Jak oglądać mecz Polska-Rumunia online?

mecz Polska-Rumunia onlineJuż za kilka dni, 10.06.2017 Polska reprezentacja rozegra „rewanżowy” mecz z Rumunią w ramach eliminacji do Mistrzostwa Świata w Rosji. Nasze apetyty, po wygranej w listopadzie 3:0 na pewno są spore a poza tym Polska reprezentacja zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Prosi się zatem o dobry wynik „biało-czerwonych”. Na stadionie nie wszyscy się zmieścimy, część z Was mieszka za granicą a zatem czas na najważniejsze informacje. Jak i gdzie oglądać mecz Polska-Rumunia online, za granicą? 

Mecz Polska-Rumunia online – gdzie oglądamy?

Tradycyjnie jak w przypadku poprzednich transmisji wybór macie spory. Po pierwsze należy się spodziewać streamu na żywo na stronach TV Polskiej, kolejna opcja (popularna przy innych wydarzeniach sportowych – np. KSW) to stron platformy Ipla. Ostatnia opcja, wg nas najciekawsze to prawdziwa telewizja kablowa online ze zróżnicowanymi pakietami kanałów czyli Videostar.

Jako, ze wszystkie te platformy to bezpieczni, legalni nadawcy wymagać będą od Was Polskiego adresu IP.

Zanim przypomnimy – jak zmienić adres IP na Polski, przeczytajcie informacje w jakich strojach zagrają zawodnicy obu reprezentacji.

Mecz Polska-Rumunia online – jak zmienić adres IP na Polski?

By odblokować treści wideo z Polski za granicą potrzebujecie jednej z dwóch usług. Usługi VPN lub usług Smart DNS. Usługa

VPN umożliwi Wam nawiązania bezpiecznego, szyfrowanego połączenia z serwerem VPN w Polsce. Tym samym – Polski VPN – pozwoli Wam na ukrycie Waszego prawdziwego adres IP. Tak właśnie, po przez ukrycie, zmienia się adres IP na Polski. Po zmianie, wszystkie Polskie strony www i usługi VOD rozpoznają Waszą lokalizacje w Polsce – tam gdzie jest serwer VPN – a nie za granicą.

Druga opcja to usługa Smart DNS o której pisaliśmy kilka dni temu – jak testować Smart DNS? Usługa ta jest połączeniem specjalnego serwera DNS – kieruje do miejsc w Internecie – oraz serwerów proxy w Polsce. Jeśli Wasze urządzenie nie posiada wsparcia dla VPN – np. TV – a w budowana aplikacja na to pozwala to bez Waszego udziału, ruch z tej wybranej strony czy usługi jest właśnie przekierowany do serwera proxy zamiast wprost za granicę. O ograniczeniach Smart DNS przeczytacie w linkowanym artykule.

Choć do meczu jeszcze 2 dni już dziś zapraszamy Was do darmowego testu VPN i Smart DNS. Nie warto zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę.

Darmowy test to 24h nielimitowanego dostępu do naszej sieci. Oczywiście możecie go wykorzystać na samą transmisję. Pamiętajcie jednak, że VPN przydaje się także gdy meczu nie ma… a u nas w tej chwili obowiązują promocyjne ceny!!

TESTUJ VPN