Oglądaj F1 2014 online – promocja VPN!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Już za kilka dni, dokładnie 16.012014 w Australii, rozpoczniemy nowy sezon eliminacji Mistrzostw Świata Formuły 1. Czy znów sezon zostanie zdominowany przez Red Bull’a i Sebastiana Vettela? A może wreszcie na szczyt powróci Ferrari? Nie mielibyśmy także nic przeciwko temu by po tytuł znów sięgnęła ekipa Williamsa lub McLarena. Oczywiście idealny sezon F1 to ten, w którym występuje Robert Kubica (Robertowi oczywiście życzymy powiedzenia w cyklu WRC ale trzymamy kciuki za powrót do F1). 

F1 w Polskiej TV nie zobaczysz?

Niestety brak Roberta to nie jedyna zła wiadomość. Choć wszyscy cieszyliśmy się nadchodzącym sezonem, który na razie można opisać w trzech wszystko mówiących słowach – ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY… wszystko wskazuje na to, że Polscy fani będą mieli spore problemy z oglądaniem wyścigów na żywo. My postaramy się Wam trochę pomóc.

Jak oglądać F1 online?

My mamy dwie propozycje. Kanały BBC w internecie oraz serwis (także Brytyjski SkyGo). Oba serwisy wymagają posiadania brytyjskiego adresu IP. UK VPN, czyli IP z UK nie jest dla nas, a tym samym dla Was żadnym kłopotem. W UK dysponujemy obecnie dziewięcioma, super szybkimi serwerami VPN. Poza ukryciem Polskiego adresu IP i dostępem do brytyjskich usług TV (BBC, ITV, Netflix, 4oD, SKY, itp.) VPN zapewni Wam też całkowicie anonimowe korzystanie z internetu. W przypadku części pakietów VPN (poszerzonych o dostęp do serwerów z innych krajów) będziecie także mogli korzystać z anonimowej wymiany plików w serwisach torrentowych. Część z pakietów VPN pozwala także na korzystanie z drugiej technologii, czyli Smart DNS.

Smart DNS to druga, tańsza opcja dostępu do zablokowanych serwisów streamingowych w UK i w USA.

Jeśli nie chcecie by ww. serwis witał Was podobny komunikatem SmartDNS czyli specjalnie przygotowane serwery proxy lub VPN będą niezbędne.

Gdzie oglądać F1 w Polsce?

Jak już pisaliśmy wcześniej możemy Wam pomóc w przypadku dwóch serwisów TV z Wielkiej Brytanii.

Pierwszy to BBC, które swoje programy BBC One i BBC Two wpuszcza na żywo do sieci. Oznacza to, że CI z Was dysponujący adresami Ip naszych serwerów DNS (i z zaktualizowanym IP w naszej bazie) lub brytyjskim VPN bez problemu będą oglądać BBC na żywo a także będą mogli jeszcze raz zobaczyć wszystkie wyścigi Grand Prix w serwisie iPlayer. Byłaby to opcja idealna gdyby nie jeden kłopot – telewizja SKY. Niestety BBC  musiało podzielić się ze SKY prawami do transmitowania F1 w UK. Jako strona, która zapłaciła mniej pokaże zatem na żywo tylko 9 wyścigów w tym sezonie.

 • 30 marzec: GP Malezji
 • 11 maj: GP Hiszpanii
 • 8 czerwiec: GP Kanady
 • 6 lipiec: GP Wielkiej Brytanii
 • 24 sierpień: GP Belgii
 • 7 wrzesień: GP Włoch
 • 5 październik: GP Japonii
 • 12 październik: GP Rosji
 • 23 listopad: GP Abu  Dhabi

Druga opcja to wykorzystanie własnych znajomych (lub znajomych znajomych) w UK i dostęp do serwisu SKY. Telewizja SKY ma cały kanał telewizyjny poświęcony F1. Kanał ten jest także na żywo stramowany do internetu. Jeśli Wasi znajomi w UK korzystają z telewizji SKY, to w ramach dostępu do VOD i SkyGo, do swojego konta mogą przypisać 4 urządzenia. Zaś Wy mając UK VPN lub nasz SmartDNS możecie bez problemu oglądac całą transmisje na żywo. Jednym z komentatorów jest świetny Martin Brundle, który w  poprzednich sezonach komentował F1 dla ITV a potem BBC!

PROMOCJA VPN i SmartDNS dla fanów F1!

Wybierz interesujący Cie pakiet VPN lub SmartDNS (dotyczy tylko pakietów rozliczanych miesięcznie!), przy rejestracji wpisz kod „WATCHF1NOW” a trzy kolejne miesiące zapłacisz o 25% mniej!!! Promocja pakietów jest ograniczona czasowo. Kody przestana być aktywne po ostatnim Grad Prix 2014, czyli 23.11.2014.

Jeśli zatem czytasz ten post w np. w połowie sierpnia…. nadal możesz skorzystać z obniżonej ceny!!!

A na koniec najważniejsze pytania:

 1. Kto zostanie Mistrzem Świata Kierowców?
 2. Kto zostanie Mistrzem Świata konstruktorów?
 3. Czy Robert wróci do F1 na sezon 2015?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more