Jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś króciutki post dla tych, którzy chcą oglądać Mistrzostwa Świata za granicą online. Mieszkasz w UK, w Niemczech, we Francji czy gdziekolwiek indziej na świecie? Chcesz oglądać mecze online z Polskim komentarzem. Mamy prostą receptę nie tylko na to ale i jak oglądać Polską TV i VOD za granicą. A zatem… jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą? 

Jak oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą?

Mistrzostwa Świata startują już dziś, a pierwszy mecz Polskiej reprezentacji już 19.06. Czasu do przygotowania zostało zatem nie wiele. Wszystkie mecze będą dostępne online na żywo jedynie na platformie sport.tvp.pl. By oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą bedziecie potrzebowac aplikacji na swój system lub po prostu przeglądarki. Jeśli jednak mieszkacie za granicą to nie wystarczy! By oglądać sport.tvp.pl za granicą potrzebujesz jeszcze Polskiego adres IP.

Jak zmienić adres ip na Polski i oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą

Najprościej to skorzystać z naszej promocji na pakiety VPN (kliknij w baner poniżej) i wybrać jeden z dwóch polecanych wam pakietów- pierwszy to Polski VPN – jeśli interesuje Was dostęp do Polskiej TV za granicą, Polski Smart DNS i ochrona swoich danych będzie to pakiet wystarczający.

oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą

Jeśli jednak chcecie zadbać szerzej o własne bezpieczeństwo polecamy Wam pakiet Ninja Power VPN.

Decydując się na ten pakiet otrzymacie nie tylko dostęp do polskich serwerów VPN ale znacznie więcej. 29 serwerów VPN, 11 krajów a co ważniejsze – Mistrzostwa w końcu się skończą – także opcje do nielimitowanego i bezpiecznego ściągania z torrentów przez VPN! Z pakietem Ninja Power VPN będziecie mogli oglądać Mistrzostwa Świata online za granicą, korzystać z wszystkich Polskich serwisów VOD i TV, uzyskać dostęp do Netflixa w USA i czy BBC iPlayer w UK.

No i pamietajcie… teraz możecie skorzystać z dodatkowej okazji jaką jest promocja i zaoszczędzić do 60%!!! na wybranym pakiecie VPN.

Serdecznie zapraszamy – a w przypadku pytań korzystajcie z zakładki „KOmentarze” poniżej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more