Netflix nie działa przez VPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Czasem przychodzi czas, gdy trzeba wywiesić białą flagę. Nawet wtedy gdy nie jest to przyjemne i nie ma się na to żadnej ochoty. Jest nam niezmiernie przykro przynosić Wam złe wieści. Chcemy jednak by to otwartość i uczciwość wobec Was była tym z czym (także) będziecie kojarzyć HideIPVPN. A zatem do rzeczy. Netflix nie działa :-(.

AKTUALIZACJA: odblokuj Netflix USA przez VPN i Smart DNS!

Netflix nie działa przez VPN i Smart DNS

Od czasu gdy Netflix rozszerzył swoja działalność na kolejne 130 krajów na świecie ogłosił (pod naciskami właścicieli praw do tytułów, które pokazuje), że tym raz naprawdę aktywnie będzie zwalczać wszystkie usługi omijające regionalne blokady treści. Nie były to słowa rzucone na wiatr. Blokowanie serwerów DNS, proxy i VPN zaczęło być ze strony Netflixa coraz bardziej agresywne. Blokowania kolejnych serwerów odbywały się falami. Na początku nowe serwery działały przez kilka tygodni. W tej chwili są blokowane już kilka godzin po uruchomieniu. Dotyczy to wszystkich nowych serwerów, które staraliśmy się w różny sposób wprowadzić do naszej usługi.

Jak wiecie VPN to nie narzędzie do odblokowania Netflix, tylko do ochrony Waszego adresu IP (tożsamości), poprawy prywatności, lepszej ochrony wymienianych z Internetem danych. Dostęp do stron i usług objętych restrykcjami geograficznymi zawsze był niejako efektem ubocznym a nie celem głównym naszej usługi. Zawsze zresztą jasno informowaliśmy (patrz Terms of Service – Refund Policy), że nie gwarantujemy stałego dostępu do konkretnych stron i usług po przez VPN. Oczywiście zawsze staraliśmy się, by nasz VPN w żaden sposób Was nie ograniczał. Jednak tym razem, na razie, musimy wywiesić białą flagę. Sama zmiany serwera czy jego adresu nie ma po prostu sensu.

Tak jak pisaliśmy na początku. Nie podoba nam się to (sami też korzystamy z Netflix) i będziemy szukać rozwiązania. Jednak do czasu znalezienie faktycznie trwałej metody nie będziecie mogli korzystać (po przez VPN i Smart DNS) z innych regionów Netflix niż Wasz lokalny.

Netflix nie działa – są inne możliwości!

Pamiętajcie też, że Netflix nie jest jedyna usługa VOD – jest HBO Go, HBO Now, Hulu, Crackle i inne. A gdyby naszła Was ochota na korzystanie z innych metod pamiętajcie, że (tylko!!!) nasze serwery DE VPN i NL VPN pozwalają na anonimowy ruch P2P i BitTorrent.

Nie martwmy się na zapas, tak jak pisaliśmy będziemy szukać skuteczniejszej metody. Nie tylko zresztą my. Obecny kłopot dotyczy wszystkich usług VPN i DNS. A technologia nie stoi w miejscu. Zresztą, kto wie? Może (czego wszystkim życzymy!!!) dotrwamy czasów jednego, globalnego katalogu Netflix i wtedy VPN będziemy używać faktycznie po to by bezpieczniej i bardziej prywatnie korzystać z Internetu i by bezpiecznie łączyć się z różnymi usługami.

Pamiętajcie, zawsze warto jest ukryć własny adres IP i zaszyfrować przesyłane dane. Nawet jeśli nie działa Netflix.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more