TVCatchup.com odblokowane!

TVCatchup.com

Wiemy, że wielu z Was z różnych powodów próbowało przez długi czas uzyskać dostęp do świetnego, angielskiego serwisu TV – TVCatchup.com. Czy to przyjeżdżając do Polski z Anglii na krótką wizytę, czy przyjmując znajomych z UK, czy też wyjeżdżając z UK na wakacje w dowolne inne miejsce użytkownicy szukali możliwości dostępu do tej strony. 

Oglądaj na żywo TV z UK !!! – TVCatchup.com

Niestety, podobnie jak i inne serwisy z UK, TVC podlegało ścisłej blokadzie regionalnej. Ścisłej do tego stopnia, że serwery wszystkich dostawców VPN były dokładnie blokowane. W tech chwili, nasza sieć VPN gwarantuje dostęp do serwisu na dowolnym urządzeniu (iPad, tablet z Windows, itp) wspierającego protokoły VPN.

By oglądać należy skorzystać z naszych pakietów VPN zawierających UK VPN (czyli praktycznie TVCatchup VPN). Po skonfigurowaniu połączenia VPN (możecie też skorzystać z naszych darmowych aplikacji VPN dla Windows i OS X) Wasz Polski (i każdy inny) adres IP zostanie zmieniony na adres z UK i TVCatchup.com będzie działać tak samo jak w UK.

PROMOCJA VPN!!! -watch TVCatchup.com abroad!

Z okazji „historycznego” odblokowania dostępu do tego serwisu, pomyśleliśmy, że fajnie będzie zaproponować Wam specjalna promocję.

Tylko od dziś do końca weekendu, wszystkie nasze pakiety VPN rozliczane w cyklu miesięcznym są objęte jednorazowym upustem 25%!!!! By skorzystać z obniżki, w czasie wypełniania zamówienia na wybrany pakiet VPN nalezy podać promocyjny kod „TVC25OFF„.

Jednocześnie chcemy obiecać, że TVCatchup zostanie odblokowany w technologii SmartDNS najszybciej jak to będzie możliwe!

TESTUJ VPN TESTUJ SMART DNS