Softeher VPN – bezpieczny protokół VPN stał się lepszy!

bezpieczny protokół VPNJest nam niezmiernie miło poinformować Was, że cała nasza sieć, każdy serwer VPN (także Polski serwer VPN) został zaktualizowany w zakresie oprogramowania. OD teraz możecie korzystać z najnowszej wersji oprogramowania Softether VPN. Dzięki temu nasza sieć VPN oferuje najwyższy stopień bezpieczeństwa przesyłanych danych a tym samym Waszej anonimowości. Dodatkowo, Softether VPN, czyli bezpieczny protokół VPN to także wydajny VPN – a zatem jeszcze sprawniejsze oglądanie Polskiej TV za granicą z Polskim adresem IP!O tym jak działają protokoły VPN i sam Softeher VPN pialiśmy już na blogu wielokrotnie. Jeśli zechce się Wam przeszukać blog znajdziecie o wszystkich popularnych protokołach VPN,których używamy – w tym o Softether VPN. Bezpieczny VPN to dla nas bardzo istotna sprawa – stąd i aktualizacja, którą otrzymał bezpieczny protokół VPN.

bezpieczeństwo vpn i protokoły…

Jak wiecie VPN tworzy w internecie wirtualny tunel. W ten sposób łączy Was z jednym z naszych serwerów VPN. Oczywiście połączenie to to nie dedykowane, bezpośrednie, fizyczne połączenie – stąd i hasło „wirtualny” w nazwie. By zabezpieczyć przesyłane dane są one szyfrowane za pomocą jednego z protokołów VPN.

Najlepsze protokoły VPN to takie, które są najtrudniejsze do złamania, czyli najlepiej zabezpieczają Wasze dane. Rodzi to jednak pewien problem i wymaga kompromisu. Im bardziej będziemy szyfrować dane tym więcej zasobów np. czasu i mocy procesora musimy oddelegować do tego celu. I tu właśnie Softether VPN okazuje się być bardzo fajna propozycją dla osób aktywnie korzystających z VPN – do czego zachęcaliśmy także w ostatnim naszym wpisie na blogu.

Bezpieczny protokół VPN = Softether vpn

Protokół Softether VPN powstał jako praca dyplomowa studenta uniwersytetu w Tsukuba. W dziale Pomoc VPN (Support) na angielskiej wersji strony znajdziecie instrukcje :krok po kroku” jak skonfigurować Softether VPN w komputerze z systemem Windows.

Sam protokół to świetna alternatywa dla opcji pt. Open VPN oraz oczywiście pozostałych protokołów VPN. Jest darmowy, licencjonowany jako „open source”. Bardzo szybki – także jeśli chodzi o prędkość nawiązania połączenia. Do tego charakteryzuje się sporą „odpornością” na działanie wysoko zabezpieczonych blokad typu Firewall. Dodatkowo pozwala na tzw. „Ethernet bridging” czy „IP routing”. Zaś w zakresie szyfrowania danych korzysta z metod AES 256 bitów i RSA 4096 bitów. Innymi słowy jest ekstremalnie bezpieczny i złamanie tego poziomu szyfrowania jest bardzo czasochłonne.

Aktualnie wszystkie nasze serwery VPN mogą łączyć się z Wami przy użyciu bezpiecznego protokołu VPN w jego najnowszej wersji, czyli: SoftEther VPN 4.22 Build 9634 Beta (październik, 2016).

Testuj bezpieczny VPN za darmo

Zapraszamy wszystkich, którzy rozważają subskrypcje usługi VPN do w pełni darmowego testu naszej usługi. Karta płatnicza nie jest potrzebna! Sprawdźcie jak łatwo jest ukryć adres IP. Zmieńcie polskie IP na amerykańskie i oglądacie seriale za darmo na Yahoo View. Podobnie, jeśli mieszkacie za granicą i chcecie sprawdzić jak będzie się surfować przez VPN z polskim adresem IP.

TESTUJ VPN ZA DARMO

1 thought on “Softeher VPN – bezpieczny protokół VPN stał się lepszy!

Comments are closed.