Nowe, darmowe na Hulu – oglądaj Hulu za darmo!

Hulu za darmo

Przypuszczamy, że większości z Was serwisu Hulu przedstawiać nie trzeba. Obok Netflixa, Crackle i BBC iPlayer;a jest to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Także w Polsce (pomimo iż dostęp do treści na nim jest utrudniony) internauci lubią korzystać z tej oferty. Dużym plusem Hulu jest fakt, że większość nowych materiałów jest dostępna kompletnie bez opłat – zatem co nowego i jak oglądać Hulu za darmo w Polsce? Model biznesowy Hulu to bowiem utrzymywanie się z reklam oraz część serwisu z materiałami archiwalnymi, dostępna jedynie dla abonentów Premium (Hulu Plus). Podstawowe pytanie to jednak – JAK?

Hulu za darmo w Polsce – jak oglądać?

Hulu, podobnie jak ww. serwisy ogranicza dostęp do swoich treści regionalnie. Tylko legitymując się adresem IP (czyli lokalizacją) z USA serwis pozwoli nam za darmo i bez rejestracji oglądać dostępne na w nim programy, seriale i filmy.

Podstawową, tzw tradycyjna metodą, które pozwoli Wam zmienić adres IP Polski na amerykański to VPN. Wystarczy, że wybierzecie jeden z naszych pakietów który pozwala na dostęp do US VPN, skonfigurujecie połączenie VPN na swoim urządzeniu (użytkownicy Windows i OSX moga skorzystać z naszej darmowej aplikacji VPN) i już! Ale co w sytuacji gdy Wasz telewizor czy konsola nie wspiera żadnego protokołu VPN?

Hulu za darmo = Smart DNS proxy – nowa jakość streamowania

SmartDNS to odpowiedź na potrzeby użytkowników, korzystających z urządzeń bez wsparcia VPN. To także poprawa jakości obrazu oraz mniejsze obciążenie komputera. SmartDNS proxy to specjalnie przygotowany serwer DNS oraz sieć serwerów proxy, które filtrują ruch pakietów niezbędnych do odblokowania wybranej strony internetowej. Poza tym cały ruch sieciowy odbywa się całkowicie normalnie. Prosta instalacji (poprzez nasza aplikacje lub zmianę adresu DNS serwera w domowy routerze), rewelacyjnie niska cena (już od $3.24/miesięcznie) i bezproblemowe streamowanie obrazu także w jakości HD.

A co nowego w Hulu?

Hulu i Crisis 2014 w Polsce

NBC Crisis 2014 – oglądaj za darmo

Zacznijmy od najważniejszego – ta Pani, po prawej stronie to Dana Scully ze słynnego „Z Archiwum X” czyli „X-Files”. Postać tę odtwarzała Gillian Anderson, którą będziemy mogli znów oglądać w nowej produkcji NBC. Nie zdradzimy zbyt wiele szczegółów cytując imdb:

Centers on an idealistic Secret Service agent who finds himself at the center of an international crisis on his first day on the job. In his search for the truth, he will have to cross …

Resurrection – propozycja nr 2

Hulu za darmo

O tym serialu wiemy nie wiele. W tym tygodniu postaramy się sprawdzić, czy przyciągnie nas przed monitory na dłużej. A w skrócie…

The lives of the people of Arcadia, Missouri, are forever changed when their deceased loved ones return.

Ciekawe czy spodziewać się bardzie Szóstego Zmysłu czy LOST? 😉

TESTUJ VPN TESTUJ SMART DNS