Dzień Niepodległości – promocja VPN i Smart DNS

Dzień NiepodległościHideIPVPN zawsze korzysta z okazji do zrobienia promocji cenowej dla naszych usług. Wiemy tez, ze wielu z Was wiedząc o tym czeka z zakupem nowego lub przedłużeniem starego pakietu VPN lub Smart DNS. A skoro jesteśmy usługa z USA wypada byśmy celebrowali Dzień Niepodległości! Zapraszamy Was zatem serdecznie do naszej promocji VPN i Smart DNS!

VPN czy Smart DNS? Dlaczego nie oba?

Jeśli odwiedzacie naszą stronę po raz pierwszy bardzo możliwe, że zastanawiacie się nad tym co wybrać? VPN czy Smart DNS? By pomóc Wam podjąć decyzję publikujemy króciutkie podsumowanie.

Smart DNS jest dla tych z Was, którzy poza wszystkim są zainteresowani dostępem do różnych usług muzycznych, TV i VoD z różnych krajów. Smart DNS nie wymaga dodatkowego wsparcia w oprogramowaniu urządzenia tak jak VPN. Zdarza się jednak, ze nie wszystkie usługi da się odblokować ta metodą. Może być także tak, że odblokowana przez Smart DNS usługa będzie dostępna tylko na niektórych urządzeniach. Szczegóły tego co i jak możecie oglądać znajdziecie w sekcji Smart DNS (link powyżej).

VPN oferuje dodatkowe możliwości, jednak stawia pewne wymagania urządzeniom na których ma działać. Przede wszystkim wymaga wsparcia dla protokołów VPN. Oznacza to, że choc np. na Smart TV (działa Smart DNS) nie da się skonfigurować VPN to już na PC, Mac, telefonach czy tabletach takiego problemu nie ma. Poza odblokowaniem dostępu do stron i usług chronionych blokadami geograficznymi VPN oferuje także dodatkową ochronę danych i transmisji internetowych. Zapewnia Wam anonimowość w sieci. Część z naszych serwerów VPN pozwala także na anonimowe korzystanie z sieci BitTorrent.

Ale po co wybierać pomiędzy usługami? Jeśli zdecydujecie się wybrać któryś z pakietów VPN, odpowiadający mu pakiet Smart DNS dostaniecie „w prezencie”, wliczony w cenę pakietu. Nie trzeba zatem wybierać jednego lub drugiego!

Dzień Niepodległości – promocja VPN & Smart DNS

Dzień Niepodległości

Na co dzień nasze pakiety VPN i Smart DNS są dostępne z małymi upustami w zależności od tego na jaki czas wykupicie pakiet. Zaczynając dziś powiększamy dostępne upusty! W czasie trwania promocji (04.07 – 05.07) dowolny pakiet może zostać zakupiony z upustem do 51% w stosunku do ceny nominalnej.

Kup VPN & Smart DNS