Kultowe Polskie seriale za granicą – online w serwisie TVP.

Polskie seriale za granicąMamy dziś naprawdę super wiadomość dla wszystkich fanów Polskich seriali. Telewizja Polska wreszcie zdecydowała się na udostępnienie, w swoim serwisie VOD.TVP.PL dużej ilości kultowych Polskich seriali. A to oznacza, że dzięki naszym usługom możecie teraz oglądać kultowe Polskie seriale za granicą. 

Kultowe Polskie seriale za granicą – co w katalogu?

Do bazy vod.tvp.pl w ostatni weekend trafiły następujące seriale:

Przygody Pana Michała, Na kłopoty… Bednarski, 07 zgłoś się, Alternatywy 4, Czterej pancerni i pies, 40-latek, Zmiennicy, Stawka większa niż życie, Kariera Nikodema Dyzmy, Wojna domowa, Przygody psa Cywila, Stawiam na Tolka Banana, Daleko od szosy, Kacperek, Życie Kamila Kuranta, Dyrektorzy, Mistrz i Małgorzata, Siedem życzeń, Parada oszustów,Układ krążenia oraz Tulipan.

Wszystkie oczywiście są dostępne (z Polskim adresem IP) po obejrzeniu reklamy. Sądzimy, że wielu z was mieszkających za granica, chętnie odświeży sobie część z proponowanych tytułów.

Polskie seriale za granicą

Jak oglądać Polskie seriale za granicą?

Proponujemy Wam dwie metody odblokowanie dostępu do Polskich serwisów VOD za granicą. Wszystko zależy od wydajności Waszego urządzenia i platformy, na której chcielibyście oglądać materiał.

Pierwsza metoda to VPN. Pisaliśmy na ten temat wielokrotnie. Zadziała dla wszystkich systemów i urządzeń, które mają wsparcie VPN. Na najpopularniejsze systemu – Windows, Android, iOS oraz MacOS przygotowaliśmy darmowe aplikacje, które ułatwią korzystanie z VPN.

Należy subskrybować pakiet Ninja Power VPN (dostęp do 29 serwerów VPN w różnych krajach – także w Polsce) lub pakiet Polski VPN (dostęp do dwóch serwerów VPN w Warszawie). W momencie nawiązania połączenia z serwerem VPN w Polsce Wasz zagraniczny adres IP zostanie zastąpiony Polskim adresem IP. Wy i wasz komputer przestaniecie być widoczni dla stron internetowych i usług. To serwer VPN zostanie rozpoznany jako Wy. Dzięki temu, wszystkie Polskie usługi VOD czy telewizja internetowa Videostar będą działać bez żadnych kłopotów.

Druga opcja wykorzystując a serwer DNS i specjalne Polskie proxy nazywa się Smart DNS. Polecamy przeczytać ten artykuł, który bliżej informuje o działaniu Smart DNS i jego ograniczeniach.

Wykupujące pakiet VPN dostajecie usługę Smart DNS w cenie. Obie zaś przetestujecie za darmo przed zakupem rejestrując się na naszej amerykańskiej stronie w zakładce Free VPN trial na dole strony.

Gdybyście mieli pytania, dajcie znać w komentarzach poniżej.

TESTUJ VPN

1 thought on “Kultowe Polskie seriale za granicą – online w serwisie TVP.

Comments are closed.