Dzień Niepodległości – promocja VPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

HideIPVPN zawsze korzysta z okazji do zrobienia promocji cenowej dla naszych usług. Wiemy tez, ze wielu z Was wiedząc o tym czeka z zakupem nowego lub przedłużeniem starego pakietu VPN lub Smart DNS. A skoro jesteśmy usługa z USA wypada byśmy celebrowali Dzień Niepodległości! Zapraszamy Was zatem serdecznie do naszej promocji VPN i Smart DNS!

VPN czy Smart DNS? Dlaczego nie oba?

Jeśli odwiedzacie naszą stronę po raz pierwszy bardzo możliwe, że zastanawiacie się nad tym co wybrać? VPN czy Smart DNS? By pomóc Wam podjąć decyzję publikujemy króciutkie podsumowanie.

Smart DNS jest dla tych z Was, którzy poza wszystkim są zainteresowani dostępem do różnych usług muzycznych, TV i VoD z różnych krajów. Smart DNS nie wymaga dodatkowego wsparcia w oprogramowaniu urządzenia tak jak VPN. Zdarza się jednak, ze nie wszystkie usługi da się odblokować ta metodą. Może być także tak, że odblokowana przez Smart DNS usługa będzie dostępna tylko na niektórych urządzeniach. Szczegóły tego co i jak możecie oglądać znajdziecie w sekcji Smart DNS (link powyżej).

VPN oferuje dodatkowe możliwości, jednak stawia pewne wymagania urządzeniom na których ma działać. Przede wszystkim wymaga wsparcia dla protokołów VPN. Oznacza to, że choc np. na Smart TV (działa Smart DNS) nie da się skonfigurować VPN to już na PC, Mac, telefonach czy tabletach takiego problemu nie ma. Poza odblokowaniem dostępu do stron i usług chronionych blokadami geograficznymi VPN oferuje także dodatkową ochronę danych i transmisji internetowych. Zapewnia Wam anonimowość w sieci. Część z naszych serwerów VPN pozwala także na anonimowe korzystanie z sieci BitTorrent.

Ale po co wybierać pomiędzy usługami? Jeśli zdecydujecie się wybrać któryś z pakietów VPN, odpowiadający mu pakiet Smart DNS dostaniecie „w prezencie”, wliczony w cenę pakietu. Nie trzeba zatem wybierać jednego lub drugiego!

Dzień Niepodległości – promocja VPN & Smart DNS

Na co dzień nasze pakiety VPN i Smart DNS są dostępne z małymi upustami w zależności od tego na jaki czas wykupicie pakiet. Zaczynając dziś powiększamy dostępne upusty! W czasie trwania promocji (04.07 – 05.07) dowolny pakiet może zostać zakupiony z upustem do 51% w stosunku do ceny nominalnej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more