Jak oglądać KSW Colosseum za granicą na Ipla?

KSW Colosseum za granicąJuż dziś odbędzie się największa gala MMA w Europie – KSW 39 czyli KSW Colloseum. Z naszej strony króciutka informacja o tym, jak oglądać KSW Colosseum za granicą na Ipla? 

KSW Colosseum za granicą – walka tytanów?

No… prawie. W końcu wśród zawodników pojawią się także Ci, którzy bardziej są znani z tego, że są znani niż z osiągnięć w ringu. Tym nie mniej jednak gala zapowiada się na naprawdę dużą i na pewno fanom sportów walki.

Kogo dziś, o 19:00 zobaczycie na PGE Narodowy czy w TV? Karta walka prezentuje się następująco:

 • (0 KG/0 LBS)    MAMED KHALIDOV – BORYS MAŃKOWSKI
 • (120 KG/265 LBS)    MARIUSZ PUDZIANOWSKI – TYBERIUSZ KOWALCZYK    
 • (120 KG/265 LBS)    FERNANDO RODRIGUES JR. – MARCIN RÓŻALSKI 
 • (0 KG/0 LBS)    POPEK MONSTER – ROBERT BURNEIKA 
 • (93 KG/205 LBS)    TOMASZ NARKUN – MARCIN WÓJCIK
 • (70 KG/155 LBS)    MATEUSZ GAMROT – NORMAN PARKE
 • (120 KG/265 LBS)    MICHAŁ KITA – MICHAŁ ANDRYSZAK
 • (93 KG/205 LBS)    ŁUKASZ JURKOWSKI – RAMEAU SOKOUDJOU
 • (66 KG/145 LBS)    MARCIN WRZOSEK – KLEBER KOIKE ERBST
 • (84 KG/185 LBS)    DAMIAN JANIKOWSKI – JULIO GERRARDO GALLEGOS
 • (57 KG/125 LBS)    ARIANE LIPSKI – DIANA BELBITA

Nie da się ukryć, że to 4 ostatnie walki wzbudzają największe zainteresowanie.

KSW Colosseum za granicą

Skoro już wiemy kto i co nas czeka, przejdźmy do zasadniczej informacji.

Jak oglądać KSW Colosseum za granicą na Ipla?

KSW Colloseum będzie prezentowane w systemie Pay Per View. Także w Polsce, wszyscy chętni do oglądania muszą opłacić dostęp do transmisji. Jedną z platform, które oferują dostęp do transmisji jest oczywiście Ipla. Platforma związana z Polsatem, który to od samego początku angażował się w transmisje KSW. Koszt transmisji w IPLA to 40 zł.

Z naszej strony polecamy Wam dwie metody odblokowania transmisji za granicą – sugerujemy w obu wypadkach przetestowanie i sprawdzenie wszystkich opcji wcześniej.

Pierwsza to Polski VPN. Łącząc się z jednym z naszych serwerów VPN w Polsce zmienicie zagraniczny adres IP na Polski adres IP. W ten sposób IPLA rozpozna Was jako Polskich użytkowników. Samą transmisję PPV z KSW Colloseum możecie wykupić na Ipla TV klikając w ten link.

Druga z proponowanych opcji to Smart DNS. Na temat tej usługi pisaliśmy kilka dni temu i bardo prosimy byście sprawdzili informacje zawarte w tym artykule o sprawdzaniu Smart DNS. Z uwagi na specyfikę działania tej usługi nie wszystkie aplikacje, na wszystkich platformach mogą być odblokowane.

Pakiet Polski VPN zawiera w cenie dostęp do usługi Smart DNS na Polskę. Koszt naszego pakietu waha się od $3.33 – $5.99 w zależności od tego na jaki okres „billingowy” się zdecydujecie.

Polski VPN za darmo – oglądaj KSW Colosseum za granicą z HideIPVPN

Wszystkim oferujemy darmowy test naszej usługi VPN i Smart DNS. Nie potrzeba karty kredytowej ani żadnych danych dot. płatności. Do rejestracji konta testowego wystarcza adres e-mail na który prześlemy wszystkie informacje związane z konfiguracją usługi. Zatem, jeśli chcecie tylko dziś zobaczyć KSW Colloseum na Ipla TV zaprszamy do założenia darmowego konta testowego. Warto mieć jednak na uwadze, że konto takie odblokowuje wszystkie Polskie usługi VOD i TV za granicą!!!

TESTUJ VPN i SMART DNS

1 thought on “Jak oglądać KSW Colosseum za granicą na Ipla?

Comments are closed.