Walentynkowa promocja VPN i Smart DNS

Walentynkowa promocja VPNNie ma znaczenia czy ściągacie torrenty, czy chcecie się zalogować do banku czy przesłać komuś swoje zdjęcia korzystając z publicznej sieci Wi-Fi. Zawsze, ktoś może patrzeć na to co robicie w sieci, chcieć zaglądnąć do Waszych danych. Walentynkowa promocja VPN może przydać się każdemu! 

By ograniczyć ryzyko tego, że bez Waszej wiedzy będą przeglądane Wasze dane lub zbierane o Was informacje – skorzystajcie z prywatnego tunelu VPN!

A teraz, świetną usługę VPN możecie kupić znacznie taniej nie tylko dla siebie ale także dla osoby, która jest dla Was ważna.

Walentynkowa promocja VPN – Zaoszczędź do 60%!

14.02 już tuz za rogiem a tym samym Dzień Zakochanych i Miłości czyli Walentynki. Choć VPN i Smart DNS to nie są jakieś super romantyczne rzeczy postanowiliśmy – jak co rok – wykorzystać ten pretekst jako okazję do promocji! Chcemy by każdy z Was mia szansę na wybór jak korzystać z internetu, by poprawić własna prywatność i anonimowość.

Obecna promocja trwa od dziś, 10.02 do 17.02 i tniemy ceny wszystkich pakietów VPN oraz Smart DNS. Tylko od Waszej decyzji zależy jak dużo uda się Wam zaoszczędzić. Pakiety rozliczane w cyklu rocznym są tańsze aż o 60%!

Nie potrzeba żadnych kodów – wystarczy wybrać pakiet, okres rozliczeniowy i zarejestrować się.

Walentynkowa promocja VPN

Wspominaliśmy o tym powyżej. Jeśli w Waszym życiu są osoby dla Was ważne… Może to fajny i oryginalny pomysł na prezent? Może to nie romantyczne jak czekoladki…. ale co lepiej mówi – Jesteś dla mnie ważną osobą. – niż chęć zapewnienia komuś faktycznego bezpieczeństwa?

Oczywiście Ci z Was, którzy są na naszej stronie pierwszy raz i zastanawiają się czy ten cały VPN, Smart DNS i promocja to nie jakaś ściema są serdecznie zaproszeni do darmowego testu naszej usługi VPN. A jak już sprawdzicie co i jak to na pewno zechcecie skorzystać z promocji!

Jeśli macie pytania, zapraszamy do skorzystania z pola komentarze poniżej.

KUP VPN

Ps. Szczęśliwych i romantycznych Walentynek dla wszystkich!