TVCatchup.com odblokowane!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wiemy, że wielu z Was z różnych powodów próbowało przez długi czas uzyskać dostęp do świetnego, angielskiego serwisu TV – TVCatchup.com. Czy to przyjeżdżając do Polski z Anglii na krótką wizytę, czy przyjmując znajomych z UK, czy też wyjeżdżając z UK na wakacje w dowolne inne miejsce użytkownicy szukali możliwości dostępu do tej strony. 

Oglądaj na żywo TV z UK !!! – TVCatchup.com

Niestety, podobnie jak i inne serwisy z UK, TVC podlegało ścisłej blokadzie regionalnej. Ścisłej do tego stopnia, że serwery wszystkich dostawców VPN były dokładnie blokowane. W tech chwili, nasza sieć VPN gwarantuje dostęp do serwisu na dowolnym urządzeniu (iPad, tablet z Windows, itp) wspierającego protokoły VPN.

By oglądać należy skorzystać z naszych pakietów VPN zawierających UK VPN (czyli praktycznie TVCatchup VPN). Po skonfigurowaniu połączenia VPN (możecie też skorzystać z naszych darmowych aplikacji VPN dla Windows i OS X) Wasz Polski (i każdy inny) adres IP zostanie zmieniony na adres z UK i TVCatchup.com będzie działać tak samo jak w UK.

PROMOCJA VPN!!! -watch TVCatchup.com abroad!

Z okazji „historycznego” odblokowania dostępu do tego serwisu, pomyśleliśmy, że fajnie będzie zaproponować Wam specjalna promocję.

Tylko od dziś do końca weekendu, wszystkie nasze pakiety VPN rozliczane w cyklu miesięcznym są objęte jednorazowym upustem 25%!!!! By skorzystać z obniżki, w czasie wypełniania zamówienia na wybrany pakiet VPN nalezy podać promocyjny kod „TVC25OFF„.

Jednocześnie chcemy obiecać, że TVCatchup zostanie odblokowany w technologii SmartDNS najszybciej jak to będzie możliwe!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more