w UK korzystają z telewizji SKY, to w ramach dostępu do VOD i SkyGo, do swojego konta mogą przypisać 4 urządzenia. Zaś Wy mając UK VPN lub nasz SmartDNS możecie bez problemu oglądac całą transmisje na żywo. Jednym z komentatorów jest świetny Martin Brundle, który w  poprzednich sezonach komentował F1 dla ITV a potem BBC!

PROMOCJA VPN i SmartDNS dla fanów F1!

Wybierz interesujący Cie pakiet VPN lub SmartDNS (dotyczy tylko pakietów rozliczanych miesięcznie!), przy rejestracji wpisz kod „WATCHF1NOW” a trzy kolejne miesiące zapłacisz o 25% mniej!!! Promocja pakietów jest ograniczona czasowo. Kody przestana być aktywne po ostatnim Grad Prix 2014, czyli 23.11.2014.

Jeśli zatem czytasz ten post w np. w połowie sierpnia…. nadal możesz skorzystać z obniżonej ceny!!!

A na koniec najważniejsze pytania:

 1. Kto zostanie Mistrzem Świata Kierowców?
 2. Kto zostanie Mistrzem Świata konstruktorów?
 3. Czy Robert wróci do F1 na sezon 2015?

HideIPVPN SmartDNS