Jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą?

oglądać Mistrzostwa Świata za granicąDziś króciutki post dla tych, którzy chcą oglądać Mistrzostwa Świata za granicą online. Mieszkasz w UK, w Niemczech, we Francji czy gdziekolwiek indziej na świecie? Chcesz oglądać mecze online z Polskim komentarzem. Mamy prostą receptę nie tylko na to ale i jak oglądać Polską TV i VOD za granicą. A zatem… jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą? 

Jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą?

Mistrzostwa Świata startują już dziś, a pierwszy mecz Polskiej reprezentacji już 19.06. Czasu do przygotowania zostało zatem nie wiele. Wszystkie mecze będą dostępne online na żywo jedynie na platformie sport.tvp.pl. By oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą bedziecie potrzebowac aplikacji na swój system lub po prostu przeglądarki. Jeśli jednak mieszkacie za granicą to nie wystarczy! By oglądać sport.tvp.pl za granicą potrzebujesz jeszcze Polskiego adres IP.

Jak zmienić adres ip na Polski i oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą

Najprościej to skorzystać z naszej promocji na pakiety VPN (kliknij w baner poniżej) i wybrać jeden z dwóch polecanych wam pakietów- pierwszy to Polski VPN – jeśli interesuje Was dostęp do Polskiej TV za granicą, Polski Smart DNS i ochrona swoich danych będzie to pakiet wystarczający.

oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą

Jeśli jednak chcecie zadbać szerzej o własne bezpieczeństwo polecamy Wam pakiet Ninja Power VPN.

Decydując się na ten pakiet otrzymacie nie tylko dostęp do polskich serwerów VPN ale znacznie więcej. 29 serwerów VPN, 11 krajów a co ważniejsze – Mistrzostwa w końcu się skończą – także opcje do nielimitowanego i bezpiecznego ściągania z torrentów przez VPN! Z pakietem Ninja Power VPN będziecie mogli oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą, korzystać z wszystkich Polskich serwisów VOD i TV, uzyskać dostęp do Netflixa w USA i czy BBC iPlayer w UK.

No i pamietajcie… teraz możecie skorzystać z dodatkowej okazji jaką jest promocja i zaoszczędzić do 60%!!! na wybranym pakiecie VPN.

Serdecznie zapraszamy – a w przypadku pytań korzystajcie z zakładki „KOmentarze” poniżej.

KUP VPN TERAZ