Netflix nie działa przez VPN i Smart DNS

Netflix nie działaCzasem przychodzi czas, gdy trzeba wywiesić białą flagę. Nawet wtedy gdy nie jest to przyjemne i nie ma się na to żadnej ochoty. Jest nam niezmiernie przykro przynosić Wam złe wieści. Chcemy jednak by to otwartość i uczciwość wobec Was była tym z czym (także) będziecie kojarzyć HideIPVPN. A zatem do rzeczy. Netflix nie działa :-(.

AKTUALIZACJA: odblokuj Netflix USA przez VPN i Smart DNS!

Netflix nie działa przez VPN i Smart DNS

Od czasu gdy Netflix rozszerzył swoja działalność na kolejne 130 krajów na świecie ogłosił (pod naciskami właścicieli praw do tytułów, które pokazuje), że tym raz naprawdę aktywnie będzie zwalczać wszystkie usługi omijające regionalne blokady treści. Nie były to słowa rzucone na wiatr. Blokowanie serwerów DNS, proxy i VPN zaczęło być ze strony Netflixa coraz bardziej agresywne. Blokowania kolejnych serwerów odbywały się falami. Na początku nowe serwery działały przez kilka tygodni. W tej chwili są blokowane już kilka godzin po uruchomieniu. Dotyczy to wszystkich nowych serwerów, które staraliśmy się w różny sposób wprowadzić do naszej usługi.

Jak wiecie VPN to nie narzędzie do odblokowania Netflix, tylko do ochrony Waszego adresu IP (tożsamości), poprawy prywatności, lepszej ochrony wymienianych z Internetem danych. Dostęp do stron i usług objętych restrykcjami geograficznymi zawsze był niejako efektem ubocznym a nie celem głównym naszej usługi. Zawsze zresztą jasno informowaliśmy (patrz Terms of Service – Refund Policy), że nie gwarantujemy stałego dostępu do konkretnych stron i usług po przez VPN. Oczywiście zawsze staraliśmy się, by nasz VPN w żaden sposób Was nie ograniczał. Jednak tym razem, na razie, musimy wywiesić białą flagę. Sama zmiany serwera czy jego adresu nie ma po prostu sensu.

Tak jak pisaliśmy na początku. Nie podoba nam się to (sami też korzystamy z Netflix) i będziemy szukać rozwiązania. Jednak do czasu znalezienie faktycznie trwałej metody nie będziecie mogli korzystać (po przez VPN i Smart DNS) z innych regionów Netflix niż Wasz lokalny.

Netflix nie działa – są inne możliwości!

Pamiętajcie też, że Netflix nie jest jedyna usługa VOD – jest HBO Go, HBO Now, Hulu, Crackle i inne. A gdyby naszła Was ochota na korzystanie z innych metod pamiętajcie, że (tylko!!!) nasze serwery DE VPN i NL VPN pozwalają na anonimowy ruch P2P i BitTorrent.

Nie martwmy się na zapas, tak jak pisaliśmy będziemy szukać skuteczniejszej metody. Nie tylko zresztą my. Obecny kłopot dotyczy wszystkich usług VPN i DNS. A technologia nie stoi w miejscu. Zresztą, kto wie? Może (czego wszystkim życzymy!!!) dotrwamy czasów jednego, globalnego katalogu Netflix i wtedy VPN będziemy używać faktycznie po to by bezpieczniej i bardziej prywatnie korzystać z Internetu i by bezpiecznie łączyć się z różnymi usługami.

Pamiętajcie, zawsze warto jest ukryć własny adres IP i zaszyfrować przesyłane dane. Nawet jeśli nie działa Netflix.

TESTUJ VPN ZA DARMO

6 thoughts on “Netflix nie działa przez VPN i Smart DNS

 1. Moglibyście chociaż zachować się przyzwoicie i zwrócić klientom niewykorzystane środki z rocznych subskrypcji.

  1. Dostęp do konkretnej usługi nigdy nie jest gwarantowany, bo jak na przykładzie Netflix widać nie zawsze wszystko zależy od nas.

   Też chcielibyśmy by Netflix działał.

   Z ToS: „*Important! The service is provided “as-is”. We cannot guarantee that our service unblocks certain sites. The fact that you are not able to access a site using HideIPVPN can not be a reason for a refund request.”

  1. Z przykrością informujemy, że niestety nie. Mamy w planie aktualizacje tego artykułu o listę „alternatyw”, tzn. płatnych darmowych innych opcji oglądania filmów i seriali z różnych serwisów VOD. Zmiana regionów Netflix na razie ciągle nie wchodzi w grę.

   Przykro nam, ale nie możemy zagwarantować choćby kilku dni działania po zmianie serwera VPN.

 2. Czy poprzez Wasz VPN mogę aktualnie ( listopad 2017) oglądać Nc+go za granicą?

Comments are closed.