Film na Walentynki – co oglądać za granicą po Polsku?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zanim przejedziemy do konkretnych propozycji z Polskich serwisów VOD  i tego, co oglądać za granicą po Polsku dwa słowa wstępu. Po pierwsze by oglądać Polskie VOD za granicą potrzebujecie VPN i Smart DNS. Po drugie, dzięki VPN nie tylko uzyskacie dostęp do treści w Polskim internecie ale poprawicie także swoje bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Po trzecie – jak mówi grafika obok – aktualnie możecie skorzystać z Walentynkowej promocji VPN i zaoszczędzić do 60% na wybranym pakiecie. 

Skoro podstawowe przypomnienia za nami to jeszcze kilka zdań o samej usłudze VPN i Smart DNS dla tych z Was, którzy dotąd nie mieli z nią kontaktu.

Po przez VPN zmieniacie swój adres IP – adres po którym strony i usługi rozpoznają Was w sieci i z jakiego kraju się łączycie. Adres IP jest automatycznie przyznawany przez Waszego dostawcę internetu. Po połączeniu z serwerem VPN serwer ten pośredniczy w przesyłaniu informacji między Wami a resztą internetu. Zalety tego są następujące:

 • wszystkie dane w tunelu VPN są zaszyfrowane więc np. Wasz dostawca nie wie czy oglądacie film na VOD.pl czy korzystacie z torrentów
 • Wasz prawdziwy adres IP jest dla nikogo niewidoczny – więc jeśli korzystacie np. z P2P nie odbywa się to na Wasz rachunek
 • strony i usługi widzą adres IP serwera VPN – więc jeśli połączycie się z serwerem VPN w Polsce strony potraktują Was tak jakbyście łączyli się z internetem z terytorium Polski.

Tyle podstaw. Jeśli macie pytania zapraszamy do komentarzy lub przesłania nam wiadomości poprzez Panel Klienta po rejestracji.

Jaki film na Walentynki i co oglądać za granicą po Polsku?

Z uwagi na ilość serwisów VOD z Polski do których dzięki VPN i Smart DNS polecimy Wam także miejsca gdzie znajdziecie trochę zagranicznych, romantycznych filmów – np. HBO Go. Bowiem VPN i Smart DNS da Wam także dostęp do HBO Go za granicą.

A zatem, jeśli już udało Wam się przez rodzinę/znajomych/forum uzyskać dostęp do konta HBO Go. Macie aktywny VPN i/lub Smart DNS sporą ilość filmów pt. komedia romantyczna znajdziecie właśnie w tym serwisie – link do kategorii. Co prawda są to produkcje zagraniczne, ale za to przystosowane, zatem… Można je oglądać za granicą po Polsku.

Ale może czas na faktycznie Polskie propozycje?

Na pierwszy ogień Player.pl, który oczywiście możecie oglądać za granicą po Polsku ;-).

Propozycje katalogu player.pl znajdziecie tutaj. Nam spodobały się: „Planeta Singli”; „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”. By obejrzeć te propozycje Player.pl wymaga wykupienia pakietu dostępowego.

Do oglądania za darmo macie „Baby są jakieś inne„.

Teraz klika darmowych propozycji z serwisu VOD.pl.

Powtarza się „Baby są jakieś inne” a poza tym możecie rozważyć „Porno” – za darmo, po Polsku, polecamy!  i ewentualnie „Kariera Nikosia Dyzmy„. Cały darmowy i Polski katalog serwisu znajdziecie tutaj.

Darmowe filmy na ipla.pl, które możecie rozważyć to „Kac WaWa” – sugerujemy ostrożność, choć skoro jest za darmo… oraz „Śliwowica„. W obu przypadkach przyznajemy, że to propozycje trochę na ślepo, bo nie oglądaliśmy. Warto?

Cóż pozostaje… przypomnieć Wam, że promocja VPN na Walentynki niedługo się kończy i życzyć miłego Walentynkowego wieczoru.

Acha, tak na szelki wypadek. Powyżej wspominaliśmy o P2P i torrentach. Pamiętajcie, że anonimowa wymiana plików w takich sieciach – innymi słowy bezpieczne ściąganie filmów  – dozwolona jest wyłącznie na serwerach VPN w Niemczech i Holandii!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more