Softeher VPN – bezpieczny protokół VPN stał się lepszy!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że cała nasza sieć, każdy serwer VPN (także Polski serwer VPN) został zaktualizowany w zakresie oprogramowania. OD teraz możecie korzystać z najnowszej wersji oprogramowania Softether VPN. Dzięki temu nasza sieć VPN oferuje najwyższy stopień bezpieczeństwa przesyłanych danych a tym samym Waszej anonimowości. Dodatkowo, Softether VPN, czyli bezpieczny protokół VPN to także wydajny VPN – a zatem jeszcze sprawniejsze oglądanie Polskiej TV za granicą z Polskim adresem IP!O tym jak działają protokoły VPN i sam Softeher VPN pialiśmy już na blogu wielokrotnie. Jeśli zechce się Wam przeszukać blog znajdziecie o wszystkich popularnych protokołach VPN,których używamy – w tym o Softether VPN. Bezpieczny VPN to dla nas bardzo istotna sprawa – stąd i aktualizacja, którą otrzymał bezpieczny protokół VPN.

bezpieczeństwo vpn i protokoły…

Jak wiecie VPN tworzy w internecie wirtualny tunel. W ten sposób łączy Was z jednym z naszych serwerów VPN. Oczywiście połączenie to to nie dedykowane, bezpośrednie, fizyczne połączenie – stąd i hasło „wirtualny” w nazwie. By zabezpieczyć przesyłane dane są one szyfrowane za pomocą jednego z protokołów VPN.

Najlepsze protokoły VPN to takie, które są najtrudniejsze do złamania, czyli najlepiej zabezpieczają Wasze dane. Rodzi to jednak pewien problem i wymaga kompromisu. Im bardziej będziemy szyfrować dane tym więcej zasobów np. czasu i mocy procesora musimy oddelegować do tego celu. I tu właśnie Softether VPN okazuje się być bardzo fajna propozycją dla osób aktywnie korzystających z VPN – do czego zachęcaliśmy także w ostatnim naszym wpisie na blogu.

Bezpieczny protokół VPN = Softether vpn

Protokół Softether VPN powstał jako praca dyplomowa studenta uniwersytetu w Tsukuba. W dziale Pomoc VPN (Support) na angielskiej wersji strony znajdziecie instrukcje :krok po kroku” jak skonfigurować Softether VPN w komputerze z systemem Windows.

Sam protokół to świetna alternatywa dla opcji pt. Open VPN oraz oczywiście pozostałych protokołów VPN. Jest darmowy, licencjonowany jako „open source”. Bardzo szybki – także jeśli chodzi o prędkość nawiązania połączenia. Do tego charakteryzuje się sporą „odpornością” na działanie wysoko zabezpieczonych blokad typu Firewall. Dodatkowo pozwala na tzw. „Ethernet bridging” czy „IP routing”. Zaś w zakresie szyfrowania danych korzysta z metod AES 256 bitów i RSA 4096 bitów. Innymi słowy jest ekstremalnie bezpieczny i złamanie tego poziomu szyfrowania jest bardzo czasochłonne.

Aktualnie wszystkie nasze serwery VPN mogą łączyć się z Wami przy użyciu bezpiecznego protokołu VPN w jego najnowszej wersji, czyli: SoftEther VPN 4.22 Build 9634 Beta (październik, 2016).

Testuj bezpieczny VPN za darmo

Zapraszamy wszystkich, którzy rozważają subskrypcje usługi VPN do w pełni darmowego testu naszej usługi. Karta płatnicza nie jest potrzebna! Sprawdźcie jak łatwo jest ukryć adres IP. Zmieńcie polskie IP na amerykańskie i oglądacie seriale za darmo na Yahoo View. Podobnie, jeśli mieszkacie za granicą i chcecie sprawdzić jak będzie się surfować przez VPN z polskim adresem IP.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more